> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.ČKL liga pokračovala .

vloženo: 10.01.2016           komentářů: 0

1.ČKL liga pokračovala pro náš tým v Brně


V sobotu 9.1.2015 odehrál náš rezervní tým dva zápasy v Brně proti týmu KK Brno B a Brnu Nový Lískovec. S rezervním týmem KK Brno jsme prohráli 13:18 (6:11) a naopak s Brnem Nový Lískovec jsme dosáhli rekordní výhry 51:5 (24:2). Více o zápasech najdete níže v podání naší hráčky Renaty Havlové.

KK Brno "B" - SK RG Prostějov "B" 18:13 (11:6)
Sestava a koše Prostějov:
Tichý 7, Lužný 2, Marek, Štefák, Drábková 1, Francová 1, Lorencová 1, Zelinková 1.

Do prvního zápasu jsme nevstoupili zrovna nejlépe. V útoku jsme měli plno střel, ale některé sotva trefily obroučku. V obraně jsme dostali hodně jednoduchých košů, zejména od děvčat z dvojtaktů, přitom jsme měli jasně stanoveno,co chceme bránit. Po poločase jsme dosáhli až k dvoubodovému rozdílu, ale ve střelbě se bohužel dařilo jen v jedné čtyřce. Sice jsme eliminovali chyby v obraně, ale zápas už jsme nedokázali otočit.

KK Brno Nový Lískovec - SK RG Prostějov "B" 5:51 (2:24)
Sestava a koše Prostějov:
Vyroubal 14, Šnajdr 8, Galíček 6, Marek 2 (Lužný 2), Francová 6, Havlová 5, Jenešová 5, Zelinková 2, Lorencová 1.

Do druhého zápasu jsme nastoupili sebevědomě. V obraně jsme chtěli soupeři co nejvíc znepříjemnit jeho hru, to se nám dařilo dobře po celý průběh zápasu. Sice jsme ze začátku měli pár nepovedených přihrávek a nepřesných zakončení, ale po chvilce jsme se do toho dostali a v celkem klidném tempu s vysokým skórem jsme zápas vyhrali.


autor: SK RG Prostějov /David Konečný

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

11.05.2016

Bydlícího nemínil respektovat.
Hodinu po půlnoci se muž obrátil s žádostí na linku 156 s tím, že jeho kamarád, který je u něho na návštěvě, nemíní odejít z bytu a on chce jít spát. Hlídka dorazila na uvedenou adresu, kde na ni oznamovatel čekal. Zmíněnou situaci již nechtěl řešit, neboť jeho kamarád byl právě na odchodu.

10.05.2016

Motorkář toto nečekal.
V odpoledních hodinách přijato anonymní oznámení o nebezpečné jízdě muže na motocyklu po ulici Wolkerova, který nejen, že jel vysokou rychlostí, ale i kličkoval přes vyznačené jízdní pruhy. Následně svoji cestu zakončil na benzinové stanici. Zde strážníci motorkáře zastihli. Svůj stroj měl odstavený v prostoru platnosti DZ B28, zákaz stání. Za tento přestupek mu byla udělena bloková pokuta. Ta se může vyšplhat až na částku 2000 Kč. Od hlídky nechybělo upozornění na dodržování způsobu jízdy po pozemní komunikaci.

09.05.2016

Pes na úřadu práce.
Před desátou hodinou vběhl přímo do budovy úřadu pes bez páníčka. Přivolaní strážníci provedli odchyt a čtyřnohého tuláka převezli na služebnu. Čip u něj nezjištěn a chovatel si psa nevyzvedl, tudíž nebylo jiného řešení, než převoz do olomouckého útulku.

07.05.2016

Oslavovali.
Na základě oznámení vyjížděla hlídka před polednem na sídliště, kde měli bydlící vyhazovat z okna lahve. Strážníci zjistili, že v jednom z bytů se slaví a nešťastnou náhodou, vypadla přítomným jedna sklenice. Střepy ležely přímo pod balkonem. Osoby z bytu provedly úklid rozbité lahve.

07.05.2016

Nezajištěná vozidla.
Téměř každý týden se strážníci setkávají s vozidly, která řidiči opomněli zabezpečit. V prvním případě se jednalo, o otevřené dveře u vozidla Superb, kdy si po dvacáté hodině tohoto nedostatku povšimla volající. Jelikož se nepodařilo majitele zkontaktovat, hlídka dveře uzamkla a ponechala vzkaz o tomto úkonu. O několik dní později, opět ve večerních hodinách nahlášen vůz, který měl u spolujezdce otevřené okénko. Majitelka o tomto nedopatření informována. Vůz si v přítomnosti hlídky zajistila.