> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Sportovec města Prostějova

vloženo: 17.03.2016           komentářů: 0Zástupci Statutárního města Prostějova v pátek vyhlásí výsledky ankety Sportovec města Prostějova.

Odborná porota vybírala z nominovaných sportovců ve čtyřech kategoriích: Sportovec roku, Talent roku, Tým roku a Mládežnický tým roku. Slavnostní večer se uskuteční v pátek 18. března 2016, v 19:00 v prostorách hotelu TENNIS CLUB Prostějov. V rámci akce je připraven i bohatý kulturní program a večerní rautové občerstvení. U příležitosti slavnostního vyhlášení ankety Sportovec města Prostějova 2015 bude losován, z platných anketních lístků, jeden z hlasujících, který bude kontaktován prostřednictvím telefonního čísla uvedeného na lístku. Vítěz obdrží desetidenní zájezd od sponzora soutěže.

Připomeňme sportovce, které nominovali sportovní odborníci, novináři a kluby:

SPORTOVEC ROKU
jméno : sport.odvětví:
Ing. Oldřich ŠORF, Ph.D. parašutismus
Berdych Tomáš tenis
Kvitová Petra tenis
Koudelka Jan fotbal
Lucie Šafářová tenis
Wojciech Pszczolarski cyklistika
Jiří GEČNUK parašutismus
Mgr. Libor JIROUŠEK parašutismus

TALENT ROKU
Michal Hlahůlek lukostřelba
Eliška Hubáčková 1997 krasobruslení
Michaela Krátká - juniorka 17 let basketbal
Adamčíková Kristýna - kadetka - juniorka volejbal
Váňa František17 let basketbal
Eva Mičková - 16 let juniorka gymnastika
Daniel Ponížil (loni 2.) gymnastika
Radim Hejdušek ( loni 4.) lezení na um.stěně
Michal Bureš 16 let latin. a sport.tanec
Píchal David 1.SK PV fotbal
Daniel Chytil (1997) cyklistika
Matyáš Roubík judo
David Zaoral judo
Jan Koutný biatlon
Pavel Ján box

TÝM ROKU
Lukostřelba Prostějov - muži lukostřelba
ASO DUKLA parašutismu parašutismus
TK Agrofert dospělí tenis
ORLI Prostějov Ariette baksetbal
Fotbal muži 1.SK fotbal
SKC TUFO PV dospělí cyklistika

MLÁDEŽNICKÝ TÝM ROKU
TJ Sokol centrum Haná - starší žáci házená
TJ Sokol I PV - dorostenci nohejbal
VK Agel PV - kadetky a juniorky volejbal
TK Agrofert mládež tenis
SKC TUFO PV mládež cyklistika
TJ Sokol I PV - oddíl judo - mládež judo

autor: www.prostejov.eu

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.