> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na Hanáky neumíme

vloženo: 07.02.2016           komentářů: 0Prostějov našemu týmu očividně nesedí. V letošní sezoně jsme ho ani jednou neporazili. Poslední porážku si náš tým připsal v pátek.

Utkání nezačalo pro Opavu špatně. Držela s Prostějovem krok. Oba týmy se o vedení přetahovaly, ani jednomu se nepodařilo bodově odskočit. „Do hry jsme poslali nízkou sestavu. Tím jsme Prostějov zaskočili,“ povídal trenér Petr Czudek. „Bohužel jsme se nevyvarovali triviálních chyb, které soupeř dokázal trestat,“ pokračoval v pozápasovém komentáři. Opavě nešel doskok, navíc nedokázala prodat svou silnou stránku – střelbu trojek.

Zlom přišel ve druhém poločase. „Domácí odskočili na devět bodů. Tento náskok je uklidnil a zkušeně si ho drželi až do samotného závěru,“ poznamenal Petr Czudek. „Je to škoda, soupeř byl dnes hratelný. Mrzí mě, že se brzy vyfauloval Filip Zbránek, který v poslední době prokazuje zlepšenou formu. Dnes dominovali rozehrávači Prostějova. Přehráli nás, ale to se někdy stává,“ zakončil trenér Opavy. Slezané prohráli s Prostějovem i na třetí pokus.

Ariete Prostějov - BK Opava 83:67 (25:23, 46:39, 62:54)

Body: Marko a Palyza 18, Tomanec 14, Kouřil 9, Peterka 8, Dokoupil a Roseboro 7, Sehnal 2 - Blažek 18, Zbránek 13, Cvek 9, Kramný, Jurečka a Šiřina 6, Klečka 4, Vlček 3, Lyčka 2. Rozhodčí: Dolinek, Kapl, Holubek. Chyby: 21:19. TH: 11/14:16/21. Dvojky: 21/34:18/37. Trojky: 10/24:5/24. Doskoky: 41:25. Pět chyb: 33. Zbránek.
autor: BK OPAVA

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.