> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Třebíči chceme napravit dojem

vloženo: 01.04.2016           komentářů: 0

V Třebíči chceme po půldruhém roce napravit dojem
Koncem října 2014 jsme totiž na Horácku po bezkrevném výkonu prohráli 0:1. O motivaci navíc sehrát tam tentokrát vydařené utkání. O jeho obtížnosti ovšem netřeba pochybovat.

V zimní přípravě si trenér Třebíče Libor Zelníček vybíral týmy z nižších soutěží, přičemž ani s těmi divizními kdovíjaké výsledky neuhrál. Přestože loni na jaře poznamenal, že nehodlá příliš experimentovat s exotickými hráči, přes zimní přestávku jich na soupisce opět přibylo.

Jedna ze stálic horáckého týmu, Dogui, vykřesal špetku naděje v prvním jarním utkání doma s Otrokovicemi, na remízu to ovšem bylo málo a Třebíč si připsala porážku 1:2. O mnoho lépe se výsledkově nevedlo ani o minulém víkendu, když se solidní první poločas v Líšni nepodařilo zúročit a čtvrt hodiny před koncem znamenal pro Horáky porážku 0:1 gól z přímého kopu.

Náš nastávající soupeř nastoupil v sestavě Soukup – Bagnon, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Chlup, Klusák – Ošmera, Dobrovolný, Kishita (46. Kelbler) – Tsuchiya (73. Dogui).

Postavení Třebíče v tabulce se tak stává kritickým, klub se pohybuje pouhé dva body od sestupového pásma. Toho si je dobře vědom trenér František Jura. „Už při rozlosování bylo jasné, že start jara bude hodně těžký. Třebíč i Břeclav hrají o padáka, nevyhrávají, jednoduché to v žádném případě nebude. Musíme být stále poctiví, zodpovědní, hrát takticky. To je jediná cesta k úspěchu v obou nadcházejících venkovních zápasech,“ vidí jednoznačný recept k úspěchu náš trenér.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.