> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes ve středu přijede Prostějov.

vloženo: 06.01.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: NH Ostrava - Ariete Prostějov:

Datum a čas: 6.1.2016, 17:30, hala Tatran
Kolo:23

Vzájemná bilance: http://goo.gl/16jtr3

První lednovou středu se náš tým utká s Prostějovem. S tímto týmem jsme se utkali v letošní sezóně již dvakrát. V prvním zápase této sezóny jsme ho na domácí palubovce porazili 67:60. V listopadu jsme pak v Prostějově prohráli 71:63, přičemž jsme tento zápas mohli i vyhrát, jenže Hooker v klíčovém okamžiku nedal trojku a konec zápasu si domácí pohlídali.

Od posledního vzájemného zápasu uběhl již nějaký čas a oba celky se pohybují na opačném poli tabulky. Ariete je třetí, náš tým zatím na desátém místě. Svěřenci trenéra Cholevy v minulém kole doslova rozprášili Brno a vyhráli 101:63.

Naopak naši borci prohráli doma nad USK, které v naší hale vyhrálo naposledy před pěti lety. Hostům se dařila střelba z dálky a výborně zónově bránili. Do té jsme se jen těžko dostávali. K tomu se zranil náš kapitán Adam Číž, který si udělal výron v kotníku.

Jediným pozitivem tak je fakt, že se již uzdravil Vojta Bratčenkov a poprvé se celkem slušně předvedl Luca Igrutinovic.

Uvidíme, jak moc favorita potrápíme. Přijďte nás prosím podpořit ve středu v 17:30.

PS info pro fanoušky: Kdo má zájem o koupi trika NH, tak se budou prodávat v den zápasu. Zájemci, ať se hlásí u hlasatele utkání.

Domácí trenér k utkání říká: „ Prostějov hraje výborně a je favoritem. My se jim bez zraněného Číže budeme snažit tu roli stížit.“

Tvcom: http://goo.gl/Ue3Ixw

FB událost: https://goo.gl/IDh4BU

Livestats: http://goo.gl/OuMLfb

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.