> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Třebíči chceme napravit dojem

vloženo: 01.04.2016           komentářů: 0

V Třebíči chceme po půldruhém roce napravit dojem
Koncem října 2014 jsme totiž na Horácku po bezkrevném výkonu prohráli 0:1. O motivaci navíc sehrát tam tentokrát vydařené utkání. O jeho obtížnosti ovšem netřeba pochybovat.

V zimní přípravě si trenér Třebíče Libor Zelníček vybíral týmy z nižších soutěží, přičemž ani s těmi divizními kdovíjaké výsledky neuhrál. Přestože loni na jaře poznamenal, že nehodlá příliš experimentovat s exotickými hráči, přes zimní přestávku jich na soupisce opět přibylo.

Jedna ze stálic horáckého týmu, Dogui, vykřesal špetku naděje v prvním jarním utkání doma s Otrokovicemi, na remízu to ovšem bylo málo a Třebíč si připsala porážku 1:2. O mnoho lépe se výsledkově nevedlo ani o minulém víkendu, když se solidní první poločas v Líšni nepodařilo zúročit a čtvrt hodiny před koncem znamenal pro Horáky porážku 0:1 gól z přímého kopu.

Náš nastávající soupeř nastoupil v sestavě Soukup – Bagnon, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Chlup, Klusák – Ošmera, Dobrovolný, Kishita (46. Kelbler) – Tsuchiya (73. Dogui).

Postavení Třebíče v tabulce se tak stává kritickým, klub se pohybuje pouhé dva body od sestupového pásma. Toho si je dobře vědom trenér František Jura. „Už při rozlosování bylo jasné, že start jara bude hodně těžký. Třebíč i Břeclav hrají o padáka, nevyhrávají, jednoduché to v žádném případě nebude. Musíme být stále poctiví, zodpovědní, hrát takticky. To je jediná cesta k úspěchu v obou nadcházejících venkovních zápasech,“ vidí jednoznačný recept k úspěchu náš trenér.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.