> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prodlouží AZet vítěznou sérii .....

vloženo: 17.12.2015           komentářů: 0Prodlouží AZet vítěznou sérii s Jestřáby?

Předehrávka 34. kola WSM ligy měla původně proběhnout v sobotu, ale protože v tomto termínu probíhá Havířovská růže, hraje se už v pátek 18. prosince od 18 hodin. I přes páteční termín se dá očekávat příjezd většího množství fanoušků Jestřábů a s velkou pravděpodobností se bude hrát v bouřlivé atmosféře. Přijďte podpořit AZet, aby prodloužil vítěznou sérii, kterou s Jestřáby má. Po skončení utkání proběhne tradiční předvánoční zapálení prskavek, vemte si prskavky na hokej a po závěrečném hvizdu zůstaňte na svých místech.

Naposledy Havířov v mistrovském utkání s Prostějovem prohrál téměř přesně před rokem, 20.12. 2014 na ledě Prostějova 3:0. Hokejisté AZetu určitě budou chtít na tuto úspěšnou vlnu navázat a bodovat i na domácím ledě. Asi nikdo si nepřeje, aby po vítězství přišla další vlna porážek. Poslední zápas AZet sehrál na ledě Benátek nad Jizerou, kde překvapil posíleného soupeře a vyhrál 1:2. Základem úspěchu byla výborná obranná hra, podpořená skvělým brankářem Lacem a využívání šancí. Proti Prostějovu bude třeba předvést podobný výkon, snad se to našim hráčům podaří.

Sestava, ve které AZet nastoupil v Benátkách, dozná hned několika změn. Do sestavy se vrací Vojtěch Tomi a Jan Štencel. K utkání s Prostějovem nastoupí i Jan Maruna, naopak uzdravený David Bahounek je na srazu reprezentace do 20 let. Trenéři Mikeš s Janečkem mají k dispozici i další uzdravené hráče, jimiž jsou Daniel Graca a Jakub Kotala.
Prskavky s sebou
Na hokej si přineste prskavky, abychom po skončení zápasu v potemnělé hale společně vytvořili Vánoční atmosféru.

Sestavy z posledního utkání

AZ Havířov: Laco – Punčochář, Krisl, Chroboček, Mazanec, Lenďák, Horák – Kalus, Sedláček, Sztefek – Kanko, Maliník, Okál – Štumpf, Hudeček, Gřeš – Matějek. Trenéři: Štefan Mikeš, Martin Janeček.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička – Vokurka, M. Drtina, Kaluža, Mojžíš, Protivný, Husák – Venkrbec, Dragoun, Cetkovský – L. Luňák, Moskal, M. Novák – Čuřík, V. Meidl, Šlahař – L. Krejčík, Illeš, Zadražil. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Jiří Vykoukal.

Utkání začíná 18.12. v 18 hodin na ledě havířovské K&K PNEU Arény. Pokud se na zápas nemůžete podívat přímo na místě, můžete jej sledovat díky textovému on-line přenosu na tomto odkazu.autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.