> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Mlži zíslali v prvním kole dva body

vloženo: 11.10.2015           komentářů: 0

Mlži zíslali v prvním kole dva body
Aneta Lešanská – Ne, 04/10/2015 – 17:31

V sobotu 3.10. odehráli mladší žáci své první kolo v Kutné Hoře. V prvním zápase nestačili na kutnohorské a prohráli vysoko 1:14 (1:4), zlepšeným výkonem pak porazili Náchod 5:4 (1:3). Třetí plánovaný zápas s Českými Budějovicemi byl kontumován, jelikož soupeř nepřijel.

Z loňského týmu mistrů ČR zbyli pouze Venďa, Eliška a Fanda, který však kvůli nemoci nemohl odjet s námi. Do Kutné hory tak dorazil téměř nový tým sestavený s loňských minižáků (pozn. díky posunutí věkové kategorie minižáků na 11 let mohou tyto děti hrát ligu minižáků i letos).

Kutná Hora - Prostějov 14:1 (4:1)
První zápas nás čekal zkušenější a o hlavu větší tým z Kutné Hory. Je pravda, že jsme soupeři častými ztrátami míče k vítězství pomohli, přesto bude složité tohoto soupeře letos porazit. Soupeř byl rychlejší a v zakončení úspěšnější než náš mladý tým, proto si výtězství zasloužil.

Náchod - Prostějov 5:4 (3:1)
Náchod se zdál jako hratelnější soupeř, přesto jsme od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé půli však konečně hráči pochopili, že trenérovi rady nejsou k zahození a postupně jsme soupeřův náskok stáhli. Několik minut před koncem se nám dokonce podařilo po povedené akci vstřelit koš, který byl nakonec tím vítězným. Po vyrovnaném zápase jsme tak brali dva body.

Jako poslední zápas nás místo kontumovaného utkání s Českými Budějovicemi čekal přátelák s Náchodem, ve kterém nám Náchod vrátil porážku s předchozího utkání. Na průběžnou takbulku však tento zápas nebude mít vliv a byl přínosem hlavně pro nové hráče, kteří sbírali herní zkušenosti.

Pár slov trenérů:
S novým týmem musíme pracovat zejména na pohybu na přišti a přihrávkách. Věříme, že výkon týmu během sezony poroste a zlepší se ve všech herních činnostech. Všichni hráči však musí poctivě trénovat a naučit se vnímat a dodržovat naše pokyny.


autor: Aneta Lešanská

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.