> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Hané se vracíme s vysokou.....

vloženo: 29.02.2016           komentářů: 0
Základní info o utkání: Ariete Prostějov: NH Ostrava 95: 79(24-26,26-19,26-14,19-20)

Datum a čas: 27.2.2016, 17:00, Sportcentrum - DDM, Prostějov, Olympijská 4
Kolo:34

Poslední únorovou sobotu jsme zavítali na Hanou, kde jsme se utkali s Prostějovem. S ním máme letos zápornou bilanci 1:2.

Před zápasem nabádal trenér naše hráče, aby nenechali stěžejní hráče soupeře rozestřílet, jenže stal se pravý opak. První čtvrtinu jsme s favoritem ještě drželi krok, jenže pak se ke skvělému výkonu rozjeli Palyza se Slezákem a my místo toho, abychom jim v tom zabránili, tak jsme se rozhodli na střelecké dostihy.

A to v Prostějově nejde. V poločase jsme již zaostávali o pět bodů a jakási naděje na vítězství tu žila. Nicméně nástup do třetí periody byl rozhodující. Šnůra 0:7 z našeho pohledu rozhodla o tom, že se dnes budou radovat domácí. Jejich úspěšnost střelby za 3 body byla dnes opravdu neskutečná. Naši borci si s ní nevěděli rady, a proto jsme nakonec prohráli vysoko 95:79.

Tento zápas je třeba hodit za hlavu a soustředit se na středu, kdy zajíždíme na Slunetu, kde jistě budeme chtít uspět.Ohlasy:

Trenér Choleva: „Děkuji za gratulaci. Jsem rád, že jsme vyhráli. Jsme spokojeni, že po tom střeleckém trápení, co jsme poslední dobou měli, tak to byli střelecké hody z obou stran. Ty procenta jsou opravdu neskutečné, Ostrava 56,3 a my 58. Akorát my jsme jich dali 18 a oni jen 9. To byl rozdíl v dnešním zápase. Těžký zápas pro obrany, byť se snažili, kdy mnohdy ty střely byly přes ruku, tak stejně padly. Jsem rád, že jsme si pomohli útočným doskokem, akorát jsme se nemohli dostat pod koš, kde bysme si pomohli trestným hodem. Ale dnes to stačilo ostřelovat z dálky.“Trenér Medvecký: Gratuluji Prostějovu k výhře. Dnes se stalo, to co jsem nechtěl, aby se stalo. To co jsem hráčům zdůrazňoval, tak mě dnes chlapci neposlouchali a v šatně jsem jim k tomu své řekl. Pustili se do střeleckých dostihů s Prostějovem a to zde nefunguje. Proto jsme dostali 18 trojek. Nechali jsme rozehrát do fantastického výkonu Pavla Slezáka, ke kterému se potom přidali další. Jsem hrubě nespokojen hlavně, co se týče obranné fáze naší hry a budeme si o tom promluvit. My nemůžeme vyhrát v Prostějově útokem. To si hráči musí uvědomit. Dnes jsme Prostějov pustili do jejich hry a oni ukázali, jak se hraje v útoku.“

Statistiky: Doskoky: 39 – 31,Trojky: 18/31 – 9/16 ,Šestky: 5/5 – 12/23, Asistence: 21 – 10, Ztráty: 14 – 12, Fauly: 23 – 12

Body domácí:: Slezák 30, Palyza 21 (6 doskoků), Roseboro 12 (7 doskoků), Marko 10 (5 asistencí), Kouřil 6 (5 asistencí), Dokoupil 5, Tomanec 4, Peterka 3, Norwa 2, Šteffel 2

Body hostů: Igrutinovič 21, Bratčenkov 16, Číž 13, P. Bohačík 10, Kerr 8 (7 doskoků), Oluič 7, Klímek 3, Koloničný 1

MVP: Slezák

autor: www.bknhostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.