> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Juniorky i kadetky VK

vloženo: 29.01.2016           komentářů: 0

Juniorky i kadetky VK dnes vstupují do extraligové nadstavby s touhou po Final Four

V Plzni odstartují naše mladé volejbalistky nadstavbovou část extraligy ČR 2015/16 ve věkových kategoriích U19 a U17. Oba prostějovské výběry postoupily ze základní skupiny B (moravské) do finálové grupy o 1. až 6. místo (celostátní), kde se budou shodně pokoušet o průnik mezi elitní kvarteto pro závěrečné turnaje Final Four o republikové medaile.

JUNIORKY
Nejstarší z mládežnických týmů VK vyhrál dlouhodobou fázi a ve vzájemných střetnutích s dalšími postupujícími celky nasbíral výborných patnáct bodů. To ho staví do hodně slibné výchozí pozice ohledně účasti v titulových bitvách, současně musí nadále plnit roli jednoho z favoritů na zisk cenného kovu.
„Při udržení maximální koncentrace dokážeme hrát velmi kvalitní volejbal, v opačném případě míváme problémy. Proto průběžně pracujeme na odstraňování našich slabin tak, abychom dobré výkony odváděli co nejčastěji. Proti soupeřům z Čech teď potřebujeme pravidelně bodovat a jakmile se nám to bude dařit, postup do Final Four by nám neměl uniknout. Snadné to však při nemalé vyrovnanosti tabulky určitě nebude,“ nastínil trenér našich juniorek Lukáš Miček.
Extraliga juniorek ČR 2015/16, skupina o 1. až 6. místo – zápasový program VK AGEL: Plzeň – Prostějov (pátek 29. ledna 20.00 hodin + sobota 30. ledna 12.00 hodin), Prostějov – Olymp Praha (sobota 6. února 19.00 hodin + neděle 7. února 14.00 hodin), České Budějovice – Prostějov (neděle 14. února 10.00 + 14.00 hodin), Prostějov – Plzeň (sobota 20. února 13.00 hodin + neděle 21. února 10.00 hodin), Olymp Praha – Prostějov (sobota 27. února 19.00 hodin + neděle 28. února 12.00 hodin), Prostějov – České Budějovice (neděle 6. března 9.30 + 14.00 hodin).
Extraliga juniorek ČR 2015/16, skupina o 1. až 6. místo – výchozí pořadí: 1. Prostějov 15, 2. Brno 15, 3. České Budějovice 14, 4. Olymp Praha 11, 5. Plzeň 11, 6. Šternberk 6.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.