> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Třebíči chceme napravit dojem

vloženo: 01.04.2016           komentářů: 0

V Třebíči chceme po půldruhém roce napravit dojem
Koncem října 2014 jsme totiž na Horácku po bezkrevném výkonu prohráli 0:1. O motivaci navíc sehrát tam tentokrát vydařené utkání. O jeho obtížnosti ovšem netřeba pochybovat.

V zimní přípravě si trenér Třebíče Libor Zelníček vybíral týmy z nižších soutěží, přičemž ani s těmi divizními kdovíjaké výsledky neuhrál. Přestože loni na jaře poznamenal, že nehodlá příliš experimentovat s exotickými hráči, přes zimní přestávku jich na soupisce opět přibylo.

Jedna ze stálic horáckého týmu, Dogui, vykřesal špetku naděje v prvním jarním utkání doma s Otrokovicemi, na remízu to ovšem bylo málo a Třebíč si připsala porážku 1:2. O mnoho lépe se výsledkově nevedlo ani o minulém víkendu, když se solidní první poločas v Líšni nepodařilo zúročit a čtvrt hodiny před koncem znamenal pro Horáky porážku 0:1 gól z přímého kopu.

Náš nastávající soupeř nastoupil v sestavě Soukup – Bagnon, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Chlup, Klusák – Ošmera, Dobrovolný, Kishita (46. Kelbler) – Tsuchiya (73. Dogui).

Postavení Třebíče v tabulce se tak stává kritickým, klub se pohybuje pouhé dva body od sestupového pásma. Toho si je dobře vědom trenér František Jura. „Už při rozlosování bylo jasné, že start jara bude hodně těžký. Třebíč i Břeclav hrají o padáka, nevyhrávají, jednoduché to v žádném případě nebude. Musíme být stále poctiví, zodpovědní, hrát takticky. To je jediná cesta k úspěchu v obou nadcházejících venkovních zápasech,“ vidí jednoznačný recept k úspěchu náš trenér.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.