> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi o body v Edenu

vloženo: 19.01.2016           komentářů: 0
V minulém kole zvládli Hanáci urvat bod s druhými Českými Budějovicemi a nyní je čeká další soupeř z horních pater tabulky, čtvrtá Slavia Praha. Ta zatím v Prostějově patří k oblíbeným soupeřům, ze vzájemných soubojů zvládli Jestřábi letos uhrát sedm bodů, zda-li přidají další se dozvíme ve středu od 18:00.

dnes | Radim Nemela
Jestřábi se proti Slavii letos dvakrát radovali ze tří bodů.

Slavia Praha se s Prostějovskými letos střetla už třikrát a nutno říct, že spokojenější s těmito mači mohou být hráči s jestřábem na hrudi. Ti sice v prvním vzájemném měření sil padli na domácí půde 2:3 po nájezdech, následně však zvládli vyloupit Eden těsnou výhrou 2:1 a doma se jim povedlo Pražany skolit taktéž jednobrankovým rozdílem 3:2. Jestřábi tedy mohou potvrdit, že na Sešívané letos umí, nebo naopak si naopak pražský tým může napravit reputaci.

Hanáci potřebují body jako sůl, v kalendářním roce zatím vyhráli pouze jednou proti Benátkám, což zapříčinilo, že se na ně dotáhli soupeři v boji o přímý postup do play-off či lepší pozici v předkole. Právě situace na pátém až devátém místě je nyní velmi vyrovnaná, pátý Přerov a deváté Litoměřice dělí pouhých pět bodů, Jestřábi se nyní nachází na osmé příčce.
Alexander Hylák patří k nejlepším brankářům soutěže.

Lídrem produktivity Sešívaných je Miloslav Čermák, který v dosavadním průběhu letošního ročníku WSM ligy nasbíral 39 kanadských bodů (18+21). V brance se mohou Pražané spolehnout na Alexandra Hyláka, který je s procenutální 93,07% čtvrtým nejlepším brankářem ligy v této kategorii. Na špici se pohybuje také co se týče počtu vítězství, která vychytal svému týmu, těch je 23 a lépe je na tom pouze kladenský Mensator. Bronzovou příčku Hylák pak drží v počtu zásahů, těch už v probíhajícím ročníku měl 1048, perličkou pak je, že nejlepším gólmanem ligy v této disciplíně je prostějovský Luboš Horčička, který zvládl zlikvidovat už 1224 střel soupeře!

Body ze středečního zápasu budou pro oba týmy nesmírně důležité, Slavia potřebuje vyhrát, aby se dotáhla na třetí Jihlavu, nebo s ní alespoň nadále držela krok a Jestřábi potřebují každý bodový zisk do bojů o přímý postup do play-off. Vzájemné zápasy z dosavadního průběhu sezóny hovoří ve prospěch Hanáků, zda-li potvrdí, že na Pražany letos umí, nebo si Slavia připíše druhou výhru proti Prostějovu se dozvíme ve středu od 18:00.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.