> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes ve středu přijede Prostějov.

vloženo: 06.01.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: NH Ostrava - Ariete Prostějov:

Datum a čas: 6.1.2016, 17:30, hala Tatran
Kolo:23

Vzájemná bilance: http://goo.gl/16jtr3

První lednovou středu se náš tým utká s Prostějovem. S tímto týmem jsme se utkali v letošní sezóně již dvakrát. V prvním zápase této sezóny jsme ho na domácí palubovce porazili 67:60. V listopadu jsme pak v Prostějově prohráli 71:63, přičemž jsme tento zápas mohli i vyhrát, jenže Hooker v klíčovém okamžiku nedal trojku a konec zápasu si domácí pohlídali.

Od posledního vzájemného zápasu uběhl již nějaký čas a oba celky se pohybují na opačném poli tabulky. Ariete je třetí, náš tým zatím na desátém místě. Svěřenci trenéra Cholevy v minulém kole doslova rozprášili Brno a vyhráli 101:63.

Naopak naši borci prohráli doma nad USK, které v naší hale vyhrálo naposledy před pěti lety. Hostům se dařila střelba z dálky a výborně zónově bránili. Do té jsme se jen těžko dostávali. K tomu se zranil náš kapitán Adam Číž, který si udělal výron v kotníku.

Jediným pozitivem tak je fakt, že se již uzdravil Vojta Bratčenkov a poprvé se celkem slušně předvedl Luca Igrutinovic.

Uvidíme, jak moc favorita potrápíme. Přijďte nás prosím podpořit ve středu v 17:30.

PS info pro fanoušky: Kdo má zájem o koupi trika NH, tak se budou prodávat v den zápasu. Zájemci, ať se hlásí u hlasatele utkání.

Domácí trenér k utkání říká: „ Prostějov hraje výborně a je favoritem. My se jim bez zraněného Číže budeme snažit tu roli stížit.“

Tvcom: http://goo.gl/Ue3Ixw

FB událost: https://goo.gl/IDh4BU

Livestats: http://goo.gl/OuMLfb

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.