> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Prodlouží AZet vítěznou sérii .....

vloženo: 17.12.2015           komentářů: 0Prodlouží AZet vítěznou sérii s Jestřáby?

Předehrávka 34. kola WSM ligy měla původně proběhnout v sobotu, ale protože v tomto termínu probíhá Havířovská růže, hraje se už v pátek 18. prosince od 18 hodin. I přes páteční termín se dá očekávat příjezd většího množství fanoušků Jestřábů a s velkou pravděpodobností se bude hrát v bouřlivé atmosféře. Přijďte podpořit AZet, aby prodloužil vítěznou sérii, kterou s Jestřáby má. Po skončení utkání proběhne tradiční předvánoční zapálení prskavek, vemte si prskavky na hokej a po závěrečném hvizdu zůstaňte na svých místech.

Naposledy Havířov v mistrovském utkání s Prostějovem prohrál téměř přesně před rokem, 20.12. 2014 na ledě Prostějova 3:0. Hokejisté AZetu určitě budou chtít na tuto úspěšnou vlnu navázat a bodovat i na domácím ledě. Asi nikdo si nepřeje, aby po vítězství přišla další vlna porážek. Poslední zápas AZet sehrál na ledě Benátek nad Jizerou, kde překvapil posíleného soupeře a vyhrál 1:2. Základem úspěchu byla výborná obranná hra, podpořená skvělým brankářem Lacem a využívání šancí. Proti Prostějovu bude třeba předvést podobný výkon, snad se to našim hráčům podaří.

Sestava, ve které AZet nastoupil v Benátkách, dozná hned několika změn. Do sestavy se vrací Vojtěch Tomi a Jan Štencel. K utkání s Prostějovem nastoupí i Jan Maruna, naopak uzdravený David Bahounek je na srazu reprezentace do 20 let. Trenéři Mikeš s Janečkem mají k dispozici i další uzdravené hráče, jimiž jsou Daniel Graca a Jakub Kotala.
Prskavky s sebou
Na hokej si přineste prskavky, abychom po skončení zápasu v potemnělé hale společně vytvořili Vánoční atmosféru.

Sestavy z posledního utkání

AZ Havířov: Laco – Punčochář, Krisl, Chroboček, Mazanec, Lenďák, Horák – Kalus, Sedláček, Sztefek – Kanko, Maliník, Okál – Štumpf, Hudeček, Gřeš – Matějek. Trenéři: Štefan Mikeš, Martin Janeček.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička – Vokurka, M. Drtina, Kaluža, Mojžíš, Protivný, Husák – Venkrbec, Dragoun, Cetkovský – L. Luňák, Moskal, M. Novák – Čuřík, V. Meidl, Šlahař – L. Krejčík, Illeš, Zadražil. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Jiří Vykoukal.

Utkání začíná 18.12. v 18 hodin na ledě havířovské K&K PNEU Arény. Pokud se na zápas nemůžete podívat přímo na místě, můžete jej sledovat díky textovému on-line přenosu na tomto odkazu.autor: AZ Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.