> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Potvrdíme skvělý vstup do sezóny

vloženo: 22.08.2015           komentářů: 0Potvrdíme skvělý vstup do sezóny doma se Slováckem?

Dalšího těžkého soupeře, se kterým to našim ovšem výsledkově jde, přivítáme v sobotu 22. srpna od 16:30 hodin. Soupeř přijede na Hanou s dozvuky těžkého debaklu 0:4 z předchozího kola.

Rezervě Slovácka se vstup do sezóny na rozdíl od Prostějova vůbec nepovedl. Výhodu domácího prostředí využila jen částečně v prvním utkání s Třebíčí, remízu 1:1 ovšem bůhvíjak hodnotit nelze. V neděli dopoledne pak svěřenci trenéra Michala totálně propadli se sousedními Otrokovicemi, které coby nováček školily v trestání chyb v rozehrávce a využití brejkových příležitostí.

Stejně jako s Hlučínem máme se Slováckem „B“ příznivou bilanci, v minulém ročníku jsme brali všechny body. Doma jsme otočili nepříznivý stav a ve druhém poločase góly všech útočníků zvítězili 3:1, venku byl průběh obdobný s tím rozdílem, že domácí korigovali na konečných 3:2.

V Kunovicích nastoupila v neděli jedenáctka Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Chýla, Bartoš (61. Machač), Ťok (85. Janík), Tesař (67. Rezek), Michna, Fojtášek, Vinkler. Vzhledem k tomu, že ve stejném čase se v sobotu hraje utkání Synot ligy Slovácka v Jihlavě, lze předpokládat, že sestava se příliš lišit nebude.

Toho si je vědom také Lukáš Zelenka. „U rezervy Slovácka vždycky záleží na tom, s jakým kádrem přijedou. Jelikož hraje „A“ tým ve stejný den, přijedou k nám mladí kluci. My hrajeme doma, sezónu máme dobře rozehranou, takže musíme myslet na vítězství. Jsme favoritem a máme určitě šanci je přehrát,“ věří zkušený záložník svému týmu.

„Pokud si týmový výkon z Hlučína přeneseme do dalších utkání a přidáme klid v koncovce, nejsme bez šancí aní proti rezervě Slovácka, kdy nás nečeká nic lehkého,“ naznačil recept na soupeře asistent trenéra Roman Popelka. Jeho týmu bude chybět distancovaný Koudelka, otázka visí i nad zraněným Petrželou.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.