> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Třebíči chceme napravit dojem

vloženo: 01.04.2016           komentářů: 0

V Třebíči chceme po půldruhém roce napravit dojem
Koncem října 2014 jsme totiž na Horácku po bezkrevném výkonu prohráli 0:1. O motivaci navíc sehrát tam tentokrát vydařené utkání. O jeho obtížnosti ovšem netřeba pochybovat.

V zimní přípravě si trenér Třebíče Libor Zelníček vybíral týmy z nižších soutěží, přičemž ani s těmi divizními kdovíjaké výsledky neuhrál. Přestože loni na jaře poznamenal, že nehodlá příliš experimentovat s exotickými hráči, přes zimní přestávku jich na soupisce opět přibylo.

Jedna ze stálic horáckého týmu, Dogui, vykřesal špetku naděje v prvním jarním utkání doma s Otrokovicemi, na remízu to ovšem bylo málo a Třebíč si připsala porážku 1:2. O mnoho lépe se výsledkově nevedlo ani o minulém víkendu, když se solidní první poločas v Líšni nepodařilo zúročit a čtvrt hodiny před koncem znamenal pro Horáky porážku 0:1 gól z přímého kopu.

Náš nastávající soupeř nastoupil v sestavě Soukup – Bagnon, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Chlup, Klusák – Ošmera, Dobrovolný, Kishita (46. Kelbler) – Tsuchiya (73. Dogui).

Postavení Třebíče v tabulce se tak stává kritickým, klub se pohybuje pouhé dva body od sestupového pásma. Toho si je dobře vědom trenér František Jura. „Už při rozlosování bylo jasné, že start jara bude hodně těžký. Třebíč i Břeclav hrají o padáka, nevyhrávají, jednoduché to v žádném případě nebude. Musíme být stále poctiví, zodpovědní, hrát takticky. To je jediná cesta k úspěchu v obou nadcházejících venkovních zápasech,“ vidí jednoznačný recept k úspěchu náš trenér.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.