> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Potvrdíme skvělý vstup do sezóny

vloženo: 22.08.2015           komentářů: 0Potvrdíme skvělý vstup do sezóny doma se Slováckem?

Dalšího těžkého soupeře, se kterým to našim ovšem výsledkově jde, přivítáme v sobotu 22. srpna od 16:30 hodin. Soupeř přijede na Hanou s dozvuky těžkého debaklu 0:4 z předchozího kola.

Rezervě Slovácka se vstup do sezóny na rozdíl od Prostějova vůbec nepovedl. Výhodu domácího prostředí využila jen částečně v prvním utkání s Třebíčí, remízu 1:1 ovšem bůhvíjak hodnotit nelze. V neděli dopoledne pak svěřenci trenéra Michala totálně propadli se sousedními Otrokovicemi, které coby nováček školily v trestání chyb v rozehrávce a využití brejkových příležitostí.

Stejně jako s Hlučínem máme se Slováckem „B“ příznivou bilanci, v minulém ročníku jsme brali všechny body. Doma jsme otočili nepříznivý stav a ve druhém poločase góly všech útočníků zvítězili 3:1, venku byl průběh obdobný s tím rozdílem, že domácí korigovali na konečných 3:2.

V Kunovicích nastoupila v neděli jedenáctka Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Chýla, Bartoš (61. Machač), Ťok (85. Janík), Tesař (67. Rezek), Michna, Fojtášek, Vinkler. Vzhledem k tomu, že ve stejném čase se v sobotu hraje utkání Synot ligy Slovácka v Jihlavě, lze předpokládat, že sestava se příliš lišit nebude.

Toho si je vědom také Lukáš Zelenka. „U rezervy Slovácka vždycky záleží na tom, s jakým kádrem přijedou. Jelikož hraje „A“ tým ve stejný den, přijedou k nám mladí kluci. My hrajeme doma, sezónu máme dobře rozehranou, takže musíme myslet na vítězství. Jsme favoritem a máme určitě šanci je přehrát,“ věří zkušený záložník svému týmu.

„Pokud si týmový výkon z Hlučína přeneseme do dalších utkání a přidáme klid v koncovce, nejsme bez šancí aní proti rezervě Slovácka, kdy nás nečeká nic lehkého,“ naznačil recept na soupeře asistent trenéra Roman Popelka. Jeho týmu bude chybět distancovaný Koudelka, otázka visí i nad zraněným Petrželou.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.