> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Mlži zíslali v prvním kole dva body

vloženo: 11.10.2015           komentářů: 0

Mlži zíslali v prvním kole dva body
Aneta Lešanská – Ne, 04/10/2015 – 17:31

V sobotu 3.10. odehráli mladší žáci své první kolo v Kutné Hoře. V prvním zápase nestačili na kutnohorské a prohráli vysoko 1:14 (1:4), zlepšeným výkonem pak porazili Náchod 5:4 (1:3). Třetí plánovaný zápas s Českými Budějovicemi byl kontumován, jelikož soupeř nepřijel.

Z loňského týmu mistrů ČR zbyli pouze Venďa, Eliška a Fanda, který však kvůli nemoci nemohl odjet s námi. Do Kutné hory tak dorazil téměř nový tým sestavený s loňských minižáků (pozn. díky posunutí věkové kategorie minižáků na 11 let mohou tyto děti hrát ligu minižáků i letos).

Kutná Hora - Prostějov 14:1 (4:1)
První zápas nás čekal zkušenější a o hlavu větší tým z Kutné Hory. Je pravda, že jsme soupeři častými ztrátami míče k vítězství pomohli, přesto bude složité tohoto soupeře letos porazit. Soupeř byl rychlejší a v zakončení úspěšnější než náš mladý tým, proto si výtězství zasloužil.

Náchod - Prostějov 5:4 (3:1)
Náchod se zdál jako hratelnější soupeř, přesto jsme od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé půli však konečně hráči pochopili, že trenérovi rady nejsou k zahození a postupně jsme soupeřův náskok stáhli. Několik minut před koncem se nám dokonce podařilo po povedené akci vstřelit koš, který byl nakonec tím vítězným. Po vyrovnaném zápase jsme tak brali dva body.

Jako poslední zápas nás místo kontumovaného utkání s Českými Budějovicemi čekal přátelák s Náchodem, ve kterém nám Náchod vrátil porážku s předchozího utkání. Na průběžnou takbulku však tento zápas nebude mít vliv a byl přínosem hlavně pro nové hráče, kteří sbírali herní zkušenosti.

Pár slov trenérů:
S novým týmem musíme pracovat zejména na pohybu na přišti a přihrávkách. Věříme, že výkon týmu během sezony poroste a zlepší se ve všech herních činnostech. Všichni hráči však musí poctivě trénovat a naučit se vnímat a dodržovat naše pokyny.


autor: Aneta Lešanská

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.