> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na Hanáky neumíme

vloženo: 07.02.2016           komentářů: 0Prostějov našemu týmu očividně nesedí. V letošní sezoně jsme ho ani jednou neporazili. Poslední porážku si náš tým připsal v pátek.

Utkání nezačalo pro Opavu špatně. Držela s Prostějovem krok. Oba týmy se o vedení přetahovaly, ani jednomu se nepodařilo bodově odskočit. „Do hry jsme poslali nízkou sestavu. Tím jsme Prostějov zaskočili,“ povídal trenér Petr Czudek. „Bohužel jsme se nevyvarovali triviálních chyb, které soupeř dokázal trestat,“ pokračoval v pozápasovém komentáři. Opavě nešel doskok, navíc nedokázala prodat svou silnou stránku – střelbu trojek.

Zlom přišel ve druhém poločase. „Domácí odskočili na devět bodů. Tento náskok je uklidnil a zkušeně si ho drželi až do samotného závěru,“ poznamenal Petr Czudek. „Je to škoda, soupeř byl dnes hratelný. Mrzí mě, že se brzy vyfauloval Filip Zbránek, který v poslední době prokazuje zlepšenou formu. Dnes dominovali rozehrávači Prostějova. Přehráli nás, ale to se někdy stává,“ zakončil trenér Opavy. Slezané prohráli s Prostějovem i na třetí pokus.

Ariete Prostějov - BK Opava 83:67 (25:23, 46:39, 62:54)

Body: Marko a Palyza 18, Tomanec 14, Kouřil 9, Peterka 8, Dokoupil a Roseboro 7, Sehnal 2 - Blažek 18, Zbránek 13, Cvek 9, Kramný, Jurečka a Šiřina 6, Klečka 4, Vlček 3, Lyčka 2. Rozhodčí: Dolinek, Kapl, Holubek. Chyby: 21:19. TH: 11/14:16/21. Dvojky: 21/34:18/37. Trojky: 10/24:5/24. Doskoky: 41:25. Pět chyb: 33. Zbránek.
autor: BK OPAVA

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.