> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.ČKL liga pokračovala .

vloženo: 10.01.2016           komentářů: 1

1.ČKL liga pokračovala pro náš tým v Brně


V sobotu 9.1.2015 odehrál náš rezervní tým dva zápasy v Brně proti týmu KK Brno B a Brnu Nový Lískovec. S rezervním týmem KK Brno jsme prohráli 13:18 (6:11) a naopak s Brnem Nový Lískovec jsme dosáhli rekordní výhry 51:5 (24:2). Více o zápasech najdete níže v podání naší hráčky Renaty Havlové.

KK Brno "B" - SK RG Prostějov "B" 18:13 (11:6)
Sestava a koše Prostějov:
Tichý 7, Lužný 2, Marek, Štefák, Drábková 1, Francová 1, Lorencová 1, Zelinková 1.

Do prvního zápasu jsme nevstoupili zrovna nejlépe. V útoku jsme měli plno střel, ale některé sotva trefily obroučku. V obraně jsme dostali hodně jednoduchých košů, zejména od děvčat z dvojtaktů, přitom jsme měli jasně stanoveno,co chceme bránit. Po poločase jsme dosáhli až k dvoubodovému rozdílu, ale ve střelbě se bohužel dařilo jen v jedné čtyřce. Sice jsme eliminovali chyby v obraně, ale zápas už jsme nedokázali otočit.

KK Brno Nový Lískovec - SK RG Prostějov "B" 5:51 (2:24)
Sestava a koše Prostějov:
Vyroubal 14, Šnajdr 8, Galíček 6, Marek 2 (Lužný 2), Francová 6, Havlová 5, Jenešová 5, Zelinková 2, Lorencová 1.

Do druhého zápasu jsme nastoupili sebevědomě. V obraně jsme chtěli soupeři co nejvíc znepříjemnit jeho hru, to se nám dařilo dobře po celý průběh zápasu. Sice jsme ze začátku měli pár nepovedených přihrávek a nepřesných zakončení, ale po chvilce jsme se do toho dostali a v celkem klidném tempu s vysokým skórem jsme zápas vyhrali.


autor: SK RG Prostějov /David Konečný

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.05.2017

Vše dopadlo dobře.
V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na pomoc oznamovatelce. Ta se nemohla dostat do bytu za svojí matkou. Uvedla, že před hodinou z bytu odešla, klíče nemá a matka na zvonění nereaguje. Jelikož vzniklo důvodné podezření, že osoba v bytě může mít zdravotní komplikace, rozhodli strážníci o otevření bytu. K úkonu, na místo přivoláni hasiči. Po otevření bytu zjištěno, že čtyřiasedmdesátiletá paní je v pořádku. Pouze měla v bytě nově nainstalované interierové dveře, ve kterých ještě nebyly kliky.

17.05.2017

Nebezpečná situace na silnici.
Po deváté hodině ranní přijato oznámení od řidiče, že se po silnici od Seloutek směrem k Domamyslicím pohybuje osedlaný kůň bez jezdce. Na místo vyjela hlídka okrskářů. Koně se najít nepodařilo. Strážníci se pokusili v nedaleké prodejně jezdeckých potřeb zjistit informace, čí by mohlo zvíře být. V prodejně se nacházela i zákaznice, která ihned začala obvolávat známé chovatele koní v okolí a zjišťovat koho kůň shodil. Po půl hodině se na linku 156 obrátil muž z Mostkovic s tím, že odchytil koně bez jezdce. Informace předána okrskářům, kteří se přesunuli na zahradu oznamovatele. Rovněž tam přijela i žena, pátrající po majiteli. Koně poznala, patřil do stáje v Mostkovicích. Telefonicky zkontaktovala čtyřiadvacetiletou jezdkyni. Ta se zanedlouho na místo dostavila také. Viditelné zranění neměla, lékařské ošetření nebylo zapotřebí.

17.05.2017

Zemřel v parku.
V ranních hodinách si okrskář povšiml ležící osoby na lavičce ve Smetanových sadech. Z místní znalosti strážník věděl, že se jedná o dvaašedesátiletého bezdomovce. Při snaze o vzbuzení, muž nejevil žádné známky života. Informována zdravotní záchranná služba a přivolána Policie ČR. Místo zajištěno proti vstupu nepovolaných osob a předáno policistům k dalšímu opatření.

13.05.2017

Alkohol.
Během víkendu řešili strážníci sedm případů opilých osob. Pět z nich leželo na zemi v ulicích města. U dvou podnapilých osob zaznamenáno nevhodné chování v provozovnách. Ve dvou případech se jednalo o ženy. Další případ, kde sehrál hlavní roli alkohol, nahlášen 14. 5. 2017 ve večerních hodinách, z ubytovny, kde někdo rozbil vchodové dveře. Dva bratři (oba 26 let), při odchodu od kamaráda u vchodu potkali známého muže. Ten jednoho z nich napadl a prohodil ho skleněnou výplní vchodových dveří. Poté z místa utekl. Dění nahlásila oznamovatelka na linku 156. Před příjezdem strážníků, zraněný i s bratrem společně odešli domů, kde jejich matka přivolala na místo ZZS a PČR.

13.05.2017

Chtěl utéct bez zaplacení.
V odpoledních hodinách přijato telefonické oznámení z restaurace nedaleko centra, o neplatícím hostovi. Ten byl při úprku dostižen personálem a přiveden zpět do podniku. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn třiadvacetiletý muž. Byl v podnapilém stavu a v přítomnosti strážníků se choval arogantně. Útratu ve výši 219 Kč zaplatit odmítal. Jeho přestupkové jednání předáno příslušnému správnímu orgánu k dořešení. O tom byli on i obsluha poučeni.