> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V sobotu důležitý zápas

vloženo: 13.05.2016           komentářů: 0

V sobotu důležitý zápas proti Vyškovu.

Sobotní utkání s Vyškovem bude především o setrvání na prvním místě tabulky a naději na obrat výsledkové a herní křivky opět směrem vzhůru. A nebude to vůbec jednoduché, začít musí ovšem každý sám u sebe.

Nastávajícímu soupeři se zimní připrava zdaleka nevydařila podle představ tehdejšího trenéra Miloslava Machálka. „Něco po hráčích chceme, ale vidím, že to nepadá na úrodnou půdu. Všechno dělají jinak,“ posteskl si zklamaně po porážce s divizními Rosicemi. Nepovedla se ani generálka s Mohelnicí. Na vině mohla být velká marodka a přestavba šaten na domovském stadionu.

Během zimy přišla do týmu jediná posila, defenzivu vyztužil Tomáš Netopil na hostování z Kroměříže. Největší změna ovšem přišla těsně před startem jarní části MSFL. Po dohodě s vedením klubu skončil u týmu dlouholetý trenér Machálek, kterého vystřídal stoper Jan Trousil, bývalý ligový hráč Slovácka a Brna. Poprvé se skutečně na lavičce objevil po nedobrovolném střídání ve vítězném utkání v Holici, velmi cenná byla následující výhra nad Vítkovicemi, která přišla jako symbolický dárek k Trousilovým čtyřicátinám. Ten se do konce sezóny chystá definitivně přesunout z hřiště pouze na lavičku.

Po prážkách s Hulínem a Hlučínem přišly výhry na Slovácku a ve Velkém Meziříčí. V sobotu ovšem přišla poněkud překvapivá domácí porážka s Otrokovicemi, které skórovaly už po třinácti minutách a pak pozorně bránily. V základní sestavě Vyškova nastoupili Kollár – Hodinář, Urbančok, Holub, Přerovský, Lahodný, Stříž, Krejčí, J. Lička, Jeřábek a Němeček.

„Musíme začít především sami od sebe, bude to o to těžší, že náskok na druhé Vítkovice se zmenšuje a tlak narůstá. Budeme se s tím muset poprat a pokusit se o týdnu o jakýsi restart,“ pronesl k nastávajícímu duelu po utkání v Mohelnici asistent trenéra Roman Popelka.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.