> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Tribuna a sociální zázemí pro fotba

vloženo: 29.06.2016           komentářů: 2

Tribuna a sociální zázemí pro fotbalisty má být hotova v červenci


Zcela podle regulí Českého fotbalového svazu bude nové zázemí pro fotbalové fanoušky hostů stadionu za místním nádražím.
Veřejnou zakázku malého rozsahu - novou tribunu a sociální zázemí, které získá Středisko mládeže kopané Prostějov, vybuduje firma HANAKOV, spol. s r.o. Prostějov. Záměr potvrdila Rada města Prostějova. Nabídka firmy splnila všechny podmínky a požadavky a hotovo by mělo být v červenci tohoto roku.

„Uchazeč, se kterým bude uzavřena smlouva, nabídl celkovou nabídkovou cenu za realizaci díla „Středisko mládeže kopané Prostějov – tribuna a sociální zázemí“ ve výši 4, 47 milionu korun (bez DPH) a záruku za jakost díla v délce šedesát měsíců,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer a dodal, že realizace bude nakonec rozdělena na dvě části. Z nabídky byl vyčleněn stavební objekt rekonstrukce starého plechového oplocení podél ulice E. Valenty.

„Rekonstrukce oplocení není v termínu do zahájení fotbalové sezóny v červenci nezbytně nutná. Rada města se proto rozhodla soutěžit tento stavební objekt jako samostatnou akci, a to v rozšířeném objemu celého stávajícího plechového oplocení, to znamená také podél východní strany areálu. Očekáváme tím úsporu investičních nákladů, doplnil náměstek Zdeněk Fišer.

Mapka: MMPv

autor: MMPv

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.