> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pozvánka 1.ČKL na Korfbal !!!

vloženo: 07.01.2016           komentářů: 1

Korfbal klub Nový Lískovec BrnoPozvánka 1.ČKL ( dospělí )
V sobotu 9.1.2016, hala Tatran Bohunice Brno
12:00 KK Nový Lískovec - KK Brno (B)
13:30 KK Brno (B) - SK RG Prostějov (B)
15:00 KK Nový Lískovec - SK RG Prostějov (B)

autor: KK Nový Lískovec

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.05.2017

Vše dopadlo dobře.
V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na pomoc oznamovatelce. Ta se nemohla dostat do bytu za svojí matkou. Uvedla, že před hodinou z bytu odešla, klíče nemá a matka na zvonění nereaguje. Jelikož vzniklo důvodné podezření, že osoba v bytě může mít zdravotní komplikace, rozhodli strážníci o otevření bytu. K úkonu, na místo přivoláni hasiči. Po otevření bytu zjištěno, že čtyřiasedmdesátiletá paní je v pořádku. Pouze měla v bytě nově nainstalované interierové dveře, ve kterých ještě nebyly kliky.

17.05.2017

Nebezpečná situace na silnici.
Po deváté hodině ranní přijato oznámení od řidiče, že se po silnici od Seloutek směrem k Domamyslicím pohybuje osedlaný kůň bez jezdce. Na místo vyjela hlídka okrskářů. Koně se najít nepodařilo. Strážníci se pokusili v nedaleké prodejně jezdeckých potřeb zjistit informace, čí by mohlo zvíře být. V prodejně se nacházela i zákaznice, která ihned začala obvolávat známé chovatele koní v okolí a zjišťovat koho kůň shodil. Po půl hodině se na linku 156 obrátil muž z Mostkovic s tím, že odchytil koně bez jezdce. Informace předána okrskářům, kteří se přesunuli na zahradu oznamovatele. Rovněž tam přijela i žena, pátrající po majiteli. Koně poznala, patřil do stáje v Mostkovicích. Telefonicky zkontaktovala čtyřiadvacetiletou jezdkyni. Ta se zanedlouho na místo dostavila také. Viditelné zranění neměla, lékařské ošetření nebylo zapotřebí.

17.05.2017

Zemřel v parku.
V ranních hodinách si okrskář povšiml ležící osoby na lavičce ve Smetanových sadech. Z místní znalosti strážník věděl, že se jedná o dvaašedesátiletého bezdomovce. Při snaze o vzbuzení, muž nejevil žádné známky života. Informována zdravotní záchranná služba a přivolána Policie ČR. Místo zajištěno proti vstupu nepovolaných osob a předáno policistům k dalšímu opatření.

13.05.2017

Alkohol.
Během víkendu řešili strážníci sedm případů opilých osob. Pět z nich leželo na zemi v ulicích města. U dvou podnapilých osob zaznamenáno nevhodné chování v provozovnách. Ve dvou případech se jednalo o ženy. Další případ, kde sehrál hlavní roli alkohol, nahlášen 14. 5. 2017 ve večerních hodinách, z ubytovny, kde někdo rozbil vchodové dveře. Dva bratři (oba 26 let), při odchodu od kamaráda u vchodu potkali známého muže. Ten jednoho z nich napadl a prohodil ho skleněnou výplní vchodových dveří. Poté z místa utekl. Dění nahlásila oznamovatelka na linku 156. Před příjezdem strážníků, zraněný i s bratrem společně odešli domů, kde jejich matka přivolala na místo ZZS a PČR.

13.05.2017

Chtěl utéct bez zaplacení.
V odpoledních hodinách přijato telefonické oznámení z restaurace nedaleko centra, o neplatícím hostovi. Ten byl při úprku dostižen personálem a přiveden zpět do podniku. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn třiadvacetiletý muž. Byl v podnapilém stavu a v přítomnosti strážníků se choval arogantně. Útratu ve výši 219 Kč zaplatit odmítal. Jeho přestupkové jednání předáno příslušnému správnímu orgánu k dořešení. O tom byli on i obsluha poučeni.