> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Statistiky z utkání našich.........

vloženo: 16.03.2016           komentářů: 0

Statistiky z utkání našich volejbalistek s Ostravou svědčí o dobré formě Markevich a Steenbergen

Technické obtíže zpozdily zveřejnění zápasových statistik z duelu posledního kola nadstavbové části letošní UNIQA extraligy mezi volejbalistkami VK Prostějov a TJ Ostrava, proto tradiční číselné ohlédnutí přinášíme až nyní. V podstatě však jen dokládá to, co bylo během střetnutí viditelné i pouhým okem.

Šlo především o skutečnost, že Agelkám dělal největší potíže výborný servis hostujícího týmu. Soupeřky také kvalitně blokovaly, ovšem v tomhle ohledu je naše plejerky dokázaly předčít, což se jim během aktuální sezóny mnohokrát nepodařilo. Naopak tradičně dominovaly v ofenzivě a podstatně vyšší úspěšnost měly též na příjmu.
Z jednotlivých hráček znovu prodala své schopnosti Melissa Vargas kromě podání, jež tentokrát příliš kazila. Stejně výborně jako dva dny předtím v Olomouci se prezentovala Tatsiana Markevich, návrat do své obvyklé formy předvedla Quinta Steenbergen a určitě nezklamala Sulian Matienzo. Na straně Severomoravanek zaujaly hodnotnou produkcí zejména Petra Kojdová s Marií Toufarovou, svůj talent prokázala mladá nahrávačka Kateřina Valková.
Dlouhodobá soutěž tím skončila, teď může směle začít play off!

VK AGEL Prostějov – TJ Ostrava 3:1
STATISTIKY TÝMOVÉ
Úspěšnost útoku: Prostějov 48% - Ostrava 34%.
Úspěšnost přihrávky: Prostějov 59% - Ostrava 45%.
Podání – esa/chyby: Prostějov 7/11 – Ostrava 9/6.
Bodové bloky: Prostějov 13 – Ostrava 11.
Celková užitečnost: Prostějov +28 – Ostrava +9.
STATISTIKY INDIVIDUÁLNÍ
Nejvíc bodů: Melissa Vargas 23, Tatsiana Markevich 21, Quinta Steenbergen 14, Sulian Matienzo 13 – Petra Kojdová 17, Marie Toufarová 16, Magdalena Zedníková 7.
Nejvíc bodových útoků: Melissa Vargas 21, Tatsiana Markevich 16, Quinta Steenbergen a Sulian Matienzo 10 – Petra Kojdová 16, Marie Toufarová 9, Iva Nachmilnerová 6.
Nejvyšší úspěšnost útoku: Quinta Steenbergen 71%, Melissa Vargas 58%, Tatsiana Markevich 43% - Kateřina Zemanová 50%, Iva Nachmilnerová 46%, Petra Kojdová 44%.
Nejvíc bodových bloků: Quinta Steenbergen, Sonja Borovinšek a Tatsiana Markevich 3 – Marie Toufarová 4, Magdalena Zedníková a Kateřina Valková 2.
Nejvíc es: Kathleen Weiss 3, Tatsiana Markevich 2 – Marie Toufarová a Kateřina Valková 3.
Nejvyšší úspěšnost přihrávky: Julie Kovářová 65%, Tatsiana Markevich 56%, Sulian Matienzo 54% - Petra Kojdová 58%, Kamila Červenková 47%, Marie Toufarová 39%.
Největší užitečnost: Quinta Steenbergen +9, Melissa Vargas +8, Tatsiana Markevich +6, Sulian Matienzo +5 – Petra Kojdová +8, Kateřina Valková +3, Iva Nachmilnerová +2.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.