> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na Hanáky neumíme

vloženo: 07.02.2016           komentářů: 0Prostějov našemu týmu očividně nesedí. V letošní sezoně jsme ho ani jednou neporazili. Poslední porážku si náš tým připsal v pátek.

Utkání nezačalo pro Opavu špatně. Držela s Prostějovem krok. Oba týmy se o vedení přetahovaly, ani jednomu se nepodařilo bodově odskočit. „Do hry jsme poslali nízkou sestavu. Tím jsme Prostějov zaskočili,“ povídal trenér Petr Czudek. „Bohužel jsme se nevyvarovali triviálních chyb, které soupeř dokázal trestat,“ pokračoval v pozápasovém komentáři. Opavě nešel doskok, navíc nedokázala prodat svou silnou stránku – střelbu trojek.

Zlom přišel ve druhém poločase. „Domácí odskočili na devět bodů. Tento náskok je uklidnil a zkušeně si ho drželi až do samotného závěru,“ poznamenal Petr Czudek. „Je to škoda, soupeř byl dnes hratelný. Mrzí mě, že se brzy vyfauloval Filip Zbránek, který v poslední době prokazuje zlepšenou formu. Dnes dominovali rozehrávači Prostějova. Přehráli nás, ale to se někdy stává,“ zakončil trenér Opavy. Slezané prohráli s Prostějovem i na třetí pokus.

Ariete Prostějov - BK Opava 83:67 (25:23, 46:39, 62:54)

Body: Marko a Palyza 18, Tomanec 14, Kouřil 9, Peterka 8, Dokoupil a Roseboro 7, Sehnal 2 - Blažek 18, Zbránek 13, Cvek 9, Kramný, Jurečka a Šiřina 6, Klečka 4, Vlček 3, Lyčka 2. Rozhodčí: Dolinek, Kapl, Holubek. Chyby: 21:19. TH: 11/14:16/21. Dvojky: 21/34:18/37. Trojky: 10/24:5/24. Doskoky: 41:25. Pět chyb: 33. Zbránek.
autor: BK OPAVA

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.