> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.ČKL liga pokračovala .

vloženo: 10.01.2016           komentářů: 0

1.ČKL liga pokračovala pro náš tým v Brně


V sobotu 9.1.2015 odehrál náš rezervní tým dva zápasy v Brně proti týmu KK Brno B a Brnu Nový Lískovec. S rezervním týmem KK Brno jsme prohráli 13:18 (6:11) a naopak s Brnem Nový Lískovec jsme dosáhli rekordní výhry 51:5 (24:2). Více o zápasech najdete níže v podání naší hráčky Renaty Havlové.

KK Brno "B" - SK RG Prostějov "B" 18:13 (11:6)
Sestava a koše Prostějov:
Tichý 7, Lužný 2, Marek, Štefák, Drábková 1, Francová 1, Lorencová 1, Zelinková 1.

Do prvního zápasu jsme nevstoupili zrovna nejlépe. V útoku jsme měli plno střel, ale některé sotva trefily obroučku. V obraně jsme dostali hodně jednoduchých košů, zejména od děvčat z dvojtaktů, přitom jsme měli jasně stanoveno,co chceme bránit. Po poločase jsme dosáhli až k dvoubodovému rozdílu, ale ve střelbě se bohužel dařilo jen v jedné čtyřce. Sice jsme eliminovali chyby v obraně, ale zápas už jsme nedokázali otočit.

KK Brno Nový Lískovec - SK RG Prostějov "B" 5:51 (2:24)
Sestava a koše Prostějov:
Vyroubal 14, Šnajdr 8, Galíček 6, Marek 2 (Lužný 2), Francová 6, Havlová 5, Jenešová 5, Zelinková 2, Lorencová 1.

Do druhého zápasu jsme nastoupili sebevědomě. V obraně jsme chtěli soupeři co nejvíc znepříjemnit jeho hru, to se nám dařilo dobře po celý průběh zápasu. Sice jsme ze začátku měli pár nepovedených přihrávek a nepřesných zakončení, ale po chvilce jsme se do toho dostali a v celkem klidném tempu s vysokým skórem jsme zápas vyhrali.


autor: SK RG Prostějov /David Konečný

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

20.09.2016

Upozornili na sebe podezřelým chováním.
Oznamovatel sdělil na linku 156 podivné chování skupiny pracovníků neznámé firmy. Hlídka tedy vyrazila do uvedené lokality, kde zastihla muže s vozíkem. Po chvíli dorazili jeho kamarádi vlekoucí několik europalet. Tvrdili, že je nalezli v křoví v blízkosti ulice Kralická. Hlídce se nepodařilo zjistit, komu europalety patří, proto jim byly odebrány a převezeny na služebnu.

20.09.2016

Nejednalo se o krádež.
O půl sedmé ráno nahlášen chybějící poklop na silnici v ulici Fanderlíkova. Hlídkou zjištěno, že se nejedná o odcizení, ale víko spadlo do kanálové šachty hluboké okolo 5 m. Strážníci označili služebním vozidlem tuto překážku a vyčkali do příjezdu odpovědného pracovníka. Jednalo se totiž o nebezpečné místo, které mohlo zapříčinit nehodu, kde by byl ohrožen nejen majetek, ale i zdraví občanů.

19.09.2016

Nabízel parfémy.
Na parkovišti před obchodním domem v Okružní ulici oslovoval muž slovenské národnosti kolemjdoucí osoby. Snažil se jim prodat parfémy, dalekohled, pánské hodiny, a pánský holicí strojek.Jakmile spatřil strážníky, rychle věci uschoval do kapsy a rychlým krokem kráčel zcela jiným směrem, než měl původně v úmyslu. To mu ale nebylo nic platné. Hlídka ho vzápětí dostihla. Pro porušení Tržního řádu, mu byl celý sortiment zboží odebrán. Jelikož přestupek nebylo možné vyřešit na místě, událost postoupena správnímu orgánu, který má možnost udělit pokutu až 30 000 Kč.

17.09.2016

Kolo nad jeho síly.
Na základě oznámení vyjížděla hlídka na náměstí k zraněnému muži, ležícímu na zemi. Strážníci na daném místě zjistili šestapadesátiletého pána v podnapilém stavu. Měl poranění v obličeji. K nehodě došlo, kdy muž šel pěšky a vedl své kolo. Znenadání se mu zatočila hlava a on nešťastně upadl. Přivolána záchranná služba. Lékař rozhodl o převozu na ošetření. Jelikož se událost odehrála při chůzi, nejde o dopravní nehodu.

16.09.2016

„Ženu ani květinou neuhodíš“
„Ženu ani květinou neuhodíš“, je zřejmé, že toto pořekadlo mu bylo zcela cizí. Konflikt s bývalou přítelkyní řešil dosti hrubým způsobem. Udeřil ji pěstí přímo do obličeje, vzal ji mobilní telefon a mrštil s ním na zem. To vše se odehrálo v průjezdu domu přímo před zrakem ženiny dcery. Shodou okolností se tam v této době nacházel muž (60), který se napadené zastal a útočníkovi zabránil v dalším útoku na ženu. Před příjezdem strážníků agresor z místa utekl. Hlídka zjistila, že nejde z jeho strany o první napadení a celý případ již mají v rukou policisté. Ti i následně neurvalce zajistili a do vystřízlivění zavezli na záchytnou stanici do Olomouce. Poté budou následovat další kroky v šetření celé události.