> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Po prohře s Kadaní do Třebíče....

vloženo: 25.01.2016           komentářů: 0
Důležitý souboj s Kadaní Prostějov nezvládl, ztratil slibné vedení 3:1 a nakonec podlehl 3:5. Nyní je čeká jedenáctý celek tabulky, Horácká Slavia Třebíč. Zda-li dokážou Hanáci urvat další důležité body do bojů o play-off se dozvíme v pondělí od 17:30.

včera | Radim Nemela

Prostějov a Třebíč se letos zatím utkali třikrát a větší radost z těchto duelů mohou mít právě Horáci. Ti sice v prvním utkání padli v Prostějově 4:1, poté však doma zvítězili 4:2 a při třetím měření sil na Hané dokázali urvat dva body za výhru 3:2 v prodloužení. Ve svém dosud posledním utkání Třebíč prohrála v Benátkách nad Jizerou 4:1, předtím ale dokázaly Bílé hvězdy doma zaskočit lídra soutěže z Kladna a vyhrály 3:2!
Karel Vejmelka je jistotou v brance pro Třebíč.

Nejvíc bodů v dresu Třebíče dosud nasbíral David Dolníček. Ten si připsal 34 bodů za patnáct branek a devatenáct asistencí, sekundují mu Roman Erat (10+22), který má o dva body méně a Matěj Pekr, který jich nasbíral devětadvacet (14+15). Jak vidíme ze statistik, tak žádný hráč Horácké Slavie nedal více než patnáct branek, což je také jednou z příčin toho, že pondělní soupeř Jestřábů má spolu s Mostem nejslabší útok ligy, oba týmy vstřelily dosud 103 gólů. Na čem však můžou Třebíčtí stavět, to je prostor mezi třemi tyčemi, který nejčastěji hájí Karel Vejmelka s úspěšností 91,73% a průměrem obdržených branek na zápas 2,67.
Lukáš Krejčík se v posledních kolech prezentuje skvělými výkony.

V prostějovském týmu ze zdramatizoval souboj o krále střelců, Matouš Venkrbec (14+14) totiž dohnal Martina Nováka (14+11) a oba mají po čtrnácti gólech. V posledních duelech se ovšem v tom nejlepším světle ukazuje jiný hráč, který sice dosud moc bodů nenasbíral, nicméně s příchodem nejdůležitější části sezóny si to pomalu vynahrazuje, je jím Lukáš Krejčík, který podává skvělé výkony a ve třech z posledních čtyř zápasů dokázal vstřelit branku, celkově pak má na kontě třináct bodů (8+5).

Zápas Prostějov a Třebíče nabídne zcela jistě vyrovnanou podívanou, tato utkání málokdy končí výraznou výhrou jednoho či druhého týmu, pro oba týmy půjde o důležité body, Třebíč potřebuje dohnat ztrátu na desátou pozici zaručující předkolo play-off a Jestřábi stále bojují o přímý postup do vyřazovací části. Jak se body rozdělí se dozvíme v pondělí od 17:30.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.