> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prodlouží AZet vítěznou sérii .....

vloženo: 17.12.2015           komentářů: 0Prodlouží AZet vítěznou sérii s Jestřáby?

Předehrávka 34. kola WSM ligy měla původně proběhnout v sobotu, ale protože v tomto termínu probíhá Havířovská růže, hraje se už v pátek 18. prosince od 18 hodin. I přes páteční termín se dá očekávat příjezd většího množství fanoušků Jestřábů a s velkou pravděpodobností se bude hrát v bouřlivé atmosféře. Přijďte podpořit AZet, aby prodloužil vítěznou sérii, kterou s Jestřáby má. Po skončení utkání proběhne tradiční předvánoční zapálení prskavek, vemte si prskavky na hokej a po závěrečném hvizdu zůstaňte na svých místech.

Naposledy Havířov v mistrovském utkání s Prostějovem prohrál téměř přesně před rokem, 20.12. 2014 na ledě Prostějova 3:0. Hokejisté AZetu určitě budou chtít na tuto úspěšnou vlnu navázat a bodovat i na domácím ledě. Asi nikdo si nepřeje, aby po vítězství přišla další vlna porážek. Poslední zápas AZet sehrál na ledě Benátek nad Jizerou, kde překvapil posíleného soupeře a vyhrál 1:2. Základem úspěchu byla výborná obranná hra, podpořená skvělým brankářem Lacem a využívání šancí. Proti Prostějovu bude třeba předvést podobný výkon, snad se to našim hráčům podaří.

Sestava, ve které AZet nastoupil v Benátkách, dozná hned několika změn. Do sestavy se vrací Vojtěch Tomi a Jan Štencel. K utkání s Prostějovem nastoupí i Jan Maruna, naopak uzdravený David Bahounek je na srazu reprezentace do 20 let. Trenéři Mikeš s Janečkem mají k dispozici i další uzdravené hráče, jimiž jsou Daniel Graca a Jakub Kotala.
Prskavky s sebou
Na hokej si přineste prskavky, abychom po skončení zápasu v potemnělé hale společně vytvořili Vánoční atmosféru.

Sestavy z posledního utkání

AZ Havířov: Laco – Punčochář, Krisl, Chroboček, Mazanec, Lenďák, Horák – Kalus, Sedláček, Sztefek – Kanko, Maliník, Okál – Štumpf, Hudeček, Gřeš – Matějek. Trenéři: Štefan Mikeš, Martin Janeček.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička – Vokurka, M. Drtina, Kaluža, Mojžíš, Protivný, Husák – Venkrbec, Dragoun, Cetkovský – L. Luňák, Moskal, M. Novák – Čuřík, V. Meidl, Šlahař – L. Krejčík, Illeš, Zadražil. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Jiří Vykoukal.

Utkání začíná 18.12. v 18 hodin na ledě havířovské K&K PNEU Arény. Pokud se na zápas nemůžete podívat přímo na místě, můžete jej sledovat díky textovému on-line přenosu na tomto odkazu.autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.