> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Potvrdíme skvělý vstup do sezóny

vloženo: 22.08.2015           komentářů: 0Potvrdíme skvělý vstup do sezóny doma se Slováckem?

Dalšího těžkého soupeře, se kterým to našim ovšem výsledkově jde, přivítáme v sobotu 22. srpna od 16:30 hodin. Soupeř přijede na Hanou s dozvuky těžkého debaklu 0:4 z předchozího kola.

Rezervě Slovácka se vstup do sezóny na rozdíl od Prostějova vůbec nepovedl. Výhodu domácího prostředí využila jen částečně v prvním utkání s Třebíčí, remízu 1:1 ovšem bůhvíjak hodnotit nelze. V neděli dopoledne pak svěřenci trenéra Michala totálně propadli se sousedními Otrokovicemi, které coby nováček školily v trestání chyb v rozehrávce a využití brejkových příležitostí.

Stejně jako s Hlučínem máme se Slováckem „B“ příznivou bilanci, v minulém ročníku jsme brali všechny body. Doma jsme otočili nepříznivý stav a ve druhém poločase góly všech útočníků zvítězili 3:1, venku byl průběh obdobný s tím rozdílem, že domácí korigovali na konečných 3:2.

V Kunovicích nastoupila v neděli jedenáctka Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Chýla, Bartoš (61. Machač), Ťok (85. Janík), Tesař (67. Rezek), Michna, Fojtášek, Vinkler. Vzhledem k tomu, že ve stejném čase se v sobotu hraje utkání Synot ligy Slovácka v Jihlavě, lze předpokládat, že sestava se příliš lišit nebude.

Toho si je vědom také Lukáš Zelenka. „U rezervy Slovácka vždycky záleží na tom, s jakým kádrem přijedou. Jelikož hraje „A“ tým ve stejný den, přijedou k nám mladí kluci. My hrajeme doma, sezónu máme dobře rozehranou, takže musíme myslet na vítězství. Jsme favoritem a máme určitě šanci je přehrát,“ věří zkušený záložník svému týmu.

„Pokud si týmový výkon z Hlučína přeneseme do dalších utkání a přidáme klid v koncovce, nejsme bez šancí aní proti rezervě Slovácka, kdy nás nečeká nic lehkého,“ naznačil recept na soupeře asistent trenéra Roman Popelka. Jeho týmu bude chybět distancovaný Koudelka, otázka visí i nad zraněným Petrželou.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.