> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ve stopách A-týmu.

vloženo: 26.10.2015           komentářů: 0

Juniorka zvítězila na ledě rivala z Přerova

Stejně jako A-tým si počínali na ledě regionálního rivala z Přerova prostějovští junioři. Zubry dokázali obrat o všechny tři body, čehož docílili stejným výsledkem jako před nedávnem jejich seniorští kolegové - 3:2. Vítězství shodou okolností vystřelil Jestřábům v 50. minutě duelu hráč, jenž je i členem souboru trenéra Přecechtěla, Luděk Kuncek. Ten navázal na dva přesné zásahy svého spoluhráče z útoku Robina Medka. Svěřenci Petra Zachara tak oplatili Přerovu porážku z prvního vzájemného střetnutí.

včera | Petr Komárek
8., pátek 23.10.2015
HC ZUBR Přerov
2:3(0:1, 2:0, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 33. Pecha, 36. Hradila (Blahunek) - 18. Medek (Tománek), 45. Medek (Kuncek, Vystavěl), 51. Kuncek (Krampol J.). Rozhodčí: Dědek – Dopitová, Loun. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
HC ZUBR Přerov: Grigárek – Kundrátek, Smolka, Hradila, Hes, Kolovratník, Daniš, Válek – Kubal, Kubíček, Zavřel – Blahunek, Solař, Pecha – Novák, Skopal, Bochňák.
LHK Jestřábi Prostějov: Strašák – Křesala, Tománek, J. Krampol, Liška, Hofman – Medek, Fráner, Kuncek - Pavel, D. Krampol, Vystavěl - Konečný, Hejduk.
Komentář k zápasu

První branku hanáckého derby se podařilo vsítit Jestřábům. V průběhu 18. minuty první třetiny nahrál obránce Tománek Robinu Medkovi a hokejista se zkušenostmi ze seniorského hokeje překonal brankáře Grigárka. Jednogólový náskok si Prostějov odnesl i do kabiny.

Druhá dvacetiminutovka se však nesla ve znamení úspěchu domácího Přerova. Zubrům se totiž v rozmezí 33. - 36. minuty povedlo skóre otočit ve svůj prospěch. Nejprve ve 33. minutě na 1:1 srovnal Daniel Pecha a tři minuty nato poslal přerovský tým do vedení po nabídce Blahunka Viktor Hradila. Po druhé třetině vedl Přerov 2:1.

I Prostějov ale ukázal, že nepříznivý vývoj zápasu umí otáčet. V závěrečné periodě se podruhé trefil Robin Medek, když ve 45. minutě zakončoval po spolupráci dua Kuncek-Vystavěl. Jestřábi tak srovnali na 2:2 a za chvíli navíc přišli s rozhodujícím úderem. Deset minut před závěrečnou sirénou našel prostějovský kapitán Jakub Krampol Luďka Kuncka a forvard, který nastupuje i za A-tým, vystřelil výběru kouče Zachara tři body. Další branka v juniorské bitvě o Hanou totiž již nepadla.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.