> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Ostrava - Ariete Prostějov: 62:88

vloženo: 07.01.2016           komentářů: 0Základní info o utkání: NH Ostrava - Ariete Prostějov: 62:88 (20-23, 15-238-8-20-19-22)
Datum a čas: 6.1.2016, 17:30, hala Tatran
Kolo:23

Dnes jsme přivítali Prostějov. S ním jsme letos již dvakrát hráli. V prvním zápase sezóny jsme ho porazili, v Prostějově pak prohráli.

Do dnešního souboje jsme vstupovali bez Adama Číže, a jak se nakonec ukázalo, tak se ztráta našeho ústředního rozehrávače byla klíčová.

Luca Igrutinovic, který měl dnes rozehrávku na starosti, až příliš chyboval
a nedařilo se mu ani střelecky.

S favoritem jsme drželi krok jen do poločasu, pak se rozehrál k velkému výkonu Dokoupil a ze zápase se postupně stala hra na jeden koš. Naši hráči byli hlavně v poslední čtvrtině odevzdaní a jen se dívali, jak si Prostějov rychle pouští míč.

Je třeba se z dnešního zápasu rychle oklepat a již myslet na sobotu, kdy přivítáme Ústí nad Labem. To je soupeř, proti kterému bychom již měli naplno bodovat.Ohlasy:

Domácí trenér: Z mé strany se to těžko hodnotí, my jsme byli dnes katastrofální. Hra začíná od rozehrávače a ten byl dnes strašidelný a nasbíral 8 ztrát. Na druhou stranu je tu týden, nezná ještě všechny systémy. Není to ani rozehrávač, spíš 2. Což je pro nás problém, protože bez Číže to nemá hlavu ani patu a těch zranění je už dost. Je to asi vyústění toho měsíce prosince, kdy jsme trénovali v 6 lidech. My musíme teď potrénovat a vrátit se k naší hře a počkat až se uzdraví Adam Číž a doufat, že budeme hrát takovou hru, na kterou se dá koukat. Dnes se na to nedalo dívat. Dokud jsme byli na dostřel, tak jsme ještě i bránili. Potom nás Prostějov rozebral tak, že byl každý volný a dával jednu trojku za druhou. Ke konci jsme již chodili se svěšenými hlavami a to se mi vůbec nelíbilo. Musíme potrénovat v plné sestavě a vrátit se k tomu, co chceme hrát. Dnes to z naší strany byla katastrofa. Gratuluji Zbyňkovi.

Hostující trenér Zbyněk Choleva: „ Bylo zřejmé, že Ostrava je oslabená o Číže, takže nebude až tak nebezpečná a to jsme měli bohužel v hlavách již od začátku zápasu. Nehráli jsme rychle, důrazně a nekoncentrovaně, protože jsme si říkali, že to nějak musíme uhrát. Po přestávce se to trochu zlepšilo a Ostravě již docházely síly. My jsme se začali trefovat z dálky, byli jsme lepší a to rozhodlo.Statistiky: Trojky: 6-13, TH: 16-13, Doskoky: 37-43, Fauly:18-21

Body domácí: Bratčenkov 13, Koloničný a Kerr po 12, Klímek 8, Igrutinovic a Bohačík po 6, Landor 3, Medvecký 2

Body hostů: Dokoupil 25, Tomanec 21, Slezák 12, Roseboro 10, Šteffel 6, Palyza 5, Kouřil 4, Sehnal 3, Peterka 2
MVP: Dokoupil

Livestats: http://goo.gl/mjEqE1

TK: https://youtu.be/JU_hcQCMt2w


autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.