> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.ČKL liga pokračovala .

vloženo: 10.01.2016           komentářů: 0

1.ČKL liga pokračovala pro náš tým v Brně


V sobotu 9.1.2015 odehrál náš rezervní tým dva zápasy v Brně proti týmu KK Brno B a Brnu Nový Lískovec. S rezervním týmem KK Brno jsme prohráli 13:18 (6:11) a naopak s Brnem Nový Lískovec jsme dosáhli rekordní výhry 51:5 (24:2). Více o zápasech najdete níže v podání naší hráčky Renaty Havlové.

KK Brno "B" - SK RG Prostějov "B" 18:13 (11:6)
Sestava a koše Prostějov:
Tichý 7, Lužný 2, Marek, Štefák, Drábková 1, Francová 1, Lorencová 1, Zelinková 1.

Do prvního zápasu jsme nevstoupili zrovna nejlépe. V útoku jsme měli plno střel, ale některé sotva trefily obroučku. V obraně jsme dostali hodně jednoduchých košů, zejména od děvčat z dvojtaktů, přitom jsme měli jasně stanoveno,co chceme bránit. Po poločase jsme dosáhli až k dvoubodovému rozdílu, ale ve střelbě se bohužel dařilo jen v jedné čtyřce. Sice jsme eliminovali chyby v obraně, ale zápas už jsme nedokázali otočit.

KK Brno Nový Lískovec - SK RG Prostějov "B" 5:51 (2:24)
Sestava a koše Prostějov:
Vyroubal 14, Šnajdr 8, Galíček 6, Marek 2 (Lužný 2), Francová 6, Havlová 5, Jenešová 5, Zelinková 2, Lorencová 1.

Do druhého zápasu jsme nastoupili sebevědomě. V obraně jsme chtěli soupeři co nejvíc znepříjemnit jeho hru, to se nám dařilo dobře po celý průběh zápasu. Sice jsme ze začátku měli pár nepovedených přihrávek a nepřesných zakončení, ale po chvilce jsme se do toho dostali a v celkem klidném tempu s vysokým skórem jsme zápas vyhrali.


autor: SK RG Prostějov /David Konečný

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

06.10.2016

Nesli paletu.
Odkud ji vzali, nedokázali vysvětlit, proto jim byla odebrána. Tímto se stala dvojice mužů podezřelá z přestupku proti majetku. Strážníci je zastihli na ulici Říční. V okolí se nepodařilo zjistit, komu Euro paleta patří. Cena ve výkupně stanovena na částku 280 Kč. Událost postoupena správnímu orgánu.

05.10.2016

Stát neoprávněně
Během hodiny provedeny dva odtahy. Stát neoprávněně na vyhrazeném parkovišti, nebo zaparkovat vůz před vjezdem do garáže se nevyplácí. O tom se na vlastní kůži přesvědčili řidiči, kteří tato pravidla porušili. První odtah nařízen na základě oznámení, o stání vozidla na vyhrazeném parkovišti. Přibližně za hodinu, přijato další sdělení, tentokrát o znemožnění výjezdu oznamovatele z garáže neznámým vozem. I v tomto případě nařízen odtah. Obě vozidla převezeny odtahovou službou do prostor městské policie. Na služebně po vyřízení dopravního přestupku je vůz předán. Za zmíněné dopravní přestupky je možné udělit blokovou pokutu až do výše 2 000 Kč. Za odtah je účtován poplatek 2 000 Kč.

05.10.2016

Chránil cestující.
S kuriózním případem se setkali strážníci v podvečerních hodinách, kdy vyjížděli na žádost cestujícího, který telefonicky oznámil stížnost na řidiče autobusu, že ho nechce přepravit. Na místě zjištěn důvod. Řidič vše vysvětlil. Muž žije v nevyhovujících hygienických podmínkách a po minulé přepravě bylo jeho sedadlo a celý autobus zablešen. Tomuto chtěl řidič zabránit, a proto ho odmítnul, pustit do autobusu. S majitelem firmy ještě před příjezdem hlídky dohodnul náhradní řešení, s kterým oznamovatel souhlasil

01.10.2016

Poctivý nálezce.
Hotovost v částce téměř 2000 Kč nalezených v peněžence s doklady přinesl muž na služebnu Městské policie Prostějov. Veškeré věci se ještě téhož dne dostali ke svému majiteli. Ten ve večerních hodinách dorazil na služebnu, kde mu vše předáno.

29.09.2016

Poškození vozidla.
Hodinu po půlnoci zaslechla hlídka hluk řinoucí se od parkoviště na Mlýnské ulici. Následnou kontrolou zjištěno vozidlo s rozbitým bočním okénkem a se zřetelnými stopami po vloupání. Podezřelé osoby poté nalezeny u výherních automatů v herně v centru města. Událost si převzali pro podezření z trestného činu policisté.