> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Statistiky z utkání našich.........

vloženo: 16.03.2016           komentářů: 0

Statistiky z utkání našich volejbalistek s Ostravou svědčí o dobré formě Markevich a Steenbergen

Technické obtíže zpozdily zveřejnění zápasových statistik z duelu posledního kola nadstavbové části letošní UNIQA extraligy mezi volejbalistkami VK Prostějov a TJ Ostrava, proto tradiční číselné ohlédnutí přinášíme až nyní. V podstatě však jen dokládá to, co bylo během střetnutí viditelné i pouhým okem.

Šlo především o skutečnost, že Agelkám dělal největší potíže výborný servis hostujícího týmu. Soupeřky také kvalitně blokovaly, ovšem v tomhle ohledu je naše plejerky dokázaly předčít, což se jim během aktuální sezóny mnohokrát nepodařilo. Naopak tradičně dominovaly v ofenzivě a podstatně vyšší úspěšnost měly též na příjmu.
Z jednotlivých hráček znovu prodala své schopnosti Melissa Vargas kromě podání, jež tentokrát příliš kazila. Stejně výborně jako dva dny předtím v Olomouci se prezentovala Tatsiana Markevich, návrat do své obvyklé formy předvedla Quinta Steenbergen a určitě nezklamala Sulian Matienzo. Na straně Severomoravanek zaujaly hodnotnou produkcí zejména Petra Kojdová s Marií Toufarovou, svůj talent prokázala mladá nahrávačka Kateřina Valková.
Dlouhodobá soutěž tím skončila, teď může směle začít play off!

VK AGEL Prostějov – TJ Ostrava 3:1
STATISTIKY TÝMOVÉ
Úspěšnost útoku: Prostějov 48% - Ostrava 34%.
Úspěšnost přihrávky: Prostějov 59% - Ostrava 45%.
Podání – esa/chyby: Prostějov 7/11 – Ostrava 9/6.
Bodové bloky: Prostějov 13 – Ostrava 11.
Celková užitečnost: Prostějov +28 – Ostrava +9.
STATISTIKY INDIVIDUÁLNÍ
Nejvíc bodů: Melissa Vargas 23, Tatsiana Markevich 21, Quinta Steenbergen 14, Sulian Matienzo 13 – Petra Kojdová 17, Marie Toufarová 16, Magdalena Zedníková 7.
Nejvíc bodových útoků: Melissa Vargas 21, Tatsiana Markevich 16, Quinta Steenbergen a Sulian Matienzo 10 – Petra Kojdová 16, Marie Toufarová 9, Iva Nachmilnerová 6.
Nejvyšší úspěšnost útoku: Quinta Steenbergen 71%, Melissa Vargas 58%, Tatsiana Markevich 43% - Kateřina Zemanová 50%, Iva Nachmilnerová 46%, Petra Kojdová 44%.
Nejvíc bodových bloků: Quinta Steenbergen, Sonja Borovinšek a Tatsiana Markevich 3 – Marie Toufarová 4, Magdalena Zedníková a Kateřina Valková 2.
Nejvíc es: Kathleen Weiss 3, Tatsiana Markevich 2 – Marie Toufarová a Kateřina Valková 3.
Nejvyšší úspěšnost přihrávky: Julie Kovářová 65%, Tatsiana Markevich 56%, Sulian Matienzo 54% - Petra Kojdová 58%, Kamila Červenková 47%, Marie Toufarová 39%.
Největší užitečnost: Quinta Steenbergen +9, Melissa Vargas +8, Tatsiana Markevich +6, Sulian Matienzo +5 – Petra Kojdová +8, Kateřina Valková +3, Iva Nachmilnerová +2.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.