> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Hané se vracíme s vysokou.....

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: Ariete Prostějov: NH Ostrava 95: 79(24-26,26-19,26-14,19-20)

Datum a čas: 27.2.2016, 17:00, Sportcentrum - DDM, Prostějov, Olympijská 4
Kolo:34

Poslední únorovou sobotu jsme zavítali na Hanou, kde jsme se utkali s Prostějovem. S ním máme letos zápornou bilanci 1:2.

Před zápasem nabádal trenér naše hráče, aby nenechali stěžejní hráče soupeře rozestřílet, jenže stal se pravý opak. První čtvrtinu jsme s favoritem ještě drželi krok, jenže pak se ke skvělému výkonu rozjeli Palyza se Slezákem a my místo toho, abychom jim v tom zabránili, tak jsme se rozhodli na střelecké dostihy.

A to v Prostějově nejde. V poločase jsme již zaostávali o pět bodů a jakási naděje na vítězství tu žila. Nicméně nástup do třetí periody byl rozhodující. Šnůra 0:7 z našeho pohledu rozhodla o tom, že se dnes budou radovat domácí. Jejich úspěšnost střelby za 3 body byla dnes opravdu neskutečná. Naši borci si s ní nevěděli rady, a proto jsme nakonec prohráli vysoko 95:79.

Tento zápas je třeba hodit za hlavu a soustředit se na středu, kdy zajíždíme na Slunetu, kde jistě budeme chtít uspět.Ohlasy:

Trenér Choleva: „Děkuji za gratulaci. Jsem rád, že jsme vyhráli. Jsme spokojeni, že po tom střeleckém trápení, co jsme poslední dobou měli, tak to byli střelecké hody z obou stran. Ty procenta jsou opravdu neskutečné, Ostrava 56,3 a my 58. Akorát my jsme jich dali 18 a oni jen 9. To byl rozdíl v dnešním zápase. Těžký zápas pro obrany, byť se snažili, kdy mnohdy ty střely byly přes ruku, tak stejně padly. Jsem rád, že jsme si pomohli útočným doskokem, akorát jsme se nemohli dostat pod koš, kde bysme si pomohli trestným hodem. Ale dnes to stačilo ostřelovat z dálky.“Trenér Medvecký: Gratuluji Prostějovu k výhře. Dnes se stalo, to co jsem nechtěl, aby se stalo. To co jsem hráčům zdůrazňoval, tak mě dnes chlapci neposlouchali a v šatně jsem jim k tomu své řekl. Pustili se do střeleckých dostihů s Prostějovem a to zde nefunguje. Proto jsme dostali 18 trojek. Nechali jsme rozehrát do fantastického výkonu Pavla Slezáka, ke kterému se potom přidali další. Jsem hrubě nespokojen hlavně, co se týče obranné fáze naší hry a budeme si o tom promluvit. My nemůžeme vyhrát v Prostějově útokem. To si hráči musí uvědomit. Dnes jsme Prostějov pustili do jejich hry a oni ukázali, jak se hraje v útoku.“

Statistiky: Doskoky: 39 – 31,Trojky: 18/31 – 9/16 ,Šestky: 5/5 – 12/23, Asistence: 21 – 10, Ztráty: 14 – 12, Fauly: 23 – 12

Body domácí:: Slezák 30, Palyza 21 (6 doskoků), Roseboro 12 (7 doskoků), Marko 10 (5 asistencí), Kouřil 6 (5 asistencí), Dokoupil 5, Tomanec 4, Peterka 3, Norwa 2, Šteffel 2

Body hostů: Igrutinovič 21, Bratčenkov 16, Číž 13, P. Bohačík 10, Kerr 8 (7 doskoků), Oluič 7, Klímek 3, Koloničný 1

MVP: Slezák

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.