> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jarní sezónu začínáme na Slovácku

vloženo: 18.03.2016           komentářů: 0


Jak se nám podaří vstup do jarní sezóny, uvidíme až v neděli po poledni, kdy skončí naše úvodní utkání s rezervou Slovácka. S tou jsme na podzim doma uhráli solidní výsledek.

V létě sledoval první poločas domácího utkání předseda FAČR Miroslav Pelta. Ten skončil sice 1:1, po přestávce jsme ale rozhodli o jednoznačném vítězství 3:1, když se střelecky prosadili Kroupa s Nekudou.

Složení soupeřova týmu lze očekávat trochu jinak poskládané, než ve zmíněném zápase. Tehdy hrál paraleleně „A“ tým, který o víkednu naopak nastoupí už v sobotu, takže mladé hráče mohou doplnit některé posily.

„Každopádně se nebudeme pouštět do běžeckých soubojů. Základem bude hra v bloku a zásadní bude využít každou příležitost ke skórování, která se naskytne,“ nastínil vcelku očekávatelnou taktiku trenér František Jura.

Ten nechtěl blíže specifikovat zahajovací sestavu, i když leccos bylo možné vyčíst právě ze sobotní generálky. Přestože brankářská jednička není zřejmá, důvěru asi dostane přece jen zkušenější Kofroň. Velmi výrazně si o nominaci do základu řekl svým výkonem v druhém poločase Milan Machálek, naopak Pančochář proti stejnému soupeři neměl opět svůj optimální den.

Ze zdravotních důvodů nebude možné počítat s Petrželou a Sečkářem, k dispozici by měl naopak být Tomáš Machálek. S jakou sestavou se tedy může počítat?

Možná varianta vypadá následovně: Kofroň – Hirsch, Sus, Machynek, Rus – Koudelka, Zelenka, Fládr, M. Machálek – T. Machálek (Nekuda), Kroupa. Nakolik bude tento tip odpovídat realitě, budeme vědět v neděli v 10:15 hodin, kdy oba týmy vyběhnou na hřiště v Kunovicích.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.