> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Družstva mladších a starších dívek

vloženo: 08.06.2016           komentářů: 1

Družstva mladších a starších dívek ZŠ Jana Železného bodovaly v atletice!


Velkého úspěchu dosáhla družstva mladších a starších dívek ZŠ Jana Železného v Prostějově na dvou významných atletických akcích.

24. května 2016 se v Olomouci konalo krajské finále Poháru rozhlasu v atletice.

„Naše děvčata zvítězila s velkým náskokem a svým výkonem se kvalifikovala na finále České republiky v této soutěži 7. června letošního roku v Kolíně,“ uvedl vedoucí trenér sportovně atletické třídy školy Dalibor Ovečka. Podle jeho slov tvořily družstva dívky Korhoňová, Vykopalová, Vysloužilová, Grygarová, Dohnalová, Jurčíková, Vyroubalová z třídy 8. A, dále pak Klvaňová, Kumstátová, Vitásková ze 7. A a Vítková z 6. A třídy. Pouze o dva dny později 26. května 2016 proběhlo v Šumperku krajské finále Atletického čtyřboje starších žákyň.

„I zde se dívkám podařilo zvítězit a postoupit do finále České republiky, které proběhne letos 17. června v Břeclavi. V sestavě družstva budou děvčata Korhoňová, Vysloužilová z třídy 8. A, Kuželová A., Kuželová V., Dvořáková z třídy 9. A,“ doplnil Ovečka.

S gratulací se připojujeme.

Foto: ZŠ Železného Prostějov

autor: ZŠ Železného Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.