> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

BABSKÉ RADY

vloženo: 28.03.2016           komentářů: 0


Úterý 29. března 2016 od 17:30 hod.

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení u čaje čikávě.

Čajovna pod pokličkou a k zajímavému besedování, které jsme nazvali

BABSKÉ RADY
aneb vyrobeno a vyzkoušeno doma

ZDRAVÍ
KRÁSA
VAŘENÍ
ÚKLID
PRÁDLO
ROSTLINY

Nejedná se o klasickou přednášku, ale o neformální besedu a sdílení osvědčených způsobů, postupů, zkrátka babských rad pro zdraví, krásu, vaření, úklid, prádlo, rostliny a vše ostatní s čím se setkáváme v běžném životě. A to vše zabaleno do dobré nálady. Poznáme se, poradíme si, uvolníme se a dobře se naladíme. Vezměte si s sebou své domácí receptáře ke sdílení a poznámkové bloky na zapisování nových rad.

Kdo máte chuť podělit se o své zkušenosti jste srdečně vítáni.

Čajovna pod pokličkou
v úterý 29. března 2016
od 17:30 do 19:00 hodin
vstupné dobrovolné

Omezený počet míst. Na program je potřeba se předem přihlásit na tel: nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz

autor: Čajovna pod pokličkou

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.