> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Hané se vracíme s vysokou.....

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: Ariete Prostějov: NH Ostrava 95: 79(24-26,26-19,26-14,19-20)

Datum a čas: 27.2.2016, 17:00, Sportcentrum - DDM, Prostějov, Olympijská 4
Kolo:34

Poslední únorovou sobotu jsme zavítali na Hanou, kde jsme se utkali s Prostějovem. S ním máme letos zápornou bilanci 1:2.

Před zápasem nabádal trenér naše hráče, aby nenechali stěžejní hráče soupeře rozestřílet, jenže stal se pravý opak. První čtvrtinu jsme s favoritem ještě drželi krok, jenže pak se ke skvělému výkonu rozjeli Palyza se Slezákem a my místo toho, abychom jim v tom zabránili, tak jsme se rozhodli na střelecké dostihy.

A to v Prostějově nejde. V poločase jsme již zaostávali o pět bodů a jakási naděje na vítězství tu žila. Nicméně nástup do třetí periody byl rozhodující. Šnůra 0:7 z našeho pohledu rozhodla o tom, že se dnes budou radovat domácí. Jejich úspěšnost střelby za 3 body byla dnes opravdu neskutečná. Naši borci si s ní nevěděli rady, a proto jsme nakonec prohráli vysoko 95:79.

Tento zápas je třeba hodit za hlavu a soustředit se na středu, kdy zajíždíme na Slunetu, kde jistě budeme chtít uspět.Ohlasy:

Trenér Choleva: „Děkuji za gratulaci. Jsem rád, že jsme vyhráli. Jsme spokojeni, že po tom střeleckém trápení, co jsme poslední dobou měli, tak to byli střelecké hody z obou stran. Ty procenta jsou opravdu neskutečné, Ostrava 56,3 a my 58. Akorát my jsme jich dali 18 a oni jen 9. To byl rozdíl v dnešním zápase. Těžký zápas pro obrany, byť se snažili, kdy mnohdy ty střely byly přes ruku, tak stejně padly. Jsem rád, že jsme si pomohli útočným doskokem, akorát jsme se nemohli dostat pod koš, kde bysme si pomohli trestným hodem. Ale dnes to stačilo ostřelovat z dálky.“Trenér Medvecký: Gratuluji Prostějovu k výhře. Dnes se stalo, to co jsem nechtěl, aby se stalo. To co jsem hráčům zdůrazňoval, tak mě dnes chlapci neposlouchali a v šatně jsem jim k tomu své řekl. Pustili se do střeleckých dostihů s Prostějovem a to zde nefunguje. Proto jsme dostali 18 trojek. Nechali jsme rozehrát do fantastického výkonu Pavla Slezáka, ke kterému se potom přidali další. Jsem hrubě nespokojen hlavně, co se týče obranné fáze naší hry a budeme si o tom promluvit. My nemůžeme vyhrát v Prostějově útokem. To si hráči musí uvědomit. Dnes jsme Prostějov pustili do jejich hry a oni ukázali, jak se hraje v útoku.“

Statistiky: Doskoky: 39 – 31,Trojky: 18/31 – 9/16 ,Šestky: 5/5 – 12/23, Asistence: 21 – 10, Ztráty: 14 – 12, Fauly: 23 – 12

Body domácí:: Slezák 30, Palyza 21 (6 doskoků), Roseboro 12 (7 doskoků), Marko 10 (5 asistencí), Kouřil 6 (5 asistencí), Dokoupil 5, Tomanec 4, Peterka 3, Norwa 2, Šteffel 2

Body hostů: Igrutinovič 21, Bratčenkov 16, Číž 13, P. Bohačík 10, Kerr 8 (7 doskoků), Oluič 7, Klímek 3, Koloničný 1

MVP: Slezák

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.