> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prodlouží AZet vítěznou sérii .....

vloženo: 17.12.2015           komentářů: 0Prodlouží AZet vítěznou sérii s Jestřáby?

Předehrávka 34. kola WSM ligy měla původně proběhnout v sobotu, ale protože v tomto termínu probíhá Havířovská růže, hraje se už v pátek 18. prosince od 18 hodin. I přes páteční termín se dá očekávat příjezd většího množství fanoušků Jestřábů a s velkou pravděpodobností se bude hrát v bouřlivé atmosféře. Přijďte podpořit AZet, aby prodloužil vítěznou sérii, kterou s Jestřáby má. Po skončení utkání proběhne tradiční předvánoční zapálení prskavek, vemte si prskavky na hokej a po závěrečném hvizdu zůstaňte na svých místech.

Naposledy Havířov v mistrovském utkání s Prostějovem prohrál téměř přesně před rokem, 20.12. 2014 na ledě Prostějova 3:0. Hokejisté AZetu určitě budou chtít na tuto úspěšnou vlnu navázat a bodovat i na domácím ledě. Asi nikdo si nepřeje, aby po vítězství přišla další vlna porážek. Poslední zápas AZet sehrál na ledě Benátek nad Jizerou, kde překvapil posíleného soupeře a vyhrál 1:2. Základem úspěchu byla výborná obranná hra, podpořená skvělým brankářem Lacem a využívání šancí. Proti Prostějovu bude třeba předvést podobný výkon, snad se to našim hráčům podaří.

Sestava, ve které AZet nastoupil v Benátkách, dozná hned několika změn. Do sestavy se vrací Vojtěch Tomi a Jan Štencel. K utkání s Prostějovem nastoupí i Jan Maruna, naopak uzdravený David Bahounek je na srazu reprezentace do 20 let. Trenéři Mikeš s Janečkem mají k dispozici i další uzdravené hráče, jimiž jsou Daniel Graca a Jakub Kotala.
Prskavky s sebou
Na hokej si přineste prskavky, abychom po skončení zápasu v potemnělé hale společně vytvořili Vánoční atmosféru.

Sestavy z posledního utkání

AZ Havířov: Laco – Punčochář, Krisl, Chroboček, Mazanec, Lenďák, Horák – Kalus, Sedláček, Sztefek – Kanko, Maliník, Okál – Štumpf, Hudeček, Gřeš – Matějek. Trenéři: Štefan Mikeš, Martin Janeček.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička – Vokurka, M. Drtina, Kaluža, Mojžíš, Protivný, Husák – Venkrbec, Dragoun, Cetkovský – L. Luňák, Moskal, M. Novák – Čuřík, V. Meidl, Šlahař – L. Krejčík, Illeš, Zadražil. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Jiří Vykoukal.

Utkání začíná 18.12. v 18 hodin na ledě havířovské K&K PNEU Arény. Pokud se na zápas nemůžete podívat přímo na místě, můžete jej sledovat díky textovému on-line přenosu na tomto odkazu.autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.