> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nový ročník odstartujeme doma

vloženo: 10.10.2015           komentářů: 0


Nový ročník odstartujeme doma s Prostějovem!
Po dlouhé pauze konečně začíná nový ročník Kooperativa NBL. Náš tým do ní vstoupí již tuto sobotu v 17:30, kdy v naší hale Tatran přivítáme celek z Prostějova.


Novinky z tábora soupeře:
Celek trenéra Cholevy prošel před novým ročníkem řádnými změnami. Do Pardubic odešli Kamil Švrdlík a Radek Nečas. Do kádru se z Opavy vrátil Petr Dokoupil a jako velkou posilu přivedlo vedení klubu našeho bývalého hráče, Lukáše Palyzu. Na rozehrávce bude stejně jako loni udávat taktovku Roman Marko spolu s Pavlem Slezákem.

Tým Dušana Medveckého vstoupí do nového ročníku s takřka novým týmem. Po odchodu všech amerických hráčů a tria Zbránek, Jurečka a Dragoun (všechni odešli do Opavy) zůstal z klíčových hráčů loňské sezóny pouze Adam Číž. Ten kolem sebe bude mít tým mladých a nadějných hráčů. V letní přestávce přišli do Ostravy Vojta Bratčenkov a návrátilec Petr Bohačík. Dále se v týmu představí i trio Američanů: Dwall Cadwell, Darian Hooker a Garret Kerr.

Jak se tento tým uvede do nového ročníku, můžete vidět již tuto sobotu od 17:30 v hale Tatran!autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.