> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dnes ve středu přijede Prostějov.

vloženo: 06.01.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: NH Ostrava - Ariete Prostějov:

Datum a čas: 6.1.2016, 17:30, hala Tatran
Kolo:23

Vzájemná bilance: http://goo.gl/16jtr3

První lednovou středu se náš tým utká s Prostějovem. S tímto týmem jsme se utkali v letošní sezóně již dvakrát. V prvním zápase této sezóny jsme ho na domácí palubovce porazili 67:60. V listopadu jsme pak v Prostějově prohráli 71:63, přičemž jsme tento zápas mohli i vyhrát, jenže Hooker v klíčovém okamžiku nedal trojku a konec zápasu si domácí pohlídali.

Od posledního vzájemného zápasu uběhl již nějaký čas a oba celky se pohybují na opačném poli tabulky. Ariete je třetí, náš tým zatím na desátém místě. Svěřenci trenéra Cholevy v minulém kole doslova rozprášili Brno a vyhráli 101:63.

Naopak naši borci prohráli doma nad USK, které v naší hale vyhrálo naposledy před pěti lety. Hostům se dařila střelba z dálky a výborně zónově bránili. Do té jsme se jen těžko dostávali. K tomu se zranil náš kapitán Adam Číž, který si udělal výron v kotníku.

Jediným pozitivem tak je fakt, že se již uzdravil Vojta Bratčenkov a poprvé se celkem slušně předvedl Luca Igrutinovic.

Uvidíme, jak moc favorita potrápíme. Přijďte nás prosím podpořit ve středu v 17:30.

PS info pro fanoušky: Kdo má zájem o koupi trika NH, tak se budou prodávat v den zápasu. Zájemci, ať se hlásí u hlasatele utkání.

Domácí trenér k utkání říká: „ Prostějov hraje výborně a je favoritem. My se jim bez zraněného Číže budeme snažit tu roli stížit.“

Tvcom: http://goo.gl/Ue3Ixw

FB událost: https://goo.gl/IDh4BU

Livestats: http://goo.gl/OuMLfb

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.