> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jeho kariéra byla pořádně bohatá.

vloženo: 27.12.2015           komentářů: 0


Michal Černý se slavnostně rozloučí s kariérou, před pondělním duelem s Litoměřicemi

Jeho kariéra byla pořádně bohatá. Vyhrál během ní extraligu, v šesti klubech odehrál na 221 extraligových zápasů a přes 600 startů si připsal o soutěž níž v první lize. Jméno Michala Černého, dnes už bývalého vynikajícího útočníka, je ale především spjato s rodným Prostějovem. Za něj znamenitý technik nastoupil do více než čtyř set duelů, přitom zaznamenal 186 gólů a pomohl Hanákům k návratu na prvoligová kluziště. Nyní dostane Černého hráčský maraton, který fakticky skončil loni v listopadu, symbolickou tečku. Před pondělním domácím utkáním Jestřábů s Litoměřicemi (18.00) se současný kustod a masér prostějovského A-mužstva slavnostně rozloučí s kariérou. Přijďte se na tento slavnostní moment podívat i Vy, Michal Černý si to za vše, co pro Prostějov odvedl, určitě zaslouží!

včera | Petr Komárek

Michal Černý, známý též pod přezdívkou „Ben" či „Benzin", se v Prostějově roku 1973 narodil a v sezóně 1994/1995 se poprvé objevil v jeho seniorském výběru.
Michal Černý předváděl v prostějovském trikotu vyvedené nájezdy, které mnohokrát rozhodly zápas.
Už tehdy měl na kontě jeden velmi výrazný a cenný počin, jako dvacetiletému mladíkovi se mu povedlo dosáhnout na extraligový primát.

Za Jestřáby hrál útočník s přestávkou až do roku 2004. Posléze „rodnou hroudu" opustil a vrátil se o sedm let později, kdy Hanáci působili ve druhé lize. Michal Černý jim však v sezóně 2013/2014 pomohl k návratu do té první. Vynikal především svými skvěle prováděnými samostatnými nájezdy, které byly postrachem soupeřových brankářů.

Brusle a helmu pověsil Černý na hřebík ve 41 letech loni na konci listopadu. Celkově za Prostějov dle klubových statistik odehrál 470 utkání, ve kterých nastřílel 186 gólů a přidal 220 asistencí. Aktuálně u prvního týmu Jestřábů působí jako kustod a masér. A pokud mu to čas dovolí, objeví se ještě v krajské hokejové lize coby hráč Moravské Třebové.

Přijďte s Michalem Černým udělat symbolickou tečku za jeho bohatou kariérou. „Ben" ji slavnostně ukončí před pondělním domácím zápasem s Litoměřicemi a určitě si Vaši přítomnost zaslouží!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.