> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ve stopách A-týmu.

vloženo: 26.10.2015           komentářů: 0

Juniorka zvítězila na ledě rivala z Přerova

Stejně jako A-tým si počínali na ledě regionálního rivala z Přerova prostějovští junioři. Zubry dokázali obrat o všechny tři body, čehož docílili stejným výsledkem jako před nedávnem jejich seniorští kolegové - 3:2. Vítězství shodou okolností vystřelil Jestřábům v 50. minutě duelu hráč, jenž je i členem souboru trenéra Přecechtěla, Luděk Kuncek. Ten navázal na dva přesné zásahy svého spoluhráče z útoku Robina Medka. Svěřenci Petra Zachara tak oplatili Přerovu porážku z prvního vzájemného střetnutí.

včera | Petr Komárek
8., pátek 23.10.2015
HC ZUBR Přerov
2:3(0:1, 2:0, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 33. Pecha, 36. Hradila (Blahunek) - 18. Medek (Tománek), 45. Medek (Kuncek, Vystavěl), 51. Kuncek (Krampol J.). Rozhodčí: Dědek – Dopitová, Loun. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
HC ZUBR Přerov: Grigárek – Kundrátek, Smolka, Hradila, Hes, Kolovratník, Daniš, Válek – Kubal, Kubíček, Zavřel – Blahunek, Solař, Pecha – Novák, Skopal, Bochňák.
LHK Jestřábi Prostějov: Strašák – Křesala, Tománek, J. Krampol, Liška, Hofman – Medek, Fráner, Kuncek - Pavel, D. Krampol, Vystavěl - Konečný, Hejduk.
Komentář k zápasu

První branku hanáckého derby se podařilo vsítit Jestřábům. V průběhu 18. minuty první třetiny nahrál obránce Tománek Robinu Medkovi a hokejista se zkušenostmi ze seniorského hokeje překonal brankáře Grigárka. Jednogólový náskok si Prostějov odnesl i do kabiny.

Druhá dvacetiminutovka se však nesla ve znamení úspěchu domácího Přerova. Zubrům se totiž v rozmezí 33. - 36. minuty povedlo skóre otočit ve svůj prospěch. Nejprve ve 33. minutě na 1:1 srovnal Daniel Pecha a tři minuty nato poslal přerovský tým do vedení po nabídce Blahunka Viktor Hradila. Po druhé třetině vedl Přerov 2:1.

I Prostějov ale ukázal, že nepříznivý vývoj zápasu umí otáčet. V závěrečné periodě se podruhé trefil Robin Medek, když ve 45. minutě zakončoval po spolupráci dua Kuncek-Vystavěl. Jestřábi tak srovnali na 2:2 a za chvíli navíc přišli s rozhodujícím úderem. Deset minut před závěrečnou sirénou našel prostějovský kapitán Jakub Krampol Luďka Kuncka a forvard, který nastupuje i za A-tým, vystřelil výběru kouče Zachara tři body. Další branka v juniorské bitvě o Hanou totiž již nepadla.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.