> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V sobotu důležitý zápas

vloženo: 13.05.2016           komentářů: 0

V sobotu důležitý zápas proti Vyškovu.

Sobotní utkání s Vyškovem bude především o setrvání na prvním místě tabulky a naději na obrat výsledkové a herní křivky opět směrem vzhůru. A nebude to vůbec jednoduché, začít musí ovšem každý sám u sebe.

Nastávajícímu soupeři se zimní připrava zdaleka nevydařila podle představ tehdejšího trenéra Miloslava Machálka. „Něco po hráčích chceme, ale vidím, že to nepadá na úrodnou půdu. Všechno dělají jinak,“ posteskl si zklamaně po porážce s divizními Rosicemi. Nepovedla se ani generálka s Mohelnicí. Na vině mohla být velká marodka a přestavba šaten na domovském stadionu.

Během zimy přišla do týmu jediná posila, defenzivu vyztužil Tomáš Netopil na hostování z Kroměříže. Největší změna ovšem přišla těsně před startem jarní části MSFL. Po dohodě s vedením klubu skončil u týmu dlouholetý trenér Machálek, kterého vystřídal stoper Jan Trousil, bývalý ligový hráč Slovácka a Brna. Poprvé se skutečně na lavičce objevil po nedobrovolném střídání ve vítězném utkání v Holici, velmi cenná byla následující výhra nad Vítkovicemi, která přišla jako symbolický dárek k Trousilovým čtyřicátinám. Ten se do konce sezóny chystá definitivně přesunout z hřiště pouze na lavičku.

Po prážkách s Hulínem a Hlučínem přišly výhry na Slovácku a ve Velkém Meziříčí. V sobotu ovšem přišla poněkud překvapivá domácí porážka s Otrokovicemi, které skórovaly už po třinácti minutách a pak pozorně bránily. V základní sestavě Vyškova nastoupili Kollár – Hodinář, Urbančok, Holub, Přerovský, Lahodný, Stříž, Krejčí, J. Lička, Jeřábek a Němeček.

„Musíme začít především sami od sebe, bude to o to těžší, že náskok na druhé Vítkovice se zmenšuje a tlak narůstá. Budeme se s tím muset poprat a pokusit se o týdnu o jakýsi restart,“ pronesl k nastávajícímu duelu po utkání v Mohelnici asistent trenéra Roman Popelka.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.