> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kavárny Coffee & Snack zpříjemní ..

vloženo: 16.02.2016           komentářů: 0

Coffee & Snack lze navštívit v Prostějově,Bílině, Brně, České Lípě, Litoměřicích, Mladé
Boleslavi, Mostě, Novém Jičíně, Plzni, Praze, Starém Městě, Táboře a
Znojmě.


Kavárny Coffee & Snack zpříjemní zákazníkům nakupováníKoncem ledna proběhla přeměna všech patnácti kaváren značek Tutto bene a Cafe
Cappuccino To Go, které jsou nyní nově sjednoceny pod značkou Coffee & Snack.Kavárny Tutto bene a Cafe Cappuccino To Go byly sjednoceny pod značku Coffee & Snack
a Coffee & Snack To Go a jsou pod jednou střechou s hypermarkety Albert. V jejich
denní nabídce zákazníci najdou kávové speciality, exkluzivní čaje, zapečené bagety
či pizzu.Kavárny Coffee & Snack se nyní staly příjemným místem s moderním vzhledem, vhodným
jak pro odpočinek, tak pro schůzky. Ve všech platí každý den do 10 hodin snídaňová
nabídka a po celý den je zde k dispozici i teplý pult s pečenými a smaženými masy a
rybami.„Věříme, že jsme pro zákazníky připravili milé překvapení, které jim zpříjemní
nakupování. Náš personál v šedých tričkách Albert nabídne nakupujícím širokou řadu
zákusků, chlebíčků či salátů vlastní výroby, stejně jako kvalitní čaje a kávu do
ruky na nákup nebo cestu domů. Zákazníci si mohou v rámci nákupu také objednat
chlebíčky na rodinnou oslavu,“ říká Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodního
řetězce Albert.Úpravy kaváren, které probíhaly vždy až v nočních hodinách po uzavření kavárny, se
realizovaly koncem ledna.autor: Coffee & Snack

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.