> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov 2:0

vloženo: 05.06.2016           komentářů: 1

HOLICE VYDŘELA VELMI CENNÉ BODY PROTI PROSTĚJOVUHoličtí fotbalisté přivítali v 29. kole třetí nejvyšší fotbalové ligy na domácí půdě tým 1.SK Prostějov, který už je postupujícím týmem do Fotbalové národní ligy.

Holičtí vstoupili do utkání velmi aktivně a do 15. minuty měli čtyři vyložené tutovky, ale Marek, Pyclík a ani nadvakrát Šteigl nedokázali své příležitosti proměnit.

V 15. minutě byl vyloučen holický obránce Krumpolc za stažení Kroupy a domácí šli do deseti hráčů. Ovšem ani v tomto oslabení byli nebezpeční. Pezzotti přestřelil bránu v dobré pozici po centru Marka. Šteigl zase dobře postupoval na bránu, ale obránce jej vytlačil z palebné pozice.

Hosté hrozili hlavně po dlouhých nákopech na Nekudu a Kroupu. Několikrát se dostali do ohrožení Muchovi brány, ale obrana HFK pracovala na sto procent. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas byl pro holický tým neuvěřielně vyhecovaný. Hráči hráli na pokraji svých sil.

Hosté drželi míč na svých kopačkách a snažili se dobývat holickou pevnost. Několik chvil bylo velmi krušných, ale obrana a brankář pracovala bezchybně.

Velkým překvapením bylo otevření skóre utkání ve 48. minutě, kdy byl ve vápně zezadu sražen holický Přikryl a domácí kopali penaltu. Tu proměnil Kotouč a holičtí tak šli překvapivě do vedení -1:0.

Holičtí i nadále hrozili v druhém poločase, a to převážně z brejků, kterých měli na celkový vývoj netradičně hodně.

Gólem měli skončit také akce Ondřeje Pyclíka, který se řítil sám na brankáře a pak také Šteiglova příležitost, ale pálil jen do brankáře.

Holičtí pak měli hodně štěstí při akcích Kroupy, Machálka a Pančocháře. V této fázi bylo holickým hodně horko. Docházeli jim také síly, ale byla vidět semknutost týmu a vůle utkání zvládnout. Pojistka přišla v 88. minutě po brejku Kostorka, který tvrdě vypálil na brankáře Neorala. Ten vyrazil míč jen před sebe, kde jej do sítě dorazil Mara Schmidt a rozhodl tak utkání - 2:0.

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov 2:0 (0:0)

Branky: 48. Kotouč (pen.), 88. Schmidt. Rozhodčí: Mikyska - Polák, Černý. Delegát FAČR: Prokeš. ŽK: 40. Fočič (HFK), 41. Marek (HFK) - 48. Sus (PRO). ČK: 15. Krumpolc (HFK). Diváků: 206.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Krumpolc, Šteigl (81. Schmidt), Fočić (65. Bořil), Kotouč, Pyclík, Přikryl, Marek, Krejčí, Pezzotti (18. Kostorek). Náhradníci: Snášel - Sázel, Petrić, Schmidt, Srnec, Kostorek, Bořil. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Petar Aleksijević, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Neoral - Kroupa ©, Rus, Pančochář, Machálek M. (56. Píchal), Machynek, Fládr (70: Zelenka), Nekuda (56. Machálek T.), Langer, Petržela, Sus. Náhradníci: Kofroň - Přikryl, Zelenka, Machálek, Píchal, Hirsch. Realizační tým - trenér: František Jura, asistent: Roman Popelka, vedoucí mužstva: Martin Musil, masér: Marek Rob, kustod: --, lékař: --.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.