> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Juniorky i kadetky VK

vloženo: 29.01.2016           komentářů: 0

Juniorky i kadetky VK dnes vstupují do extraligové nadstavby s touhou po Final Four

V Plzni odstartují naše mladé volejbalistky nadstavbovou část extraligy ČR 2015/16 ve věkových kategoriích U19 a U17. Oba prostějovské výběry postoupily ze základní skupiny B (moravské) do finálové grupy o 1. až 6. místo (celostátní), kde se budou shodně pokoušet o průnik mezi elitní kvarteto pro závěrečné turnaje Final Four o republikové medaile.

JUNIORKY
Nejstarší z mládežnických týmů VK vyhrál dlouhodobou fázi a ve vzájemných střetnutích s dalšími postupujícími celky nasbíral výborných patnáct bodů. To ho staví do hodně slibné výchozí pozice ohledně účasti v titulových bitvách, současně musí nadále plnit roli jednoho z favoritů na zisk cenného kovu.
„Při udržení maximální koncentrace dokážeme hrát velmi kvalitní volejbal, v opačném případě míváme problémy. Proto průběžně pracujeme na odstraňování našich slabin tak, abychom dobré výkony odváděli co nejčastěji. Proti soupeřům z Čech teď potřebujeme pravidelně bodovat a jakmile se nám to bude dařit, postup do Final Four by nám neměl uniknout. Snadné to však při nemalé vyrovnanosti tabulky určitě nebude,“ nastínil trenér našich juniorek Lukáš Miček.
Extraliga juniorek ČR 2015/16, skupina o 1. až 6. místo – zápasový program VK AGEL: Plzeň – Prostějov (pátek 29. ledna 20.00 hodin + sobota 30. ledna 12.00 hodin), Prostějov – Olymp Praha (sobota 6. února 19.00 hodin + neděle 7. února 14.00 hodin), České Budějovice – Prostějov (neděle 14. února 10.00 + 14.00 hodin), Prostějov – Plzeň (sobota 20. února 13.00 hodin + neděle 21. února 10.00 hodin), Olymp Praha – Prostějov (sobota 27. února 19.00 hodin + neděle 28. února 12.00 hodin), Prostějov – České Budějovice (neděle 6. března 9.30 + 14.00 hodin).
Extraliga juniorek ČR 2015/16, skupina o 1. až 6. místo – výchozí pořadí: 1. Prostějov 15, 2. Brno 15, 3. České Budějovice 14, 4. Olymp Praha 11, 5. Plzeň 11, 6. Šternberk 6.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.