> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V dohledné době do aquaparku.

vloženo: 04.05.2016           komentářů: 0

Desetiletý aquapark zahajuje 20. května 2016 sezonu
DSC 0032

V dohledné době se opět otevřou brány prostějovského aquaparku. Už podesáté.Před deseti roky se poprvé v Prostějově „rozjely“ atrakce místního Aquaparku Koupelky. Své brány areál znovu otevře letos 20. května.

„Naším cílem je zvýšit kvalitu nabízených služeb v oblasti občerstvení. Navázali jsme proto spolupráci s profesionální firmou, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti,“ nastínil šéf Domovní správy Prostějov Vladimír Průša a připojil informace o atrakcích, které zde lidé najdou. K dispozici je rekreační, víceúčelový a dětský bazén, skluzavky, tobogány, dětská a sportovní hřiště. Za poplatek je v areálu také aquazorbing, vodní fotbal a trampolína.

Ceny zůstávají na stejné úrovni tak, jak jsou lidé zvyklí.

„Návštěvníci se rozhodně nemusí bát, že by byli nuceni sáhnout hlouběji do svých peněženek. V Radě města Prostějova jsme se dohodli, že je necháme na stejné výši, jako tomu bylo v minulém roce,“ ujistil náměstek primátorky Jiří Pospíšil. Podle jeho slov i letos bude platit nabídka na rodinné vstupné (http://www.dsp-pv.cz/cz/m/cenik/).

„V Aquaparku Koupelky bude možno si za poplatek zapůjčit lehátka. Osobní věci je možno uložit do uzamykatelných skříních nebo do bezpečnostních boxů,“ doplnil možnosti náměstek Pospíšil.

Provozní doba pro letní sezónu 2016:

Areál bude otevřený v případě příznivého počasí - informaci o otevření aquaparku si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662.

autor: www.prostejov.eu

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.