> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Mlži zíslali v prvním kole dva body

vloženo: 11.10.2015           komentářů: 0

Mlži zíslali v prvním kole dva body
Aneta Lešanská – Ne, 04/10/2015 – 17:31

V sobotu 3.10. odehráli mladší žáci své první kolo v Kutné Hoře. V prvním zápase nestačili na kutnohorské a prohráli vysoko 1:14 (1:4), zlepšeným výkonem pak porazili Náchod 5:4 (1:3). Třetí plánovaný zápas s Českými Budějovicemi byl kontumován, jelikož soupeř nepřijel.

Z loňského týmu mistrů ČR zbyli pouze Venďa, Eliška a Fanda, který však kvůli nemoci nemohl odjet s námi. Do Kutné hory tak dorazil téměř nový tým sestavený s loňských minižáků (pozn. díky posunutí věkové kategorie minižáků na 11 let mohou tyto děti hrát ligu minižáků i letos).

Kutná Hora - Prostějov 14:1 (4:1)
První zápas nás čekal zkušenější a o hlavu větší tým z Kutné Hory. Je pravda, že jsme soupeři častými ztrátami míče k vítězství pomohli, přesto bude složité tohoto soupeře letos porazit. Soupeř byl rychlejší a v zakončení úspěšnější než náš mladý tým, proto si výtězství zasloužil.

Náchod - Prostějov 5:4 (3:1)
Náchod se zdál jako hratelnější soupeř, přesto jsme od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé půli však konečně hráči pochopili, že trenérovi rady nejsou k zahození a postupně jsme soupeřův náskok stáhli. Několik minut před koncem se nám dokonce podařilo po povedené akci vstřelit koš, který byl nakonec tím vítězným. Po vyrovnaném zápase jsme tak brali dva body.

Jako poslední zápas nás místo kontumovaného utkání s Českými Budějovicemi čekal přátelák s Náchodem, ve kterém nám Náchod vrátil porážku s předchozího utkání. Na průběžnou takbulku však tento zápas nebude mít vliv a byl přínosem hlavně pro nové hráče, kteří sbírali herní zkušenosti.

Pár slov trenérů:
S novým týmem musíme pracovat zejména na pohybu na přišti a přihrávkách. Věříme, že výkon týmu během sezony poroste a zlepší se ve všech herních činnostech. Všichni hráči však musí poctivě trénovat a naučit se vnímat a dodržovat naše pokyny.


autor: Aneta Lešanská

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.