> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU

vloženo: 13.06.2016           komentářů: 0ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU aneb charitativní FashionDRINK

Zámek Plumlov připravuje v rámci programu hodnotných kulturních aktivit v Olomouckém kraji dne 18.6.2016 v 16:00 netradiční akci -ŠARMANTNÍ ŽENY NA ZÁMKU aneb charitativní FashionDRINK.

Jedná se již o pátý ročník oblíbené akce, letos však toto odpoledne bude spojovat nejen krásu žen, módu, hudbu či tanec s krásou nenapodobitelných kulis zámeckých prostor, ale také především přispěje na dobrou věc. Konceptem je totiž charitativní FashionDRINK – míchaný alko/nealko nápoj, jehož výtěžek půjde právě na podporu zámku Plumlov. Čím více se tedy vypije, tím větší částku zámek získá. Záštitu nad touto akcí převzala senátorka za Olomoucký kraj Božena Sekaninová.

Hlavním programem bude módní přehlídka naší velmi úspěšné Fashion designerky Marty Musilové .Tváří akce bude Tereza Fajksová – Miss Earth 2012. Akci doprovodí svým krásným zpěvem velmi popupární zpěvák Martin Šafařík - finalista Superstar 2013.

K vidění bude takémimo jinétaneční módní přehlídka a flamenco show v podání skupiny Aires del Sur , účastnící se každoročně festivalu španělské kultury Colores Flamencos v Olomouci, tvůrčí modelová přehlídka studentů SŠDaM, kteří mimo jiné představí také výherní kolekci letošních Doteků Módy,dále akci zpestří taneční ukázka pod vedením Šárky Milarové čijiž tradiční přehlídka dobových kostýmů. Na své si tedy příjdou jak dámy, tak i pánové.

Pro návštěvníky bude jako vždy připraveno pohoštění a hodnotná tombola. Akcí bude provázet moderátor Honza Sedláček z Radio Rubi.

Vstupné je 90 kč na osobu – v ceně DRINK ZDARMA.

Přijděte si tedy užít tohle netradiční odpoledne a PŘIPÍT na podporu zámku!

Případná rezervace místenek je možná natel : Zámek Plumlov + 420 588 882 662 , 773 444 500

S pozdravem Ing.Edita Lachmanová a vedení zámku Plumlov

autor: Ing.Edita Lachmanová

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.