> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nový ročník odstartujeme doma

vloženo: 10.10.2015           komentářů: 0


Nový ročník odstartujeme doma s Prostějovem!
Po dlouhé pauze konečně začíná nový ročník Kooperativa NBL. Náš tým do ní vstoupí již tuto sobotu v 17:30, kdy v naší hale Tatran přivítáme celek z Prostějova.


Novinky z tábora soupeře:
Celek trenéra Cholevy prošel před novým ročníkem řádnými změnami. Do Pardubic odešli Kamil Švrdlík a Radek Nečas. Do kádru se z Opavy vrátil Petr Dokoupil a jako velkou posilu přivedlo vedení klubu našeho bývalého hráče, Lukáše Palyzu. Na rozehrávce bude stejně jako loni udávat taktovku Roman Marko spolu s Pavlem Slezákem.

Tým Dušana Medveckého vstoupí do nového ročníku s takřka novým týmem. Po odchodu všech amerických hráčů a tria Zbránek, Jurečka a Dragoun (všechni odešli do Opavy) zůstal z klíčových hráčů loňské sezóny pouze Adam Číž. Ten kolem sebe bude mít tým mladých a nadějných hráčů. V letní přestávce přišli do Ostravy Vojta Bratčenkov a návrátilec Petr Bohačík. Dále se v týmu představí i trio Američanů: Dwall Cadwell, Darian Hooker a Garret Kerr.

Jak se tento tým uvede do nového ročníku, můžete vidět již tuto sobotu od 17:30 v hale Tatran!autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.