> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jeho kariéra byla pořádně bohatá.

vloženo: 27.12.2015           komentářů: 0


Michal Černý se slavnostně rozloučí s kariérou, před pondělním duelem s Litoměřicemi

Jeho kariéra byla pořádně bohatá. Vyhrál během ní extraligu, v šesti klubech odehrál na 221 extraligových zápasů a přes 600 startů si připsal o soutěž níž v první lize. Jméno Michala Černého, dnes už bývalého vynikajícího útočníka, je ale především spjato s rodným Prostějovem. Za něj znamenitý technik nastoupil do více než čtyř set duelů, přitom zaznamenal 186 gólů a pomohl Hanákům k návratu na prvoligová kluziště. Nyní dostane Černého hráčský maraton, který fakticky skončil loni v listopadu, symbolickou tečku. Před pondělním domácím utkáním Jestřábů s Litoměřicemi (18.00) se současný kustod a masér prostějovského A-mužstva slavnostně rozloučí s kariérou. Přijďte se na tento slavnostní moment podívat i Vy, Michal Černý si to za vše, co pro Prostějov odvedl, určitě zaslouží!

včera | Petr Komárek

Michal Černý, známý též pod přezdívkou „Ben" či „Benzin", se v Prostějově roku 1973 narodil a v sezóně 1994/1995 se poprvé objevil v jeho seniorském výběru.
Michal Černý předváděl v prostějovském trikotu vyvedené nájezdy, které mnohokrát rozhodly zápas.
Už tehdy měl na kontě jeden velmi výrazný a cenný počin, jako dvacetiletému mladíkovi se mu povedlo dosáhnout na extraligový primát.

Za Jestřáby hrál útočník s přestávkou až do roku 2004. Posléze „rodnou hroudu" opustil a vrátil se o sedm let později, kdy Hanáci působili ve druhé lize. Michal Černý jim však v sezóně 2013/2014 pomohl k návratu do té první. Vynikal především svými skvěle prováděnými samostatnými nájezdy, které byly postrachem soupeřových brankářů.

Brusle a helmu pověsil Černý na hřebík ve 41 letech loni na konci listopadu. Celkově za Prostějov dle klubových statistik odehrál 470 utkání, ve kterých nastřílel 186 gólů a přidal 220 asistencí. Aktuálně u prvního týmu Jestřábů působí jako kustod a masér. A pokud mu to čas dovolí, objeví se ještě v krajské hokejové lize coby hráč Moravské Třebové.

Přijďte s Michalem Černým udělat symbolickou tečku za jeho bohatou kariérou. „Ben" ji slavnostně ukončí před pondělním domácím zápasem s Litoměřicemi a určitě si Vaši přítomnost zaslouží!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.