> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

V prvním domácím utkání derby !

vloženo: 20.06.2016           komentářů: 0

V prvním domácím utkání přivítáme Sigmu!
Tak takový vstup do druhé nejvyšší fotbalové soutěže je pro naše fanoušky z říše snů. V sobotu 13. srpna totiž na stadion Za Místním nádražím zavítá regionální rival - olomoucká Sigma!

Dopolední losovací aktiv v Praze rozhodl o složení dvojic pro všech třicet kol následujícího ročníku Fotbalové národní ligy, která bude po roční přestávce opět čítat šestnáct účastníků. Prvním hracím dnem je sobota 6. srpna.

V tomto úvodním kole nám přisoudil los nedávného třetiligového souputníka Vítkovice. „Je ovšem otázka, jestli tento zápas nebude odložen, protože Vítkovice budou rekonstruovat hrací plochu. V případě, že se zápas uskuteční, jde samozřejmě na úvod o hratelného soupeře, kterého dobře známe z právě uplynulého ročníku MSFL,“ glosoval prvního vylosovaného soupeře trenér týmu František Jura.

Druhé kolo ovšem přinese opravdovou lahůdku. V prvním domácím utkání dojde na hanácké derby se Sigmou! „Asi si nemůžeme přát příznivější los. Snad bude krásné počasí, tribuny budou plné, na tento zápas plánujeme oficiální rozlučku s Lukášem Zelenkou. Atmosféru si v Prostějově chceme všichni užít a tři body by byly třešničkou na dortu,“ přemítal nad takovou shodou náhod Jura.

„Na takové derby věříme v maximální podporu našich fanoušků,“ vzkazuje už dopředu kapitán týmu Karel Kroupa. „V tomto utkání nemáme co ztratit, nastoupíme do něj s čistou hlavou a to by měla být naše výhoda,“ dodal nejlepší střelec MSFL.

Utkání bude samozřejmě klást velké nároky na organizační zabezpečení. „Doufáme, že dostavba areálu bude včas dokončena a veškeré přípravy určitě nebudeme nechávat na poslední chvíli. Máme-li si tohoto sportovního svátku užít, musíme být řádně připraveni,“ dodal vedoucí týmu Martin Musil.

Další ostře sledovaný duel s Baníkem Ostrava se v Prostějově odehraje až na jaře. V sedmém kole 17. září totiž jedeme na Baník, domácí utkání vypukne na apríla, tedy 1. dubna v rámci 21. kola.

Níže přinášíme kompletní los našeho týmu:

6.8. Vítkovice - 1.SK Prostějov
13.8. 1.SK Prostějov – Sigma Olomouc
20.8. Sokolov – 1.SK Prostějov
27.8. 1.SK Prostějov – Varnsdorf
3.9. Frýdek-Místek – 1.SK Prostějov
10.9. 1.SK Prostějov – Znojmo
17.9. Baník Ostrava – 1.SK Prostějov
24.9. 1.SK Prostějov – Vlašim
1.10. Opava – 1.SK Prostějov
8.10. 1.SK Prostějov – Ústí nad Labem
15.10. 1.SK Prostějov – Pardubice
22.10. České Budějovice – 1.SK Prostějov
29.10. 1.SK Prostějov – Táborsko
5.11. Žižkov – 1.SK Prostějov
12.11. 1.SK Prostějov – Třinec
19.11. Sigma Olomouc – 1.SK Prostějov
4.3. 1.SK Prostějov – Sokolov
11.3. Varnsdorf – 1.SK Prostějov
18.3. 1.SK Prostějov – Frýdek-Místek
25.3. Znojmo - 1.SK Prostějov
1.4. 1.SK Prostějov – Baník Ostrava
8.4. Vlašim - 1.SK Prostějov
15.4. 1.SK Prostějov – Opava
22.4. Ústí nad Labem - 1.SK Prostějov
29.4. Pardubice - 1.SK Prostějov
6.5. 1.SK Prostějov – České Budějovice
10.5. Táborsko - 1.SK Prostějov
13.5. 1.SK Prostějov – Žižkov
20.5. Třinec - 1.SK Prostějov
27.5. 1.SK Prostějov – Vítkovice

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.