> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pozvánka 1.ČKL na Korfbal !!!

vloženo: 07.01.2016           komentářů: 1

Korfbal klub Nový Lískovec BrnoPozvánka 1.ČKL ( dospělí )
V sobotu 9.1.2016, hala Tatran Bohunice Brno
12:00 KK Nový Lískovec - KK Brno (B)
13:30 KK Brno (B) - SK RG Prostějov (B)
15:00 KK Nový Lískovec - SK RG Prostějov (B)

autor: KK Nový Lískovec

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

16.02.2017

Močil do květináče.
Přivolané hlídce, muž bez domova, své jednání hájil tím, že je nemocný a na toaletu by již nedošel. Protentokrát řešeno domluvou, s upozorněním na nevhodnost takového počínání. Událost se odehrála v centru města.

16.02.2017

Psa venčil bez vodítka.
Psa venčil bez vodítka. Muž oznámil na linku 156 pokousání svého psa, psem, který sice měl v dohledu páníčka, ale ten nestihl zabránit v napadení. Neměl psa na vodítku. Jelikož při útoku nedošlo ke zranění zvířete ani k jiné škodě na majetku, událost vyřešena na místě s přestupcem blokovou pokutou. Ta, za porušení zákona na ochranu zvířat proti týrání, a to nedodržením povinností obsažených v obecně závazné vyhlášce města, která zakazuje volné pobíhání psa na veřejných prostranstvích, mimo určená místa, může dosáhnout částky až 5000 Kč.

16.02.2017

Hořící vozidlo.
Po patnácté hodině došlo k požáru stojícího vozidla zn. Mercedes, před Poliklinikou na ulici Mathonova. Strážníci se v tomto čase pohybovali v nedalekém okolí, a proto byli na místě první. Zmíněný vůz ale při jejich příjezdu již natolik hořel, že použít své hasící přístroje, by bylo neúčinné. Hlídka zabezpečila místo proti vstupu nepovolaných osob. O požár se postarali hasiči. Celou událost si převzali na místě policisté.

15.02.2017

Časté výjezdy k seniorům.
Dvakrát, během hodiny se na strážníky obrátili občané s žádostí o pomoc pro své blízké. V prvním případě se jednalo o ženu (83), která upadla v bytě na podlahu. Její manžel vzhledem k vysokému věku, ji nebyl schopen sám uložit zpět do postele. Druhý případ byl obdobný. Opět se jednalo o ženu (93), která po pádu na zem nezvládla sama vstát a ani přítomná osoba nemohla vlastními silami tuto nepříjemnost zvládnout. Hlídka seniorkám pomohla zpět do lůžka. Ke zranění u žádné nedošlo, tudíž nebylo zapotřebí přivolání lékaře.

12.02.2017

Odcizit ozdobné poklice se nepodařilo.
Lup zůstal na místě. O půl čtvrté ráno vyrušil oznamovatel skupinu mladíků při krádeži poklic ze zaparkovaných automobilů. Ihned svůj poznatek telefonicky předal strážníkům. Ti i přes veškeré úsilí pachatele nenalezli. Celá událost předána policistům k dalšímu šetření. Zlodějům se podařilo sundat z vozidel 8 ks originál poklic Škoda, z nichž 3 ks byly poškozené.