> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ve stopách A-týmu.

vloženo: 26.10.2015           komentářů: 0

Juniorka zvítězila na ledě rivala z Přerova

Stejně jako A-tým si počínali na ledě regionálního rivala z Přerova prostějovští junioři. Zubry dokázali obrat o všechny tři body, čehož docílili stejným výsledkem jako před nedávnem jejich seniorští kolegové - 3:2. Vítězství shodou okolností vystřelil Jestřábům v 50. minutě duelu hráč, jenž je i členem souboru trenéra Přecechtěla, Luděk Kuncek. Ten navázal na dva přesné zásahy svého spoluhráče z útoku Robina Medka. Svěřenci Petra Zachara tak oplatili Přerovu porážku z prvního vzájemného střetnutí.

včera | Petr Komárek
8., pátek 23.10.2015
HC ZUBR Přerov
2:3(0:1, 2:0, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 33. Pecha, 36. Hradila (Blahunek) - 18. Medek (Tománek), 45. Medek (Kuncek, Vystavěl), 51. Kuncek (Krampol J.). Rozhodčí: Dědek – Dopitová, Loun. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
HC ZUBR Přerov: Grigárek – Kundrátek, Smolka, Hradila, Hes, Kolovratník, Daniš, Válek – Kubal, Kubíček, Zavřel – Blahunek, Solař, Pecha – Novák, Skopal, Bochňák.
LHK Jestřábi Prostějov: Strašák – Křesala, Tománek, J. Krampol, Liška, Hofman – Medek, Fráner, Kuncek - Pavel, D. Krampol, Vystavěl - Konečný, Hejduk.
Komentář k zápasu

První branku hanáckého derby se podařilo vsítit Jestřábům. V průběhu 18. minuty první třetiny nahrál obránce Tománek Robinu Medkovi a hokejista se zkušenostmi ze seniorského hokeje překonal brankáře Grigárka. Jednogólový náskok si Prostějov odnesl i do kabiny.

Druhá dvacetiminutovka se však nesla ve znamení úspěchu domácího Přerova. Zubrům se totiž v rozmezí 33. - 36. minuty povedlo skóre otočit ve svůj prospěch. Nejprve ve 33. minutě na 1:1 srovnal Daniel Pecha a tři minuty nato poslal přerovský tým do vedení po nabídce Blahunka Viktor Hradila. Po druhé třetině vedl Přerov 2:1.

I Prostějov ale ukázal, že nepříznivý vývoj zápasu umí otáčet. V závěrečné periodě se podruhé trefil Robin Medek, když ve 45. minutě zakončoval po spolupráci dua Kuncek-Vystavěl. Jestřábi tak srovnali na 2:2 a za chvíli navíc přišli s rozhodujícím úderem. Deset minut před závěrečnou sirénou našel prostějovský kapitán Jakub Krampol Luďka Kuncka a forvard, který nastupuje i za A-tým, vystřelil výběru kouče Zachara tři body. Další branka v juniorské bitvě o Hanou totiž již nepadla.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.