> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov 2:0

vloženo: 05.06.2016           komentářů: 1

HOLICE VYDŘELA VELMI CENNÉ BODY PROTI PROSTĚJOVUHoličtí fotbalisté přivítali v 29. kole třetí nejvyšší fotbalové ligy na domácí půdě tým 1.SK Prostějov, který už je postupujícím týmem do Fotbalové národní ligy.

Holičtí vstoupili do utkání velmi aktivně a do 15. minuty měli čtyři vyložené tutovky, ale Marek, Pyclík a ani nadvakrát Šteigl nedokázali své příležitosti proměnit.

V 15. minutě byl vyloučen holický obránce Krumpolc za stažení Kroupy a domácí šli do deseti hráčů. Ovšem ani v tomto oslabení byli nebezpeční. Pezzotti přestřelil bránu v dobré pozici po centru Marka. Šteigl zase dobře postupoval na bránu, ale obránce jej vytlačil z palebné pozice.

Hosté hrozili hlavně po dlouhých nákopech na Nekudu a Kroupu. Několikrát se dostali do ohrožení Muchovi brány, ale obrana HFK pracovala na sto procent. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas byl pro holický tým neuvěřielně vyhecovaný. Hráči hráli na pokraji svých sil.

Hosté drželi míč na svých kopačkách a snažili se dobývat holickou pevnost. Několik chvil bylo velmi krušných, ale obrana a brankář pracovala bezchybně.

Velkým překvapením bylo otevření skóre utkání ve 48. minutě, kdy byl ve vápně zezadu sražen holický Přikryl a domácí kopali penaltu. Tu proměnil Kotouč a holičtí tak šli překvapivě do vedení -1:0.

Holičtí i nadále hrozili v druhém poločase, a to převážně z brejků, kterých měli na celkový vývoj netradičně hodně.

Gólem měli skončit také akce Ondřeje Pyclíka, který se řítil sám na brankáře a pak také Šteiglova příležitost, ale pálil jen do brankáře.

Holičtí pak měli hodně štěstí při akcích Kroupy, Machálka a Pančocháře. V této fázi bylo holickým hodně horko. Docházeli jim také síly, ale byla vidět semknutost týmu a vůle utkání zvládnout. Pojistka přišla v 88. minutě po brejku Kostorka, který tvrdě vypálil na brankáře Neorala. Ten vyrazil míč jen před sebe, kde jej do sítě dorazil Mara Schmidt a rozhodl tak utkání - 2:0.

1.HFK Olomouc - 1.SK Prostějov 2:0 (0:0)

Branky: 48. Kotouč (pen.), 88. Schmidt. Rozhodčí: Mikyska - Polák, Černý. Delegát FAČR: Prokeš. ŽK: 40. Fočič (HFK), 41. Marek (HFK) - 48. Sus (PRO). ČK: 15. Krumpolc (HFK). Diváků: 206.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Krumpolc, Šteigl (81. Schmidt), Fočić (65. Bořil), Kotouč, Pyclík, Přikryl, Marek, Krejčí, Pezzotti (18. Kostorek). Náhradníci: Snášel - Sázel, Petrić, Schmidt, Srnec, Kostorek, Bořil. Realizační tým - trenér: Vlastimil Palička, asistent: Petar Aleksijević, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

1.SK Prostějov: Neoral - Kroupa ©, Rus, Pančochář, Machálek M. (56. Píchal), Machynek, Fládr (70: Zelenka), Nekuda (56. Machálek T.), Langer, Petržela, Sus. Náhradníci: Kofroň - Přikryl, Zelenka, Machálek, Píchal, Hirsch. Realizační tým - trenér: František Jura, asistent: Roman Popelka, vedoucí mužstva: Martin Musil, masér: Marek Rob, kustod: --, lékař: --.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.