> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Mlži zíslali v prvním kole dva body

vloženo: 11.10.2015           komentářů: 0

Mlži zíslali v prvním kole dva body
Aneta Lešanská – Ne, 04/10/2015 – 17:31

V sobotu 3.10. odehráli mladší žáci své první kolo v Kutné Hoře. V prvním zápase nestačili na kutnohorské a prohráli vysoko 1:14 (1:4), zlepšeným výkonem pak porazili Náchod 5:4 (1:3). Třetí plánovaný zápas s Českými Budějovicemi byl kontumován, jelikož soupeř nepřijel.

Z loňského týmu mistrů ČR zbyli pouze Venďa, Eliška a Fanda, který však kvůli nemoci nemohl odjet s námi. Do Kutné hory tak dorazil téměř nový tým sestavený s loňských minižáků (pozn. díky posunutí věkové kategorie minižáků na 11 let mohou tyto děti hrát ligu minižáků i letos).

Kutná Hora - Prostějov 14:1 (4:1)
První zápas nás čekal zkušenější a o hlavu větší tým z Kutné Hory. Je pravda, že jsme soupeři častými ztrátami míče k vítězství pomohli, přesto bude složité tohoto soupeře letos porazit. Soupeř byl rychlejší a v zakončení úspěšnější než náš mladý tým, proto si výtězství zasloužil.

Náchod - Prostějov 5:4 (3:1)
Náchod se zdál jako hratelnější soupeř, přesto jsme od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé půli však konečně hráči pochopili, že trenérovi rady nejsou k zahození a postupně jsme soupeřův náskok stáhli. Několik minut před koncem se nám dokonce podařilo po povedené akci vstřelit koš, který byl nakonec tím vítězným. Po vyrovnaném zápase jsme tak brali dva body.

Jako poslední zápas nás místo kontumovaného utkání s Českými Budějovicemi čekal přátelák s Náchodem, ve kterém nám Náchod vrátil porážku s předchozího utkání. Na průběžnou takbulku však tento zápas nebude mít vliv a byl přínosem hlavně pro nové hráče, kteří sbírali herní zkušenosti.

Pár slov trenérů:
S novým týmem musíme pracovat zejména na pohybu na přišti a přihrávkách. Věříme, že výkon týmu během sezony poroste a zlepší se ve všech herních činnostech. Všichni hráči však musí poctivě trénovat a naučit se vnímat a dodržovat naše pokyny.


autor: Aneta Lešanská

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.