> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V dohledné době do aquaparku.

vloženo: 04.05.2016           komentářů: 0

Desetiletý aquapark zahajuje 20. května 2016 sezonu
DSC 0032

V dohledné době se opět otevřou brány prostějovského aquaparku. Už podesáté.Před deseti roky se poprvé v Prostějově „rozjely“ atrakce místního Aquaparku Koupelky. Své brány areál znovu otevře letos 20. května.

„Naším cílem je zvýšit kvalitu nabízených služeb v oblasti občerstvení. Navázali jsme proto spolupráci s profesionální firmou, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti,“ nastínil šéf Domovní správy Prostějov Vladimír Průša a připojil informace o atrakcích, které zde lidé najdou. K dispozici je rekreační, víceúčelový a dětský bazén, skluzavky, tobogány, dětská a sportovní hřiště. Za poplatek je v areálu také aquazorbing, vodní fotbal a trampolína.

Ceny zůstávají na stejné úrovni tak, jak jsou lidé zvyklí.

„Návštěvníci se rozhodně nemusí bát, že by byli nuceni sáhnout hlouběji do svých peněženek. V Radě města Prostějova jsme se dohodli, že je necháme na stejné výši, jako tomu bylo v minulém roce,“ ujistil náměstek primátorky Jiří Pospíšil. Podle jeho slov i letos bude platit nabídka na rodinné vstupné (http://www.dsp-pv.cz/cz/m/cenik/).

„V Aquaparku Koupelky bude možno si za poplatek zapůjčit lehátka. Osobní věci je možno uložit do uzamykatelných skříních nebo do bezpečnostních boxů,“ doplnil možnosti náměstek Pospíšil.

Provozní doba pro letní sezónu 2016:

Areál bude otevřený v případě příznivého počasí - informaci o otevření aquaparku si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662.

autor: www.prostejov.eu

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.