> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU

vloženo: 13.06.2016           komentářů: 0ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU aneb charitativní FashionDRINK

Zámek Plumlov připravuje v rámci programu hodnotných kulturních aktivit v Olomouckém kraji dne 18.6.2016 v 16:00 netradiční akci -ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU aneb charitativní FashionDRINK.

Jedná se již o pátý ročník oblíbené akce, letos však toto odpoledne bude spojovat nejen krásu žen, módu, hudbu či tanec s krásou nenapodobitelných kulis zámeckých prostor, ale také především přispěje na dobrou věc. Konceptem je totiž charitativní FashionDRINK – míchaný alko/nealko nápoj, jehož výtěžek půjde právě na podporu zámku Plumlov. Čím více se tedy vypije, tím větší částku zámek získá. Záštitu nad touto akcí převzala senátorka za Olomoucký kraj Božena Sekaninová.

Hlavním programem bude módní přehlídka naší velmi úspěšné Fashion designerky Marty Musilové .Tváří akce bude Tereza Fajksová – Miss Earth 2012. Akci doprovodí svým krásným zpěvem velmi popupární zpěvák Martin Šafařík - finalista Superstar 2013.

K vidění bude takémimo jinétaneční módní přehlídka a flamenco show v podání skupiny Aires del Sur , účastnící se každoročně festivalu španělské kultury Colores Flamencos v Olomouci, tvůrčí modelová přehlídka studentů SŠDaM, kteří mimo jiné představí také výherní kolekci letošních Doteků Módy,dále akci zpestří taneční ukázka pod vedením Šárky Milarové čijiž tradiční přehlídka dobových kostýmů. Na své si tedy příjdou jak dámy, tak i pánové.

Pro návštěvníky bude jako vždy připraveno pohoštění a hodnotná tombola. Akcí bude provázet moderátor Honza Sedláček z Radio Rubi.

Vstupné je 90 kč na osobu – v ceně DRINK ZDARMA.

Přijděte si tedy užít tohle netradiční odpoledne a PŘIPÍT na podporu zámku!

Případná rezervace místenek je možná natel : Zámek Plumlov + 420 588 882 662 , 773 444 500

S pozdravem Ing.Edita Lachmanová a vedení zámku Plumlov

autor: Ing.Edita Lachmanová

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.