> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Ostrava - Ariete Prostějov: 62:88

vloženo: 07.01.2016           komentářů: 0Základní info o utkání: NH Ostrava - Ariete Prostějov: 62:88 (20-23, 15-238-8-20-19-22)
Datum a čas: 6.1.2016, 17:30, hala Tatran
Kolo:23

Dnes jsme přivítali Prostějov. S ním jsme letos již dvakrát hráli. V prvním zápase sezóny jsme ho porazili, v Prostějově pak prohráli.

Do dnešního souboje jsme vstupovali bez Adama Číže, a jak se nakonec ukázalo, tak se ztráta našeho ústředního rozehrávače byla klíčová.

Luca Igrutinovic, který měl dnes rozehrávku na starosti, až příliš chyboval
a nedařilo se mu ani střelecky.

S favoritem jsme drželi krok jen do poločasu, pak se rozehrál k velkému výkonu Dokoupil a ze zápase se postupně stala hra na jeden koš. Naši hráči byli hlavně v poslední čtvrtině odevzdaní a jen se dívali, jak si Prostějov rychle pouští míč.

Je třeba se z dnešního zápasu rychle oklepat a již myslet na sobotu, kdy přivítáme Ústí nad Labem. To je soupeř, proti kterému bychom již měli naplno bodovat.Ohlasy:

Domácí trenér: Z mé strany se to těžko hodnotí, my jsme byli dnes katastrofální. Hra začíná od rozehrávače a ten byl dnes strašidelný a nasbíral 8 ztrát. Na druhou stranu je tu týden, nezná ještě všechny systémy. Není to ani rozehrávač, spíš 2. Což je pro nás problém, protože bez Číže to nemá hlavu ani patu a těch zranění je už dost. Je to asi vyústění toho měsíce prosince, kdy jsme trénovali v 6 lidech. My musíme teď potrénovat a vrátit se k naší hře a počkat až se uzdraví Adam Číž a doufat, že budeme hrát takovou hru, na kterou se dá koukat. Dnes se na to nedalo dívat. Dokud jsme byli na dostřel, tak jsme ještě i bránili. Potom nás Prostějov rozebral tak, že byl každý volný a dával jednu trojku za druhou. Ke konci jsme již chodili se svěšenými hlavami a to se mi vůbec nelíbilo. Musíme potrénovat v plné sestavě a vrátit se k tomu, co chceme hrát. Dnes to z naší strany byla katastrofa. Gratuluji Zbyňkovi.

Hostující trenér Zbyněk Choleva: „ Bylo zřejmé, že Ostrava je oslabená o Číže, takže nebude až tak nebezpečná a to jsme měli bohužel v hlavách již od začátku zápasu. Nehráli jsme rychle, důrazně a nekoncentrovaně, protože jsme si říkali, že to nějak musíme uhrát. Po přestávce se to trochu zlepšilo a Ostravě již docházely síly. My jsme se začali trefovat z dálky, byli jsme lepší a to rozhodlo.Statistiky: Trojky: 6-13, TH: 16-13, Doskoky: 37-43, Fauly:18-21

Body domácí: Bratčenkov 13, Koloničný a Kerr po 12, Klímek 8, Igrutinovic a Bohačík po 6, Landor 3, Medvecký 2

Body hostů: Dokoupil 25, Tomanec 21, Slezák 12, Roseboro 10, Šteffel 6, Palyza 5, Kouřil 4, Sehnal 3, Peterka 2
MVP: Dokoupil

Livestats: http://goo.gl/mjEqE1

TK: https://youtu.be/JU_hcQCMt2w


autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.