> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jarní sezónu začínáme na Slovácku

vloženo: 18.03.2016           komentářů: 0


Jak se nám podaří vstup do jarní sezóny, uvidíme až v neděli po poledni, kdy skončí naše úvodní utkání s rezervou Slovácka. S tou jsme na podzim doma uhráli solidní výsledek.

V létě sledoval první poločas domácího utkání předseda FAČR Miroslav Pelta. Ten skončil sice 1:1, po přestávce jsme ale rozhodli o jednoznačném vítězství 3:1, když se střelecky prosadili Kroupa s Nekudou.

Složení soupeřova týmu lze očekávat trochu jinak poskládané, než ve zmíněném zápase. Tehdy hrál paraleleně „A“ tým, který o víkednu naopak nastoupí už v sobotu, takže mladé hráče mohou doplnit některé posily.

„Každopádně se nebudeme pouštět do běžeckých soubojů. Základem bude hra v bloku a zásadní bude využít každou příležitost ke skórování, která se naskytne,“ nastínil vcelku očekávatelnou taktiku trenér František Jura.

Ten nechtěl blíže specifikovat zahajovací sestavu, i když leccos bylo možné vyčíst právě ze sobotní generálky. Přestože brankářská jednička není zřejmá, důvěru asi dostane přece jen zkušenější Kofroň. Velmi výrazně si o nominaci do základu řekl svým výkonem v druhém poločase Milan Machálek, naopak Pančochář proti stejnému soupeři neměl opět svůj optimální den.

Ze zdravotních důvodů nebude možné počítat s Petrželou a Sečkářem, k dispozici by měl naopak být Tomáš Machálek. S jakou sestavou se tedy může počítat?

Možná varianta vypadá následovně: Kofroň – Hirsch, Sus, Machynek, Rus – Koudelka, Zelenka, Fládr, M. Machálek – T. Machálek (Nekuda), Kroupa. Nakolik bude tento tip odpovídat realitě, budeme vědět v neděli v 10:15 hodin, kdy oba týmy vyběhnou na hřiště v Kunovicích.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.