> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Statistiky z utkání našich.........

vloženo: 16.03.2016           komentářů: 0

Statistiky z utkání našich volejbalistek s Ostravou svědčí o dobré formě Markevich a Steenbergen

Technické obtíže zpozdily zveřejnění zápasových statistik z duelu posledního kola nadstavbové části letošní UNIQA extraligy mezi volejbalistkami VK Prostějov a TJ Ostrava, proto tradiční číselné ohlédnutí přinášíme až nyní. V podstatě však jen dokládá to, co bylo během střetnutí viditelné i pouhým okem.

Šlo především o skutečnost, že Agelkám dělal největší potíže výborný servis hostujícího týmu. Soupeřky také kvalitně blokovaly, ovšem v tomhle ohledu je naše plejerky dokázaly předčít, což se jim během aktuální sezóny mnohokrát nepodařilo. Naopak tradičně dominovaly v ofenzivě a podstatně vyšší úspěšnost měly též na příjmu.
Z jednotlivých hráček znovu prodala své schopnosti Melissa Vargas kromě podání, jež tentokrát příliš kazila. Stejně výborně jako dva dny předtím v Olomouci se prezentovala Tatsiana Markevich, návrat do své obvyklé formy předvedla Quinta Steenbergen a určitě nezklamala Sulian Matienzo. Na straně Severomoravanek zaujaly hodnotnou produkcí zejména Petra Kojdová s Marií Toufarovou, svůj talent prokázala mladá nahrávačka Kateřina Valková.
Dlouhodobá soutěž tím skončila, teď může směle začít play off!

VK AGEL Prostějov – TJ Ostrava 3:1
STATISTIKY TÝMOVÉ
Úspěšnost útoku: Prostějov 48% - Ostrava 34%.
Úspěšnost přihrávky: Prostějov 59% - Ostrava 45%.
Podání – esa/chyby: Prostějov 7/11 – Ostrava 9/6.
Bodové bloky: Prostějov 13 – Ostrava 11.
Celková užitečnost: Prostějov +28 – Ostrava +9.
STATISTIKY INDIVIDUÁLNÍ
Nejvíc bodů: Melissa Vargas 23, Tatsiana Markevich 21, Quinta Steenbergen 14, Sulian Matienzo 13 – Petra Kojdová 17, Marie Toufarová 16, Magdalena Zedníková 7.
Nejvíc bodových útoků: Melissa Vargas 21, Tatsiana Markevich 16, Quinta Steenbergen a Sulian Matienzo 10 – Petra Kojdová 16, Marie Toufarová 9, Iva Nachmilnerová 6.
Nejvyšší úspěšnost útoku: Quinta Steenbergen 71%, Melissa Vargas 58%, Tatsiana Markevich 43% - Kateřina Zemanová 50%, Iva Nachmilnerová 46%, Petra Kojdová 44%.
Nejvíc bodových bloků: Quinta Steenbergen, Sonja Borovinšek a Tatsiana Markevich 3 – Marie Toufarová 4, Magdalena Zedníková a Kateřina Valková 2.
Nejvíc es: Kathleen Weiss 3, Tatsiana Markevich 2 – Marie Toufarová a Kateřina Valková 3.
Nejvyšší úspěšnost přihrávky: Julie Kovářová 65%, Tatsiana Markevich 56%, Sulian Matienzo 54% - Petra Kojdová 58%, Kamila Červenková 47%, Marie Toufarová 39%.
Největší užitečnost: Quinta Steenbergen +9, Melissa Vargas +8, Tatsiana Markevich +6, Sulian Matienzo +5 – Petra Kojdová +8, Kateřina Valková +3, Iva Nachmilnerová +2.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.