> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU

vloženo: 13.06.2016           komentářů: 0ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU aneb charitativní FashionDRINK

Zámek Plumlov připravuje v rámci programu hodnotných kulturních aktivit v Olomouckém kraji dne 18.6.2016 v 16:00 netradiční akci -ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU aneb charitativní FashionDRINK.

Jedná se již o pátý ročník oblíbené akce, letos však toto odpoledne bude spojovat nejen krásu žen, módu, hudbu či tanec s krásou nenapodobitelných kulis zámeckých prostor, ale také především přispěje na dobrou věc. Konceptem je totiž charitativní FashionDRINK – míchaný alko/nealko nápoj, jehož výtěžek půjde právě na podporu zámku Plumlov. Čím více se tedy vypije, tím větší částku zámek získá. Záštitu nad touto akcí převzala senátorka za Olomoucký kraj Božena Sekaninová.

Hlavním programem bude módní přehlídka naší velmi úspěšné Fashion designerky Marty Musilové .Tváří akce bude Tereza Fajksová – Miss Earth 2012. Akci doprovodí svým krásným zpěvem velmi popupární zpěvák Martin Šafařík - finalista Superstar 2013.

K vidění bude takémimo jinétaneční módní přehlídka a flamenco show v podání skupiny Aires del Sur , účastnící se každoročně festivalu španělské kultury Colores Flamencos v Olomouci, tvůrčí modelová přehlídka studentů SŠDaM, kteří mimo jiné představí také výherní kolekci letošních Doteků Módy,dále akci zpestří taneční ukázka pod vedením Šárky Milarové čijiž tradiční přehlídka dobových kostýmů. Na své si tedy příjdou jak dámy, tak i pánové.

Pro návštěvníky bude jako vždy připraveno pohoštění a hodnotná tombola. Akcí bude provázet moderátor Honza Sedláček z Radio Rubi.

Vstupné je 90 kč na osobu – v ceně DRINK ZDARMA.

Přijděte si tedy užít tohle netradiční odpoledne a PŘIPÍT na podporu zámku!

Případná rezervace místenek je možná natel : Zámek Plumlov + 420 588 882 662 , 773 444 500

S pozdravem Ing.Edita Lachmanová a vedení zámku Plumlov

autor: Ing.Edita Lachmanová

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.