> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zakončení korfbalové sezóny

vloženo: 15.06.2016           komentářů: 0Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2016 s názvem BIG ILL PIG „do nekonečna aneb tu 8 do rána položíme“ se blíží. Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 25.6.2016 se už poosmé sejdeme, abychom opět společně zakončili korfbalovou sezónu. Budeme vás očekávat od 14:00.

Stejně jako v loňském roce zůstaneme v Prostějově. Vedle fotbalového stadionu 1.SK Prostějov, za místním nádražím, nás bude čekat venkovní posezení. Autem se tam dostanete odbočením z Olomoucké ulice, pěšky nebo na kole i z ulice Pod Kosířem.

A stejně jako v předchozích ročnících přijde během odpoledne na řadu pečené prasátko. Nápoje a drobné občerstvení zajišťuje majitel areálu.

Jelikož je posezení zastřešené, nemusíme se obávat ani horšího počasí, které ovšem jako vždy nepřepokládáme a objednáno máme samozřejmě sluníčko.

Nudit se určitě nebudete. Zábavný program pro malé i velké bude zajištěn souborem dobrovolných soutěží, u kterých se pobavíme opravdu všichni. A pokud máte rádi překvapení, bude se Vám líbit naše tombola.

Vstupné: dospělí a děti nad 1metr výšky 50 Kč, menší děti zdarma.

Předchozí ročníky byly úspěšné a velkou zásluhu na tom nesete právě vy, naši hosté. Věříme, že opět neodmítnete posezení s korfbalovými přáteli a užijete si to s námi. Pozvání samozřejmě platí i pro vaše drahé polovičky, rodiče, sourozence i vaše děti.

Těšíme se na vás.

Pro aktuální informace můžete sledovat tyto internetové stránky nebo stránky klubu na facebooku, kde najdete tuto pozvánku https://www.facebook.com/events/869725156473021/


autor: Jana Uherková

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.