> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Ostrava - Ariete Prostějov: 62:88

vloženo: 07.01.2016           komentářů: 0Základní info o utkání: NH Ostrava - Ariete Prostějov: 62:88 (20-23, 15-238-8-20-19-22)
Datum a čas: 6.1.2016, 17:30, hala Tatran
Kolo:23

Dnes jsme přivítali Prostějov. S ním jsme letos již dvakrát hráli. V prvním zápase sezóny jsme ho porazili, v Prostějově pak prohráli.

Do dnešního souboje jsme vstupovali bez Adama Číže, a jak se nakonec ukázalo, tak se ztráta našeho ústředního rozehrávače byla klíčová.

Luca Igrutinovic, který měl dnes rozehrávku na starosti, až příliš chyboval
a nedařilo se mu ani střelecky.

S favoritem jsme drželi krok jen do poločasu, pak se rozehrál k velkému výkonu Dokoupil a ze zápase se postupně stala hra na jeden koš. Naši hráči byli hlavně v poslední čtvrtině odevzdaní a jen se dívali, jak si Prostějov rychle pouští míč.

Je třeba se z dnešního zápasu rychle oklepat a již myslet na sobotu, kdy přivítáme Ústí nad Labem. To je soupeř, proti kterému bychom již měli naplno bodovat.Ohlasy:

Domácí trenér: Z mé strany se to těžko hodnotí, my jsme byli dnes katastrofální. Hra začíná od rozehrávače a ten byl dnes strašidelný a nasbíral 8 ztrát. Na druhou stranu je tu týden, nezná ještě všechny systémy. Není to ani rozehrávač, spíš 2. Což je pro nás problém, protože bez Číže to nemá hlavu ani patu a těch zranění je už dost. Je to asi vyústění toho měsíce prosince, kdy jsme trénovali v 6 lidech. My musíme teď potrénovat a vrátit se k naší hře a počkat až se uzdraví Adam Číž a doufat, že budeme hrát takovou hru, na kterou se dá koukat. Dnes se na to nedalo dívat. Dokud jsme byli na dostřel, tak jsme ještě i bránili. Potom nás Prostějov rozebral tak, že byl každý volný a dával jednu trojku za druhou. Ke konci jsme již chodili se svěšenými hlavami a to se mi vůbec nelíbilo. Musíme potrénovat v plné sestavě a vrátit se k tomu, co chceme hrát. Dnes to z naší strany byla katastrofa. Gratuluji Zbyňkovi.

Hostující trenér Zbyněk Choleva: „ Bylo zřejmé, že Ostrava je oslabená o Číže, takže nebude až tak nebezpečná a to jsme měli bohužel v hlavách již od začátku zápasu. Nehráli jsme rychle, důrazně a nekoncentrovaně, protože jsme si říkali, že to nějak musíme uhrát. Po přestávce se to trochu zlepšilo a Ostravě již docházely síly. My jsme se začali trefovat z dálky, byli jsme lepší a to rozhodlo.Statistiky: Trojky: 6-13, TH: 16-13, Doskoky: 37-43, Fauly:18-21

Body domácí: Bratčenkov 13, Koloničný a Kerr po 12, Klímek 8, Igrutinovic a Bohačík po 6, Landor 3, Medvecký 2

Body hostů: Dokoupil 25, Tomanec 21, Slezák 12, Roseboro 10, Šteffel 6, Palyza 5, Kouřil 4, Sehnal 3, Peterka 2
MVP: Dokoupil

Livestats: http://goo.gl/mjEqE1

TK: https://youtu.be/JU_hcQCMt2w


autor: NH Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.