> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Potvrdíme skvělý vstup do sezóny

vloženo: 22.08.2015           komentářů: 0Potvrdíme skvělý vstup do sezóny doma se Slováckem?

Dalšího těžkého soupeře, se kterým to našim ovšem výsledkově jde, přivítáme v sobotu 22. srpna od 16:30 hodin. Soupeř přijede na Hanou s dozvuky těžkého debaklu 0:4 z předchozího kola.

Rezervě Slovácka se vstup do sezóny na rozdíl od Prostějova vůbec nepovedl. Výhodu domácího prostředí využila jen částečně v prvním utkání s Třebíčí, remízu 1:1 ovšem bůhvíjak hodnotit nelze. V neděli dopoledne pak svěřenci trenéra Michala totálně propadli se sousedními Otrokovicemi, které coby nováček školily v trestání chyb v rozehrávce a využití brejkových příležitostí.

Stejně jako s Hlučínem máme se Slováckem „B“ příznivou bilanci, v minulém ročníku jsme brali všechny body. Doma jsme otočili nepříznivý stav a ve druhém poločase góly všech útočníků zvítězili 3:1, venku byl průběh obdobný s tím rozdílem, že domácí korigovali na konečných 3:2.

V Kunovicích nastoupila v neděli jedenáctka Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Chýla, Bartoš (61. Machač), Ťok (85. Janík), Tesař (67. Rezek), Michna, Fojtášek, Vinkler. Vzhledem k tomu, že ve stejném čase se v sobotu hraje utkání Synot ligy Slovácka v Jihlavě, lze předpokládat, že sestava se příliš lišit nebude.

Toho si je vědom také Lukáš Zelenka. „U rezervy Slovácka vždycky záleží na tom, s jakým kádrem přijedou. Jelikož hraje „A“ tým ve stejný den, přijedou k nám mladí kluci. My hrajeme doma, sezónu máme dobře rozehranou, takže musíme myslet na vítězství. Jsme favoritem a máme určitě šanci je přehrát,“ věří zkušený záložník svému týmu.

„Pokud si týmový výkon z Hlučína přeneseme do dalších utkání a přidáme klid v koncovce, nejsme bez šancí aní proti rezervě Slovácka, kdy nás nečeká nic lehkého,“ naznačil recept na soupeře asistent trenéra Roman Popelka. Jeho týmu bude chybět distancovaný Koudelka, otázka visí i nad zraněným Petrželou.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.