> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Hané se vracíme s vysokou.....

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: Ariete Prostějov: NH Ostrava 95: 79(24-26,26-19,26-14,19-20)

Datum a čas: 27.2.2016, 17:00, Sportcentrum - DDM, Prostějov, Olympijská 4
Kolo:34

Poslední únorovou sobotu jsme zavítali na Hanou, kde jsme se utkali s Prostějovem. S ním máme letos zápornou bilanci 1:2.

Před zápasem nabádal trenér naše hráče, aby nenechali stěžejní hráče soupeře rozestřílet, jenže stal se pravý opak. První čtvrtinu jsme s favoritem ještě drželi krok, jenže pak se ke skvělému výkonu rozjeli Palyza se Slezákem a my místo toho, abychom jim v tom zabránili, tak jsme se rozhodli na střelecké dostihy.

A to v Prostějově nejde. V poločase jsme již zaostávali o pět bodů a jakási naděje na vítězství tu žila. Nicméně nástup do třetí periody byl rozhodující. Šnůra 0:7 z našeho pohledu rozhodla o tom, že se dnes budou radovat domácí. Jejich úspěšnost střelby za 3 body byla dnes opravdu neskutečná. Naši borci si s ní nevěděli rady, a proto jsme nakonec prohráli vysoko 95:79.

Tento zápas je třeba hodit za hlavu a soustředit se na středu, kdy zajíždíme na Slunetu, kde jistě budeme chtít uspět.Ohlasy:

Trenér Choleva: „Děkuji za gratulaci. Jsem rád, že jsme vyhráli. Jsme spokojeni, že po tom střeleckém trápení, co jsme poslední dobou měli, tak to byli střelecké hody z obou stran. Ty procenta jsou opravdu neskutečné, Ostrava 56,3 a my 58. Akorát my jsme jich dali 18 a oni jen 9. To byl rozdíl v dnešním zápase. Těžký zápas pro obrany, byť se snažili, kdy mnohdy ty střely byly přes ruku, tak stejně padly. Jsem rád, že jsme si pomohli útočným doskokem, akorát jsme se nemohli dostat pod koš, kde bysme si pomohli trestným hodem. Ale dnes to stačilo ostřelovat z dálky.“Trenér Medvecký: Gratuluji Prostějovu k výhře. Dnes se stalo, to co jsem nechtěl, aby se stalo. To co jsem hráčům zdůrazňoval, tak mě dnes chlapci neposlouchali a v šatně jsem jim k tomu své řekl. Pustili se do střeleckých dostihů s Prostějovem a to zde nefunguje. Proto jsme dostali 18 trojek. Nechali jsme rozehrát do fantastického výkonu Pavla Slezáka, ke kterému se potom přidali další. Jsem hrubě nespokojen hlavně, co se týče obranné fáze naší hry a budeme si o tom promluvit. My nemůžeme vyhrát v Prostějově útokem. To si hráči musí uvědomit. Dnes jsme Prostějov pustili do jejich hry a oni ukázali, jak se hraje v útoku.“

Statistiky: Doskoky: 39 – 31,Trojky: 18/31 – 9/16 ,Šestky: 5/5 – 12/23, Asistence: 21 – 10, Ztráty: 14 – 12, Fauly: 23 – 12

Body domácí:: Slezák 30, Palyza 21 (6 doskoků), Roseboro 12 (7 doskoků), Marko 10 (5 asistencí), Kouřil 6 (5 asistencí), Dokoupil 5, Tomanec 4, Peterka 3, Norwa 2, Šteffel 2

Body hostů: Igrutinovič 21, Bratčenkov 16, Číž 13, P. Bohačík 10, Kerr 8 (7 doskoků), Oluič 7, Klímek 3, Koloničný 1

MVP: Slezák

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.