> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Tribuna a sociální zázemí pro fotba

vloženo: 29.06.2016           komentářů: 2

Tribuna a sociální zázemí pro fotbalisty má být hotova v červenci


Zcela podle regulí Českého fotbalového svazu bude nové zázemí pro fotbalové fanoušky hostů stadionu za místním nádražím.
Veřejnou zakázku malého rozsahu - novou tribunu a sociální zázemí, které získá Středisko mládeže kopané Prostějov, vybuduje firma HANAKOV, spol. s r.o. Prostějov. Záměr potvrdila Rada města Prostějova. Nabídka firmy splnila všechny podmínky a požadavky a hotovo by mělo být v červenci tohoto roku.

„Uchazeč, se kterým bude uzavřena smlouva, nabídl celkovou nabídkovou cenu za realizaci díla „Středisko mládeže kopané Prostějov – tribuna a sociální zázemí“ ve výši 4, 47 milionu korun (bez DPH) a záruku za jakost díla v délce šedesát měsíců,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer a dodal, že realizace bude nakonec rozdělena na dvě části. Z nabídky byl vyčleněn stavební objekt rekonstrukce starého plechového oplocení podél ulice E. Valenty.

„Rekonstrukce oplocení není v termínu do zahájení fotbalové sezóny v červenci nezbytně nutná. Rada města se proto rozhodla soutěžit tento stavební objekt jako samostatnou akci, a to v rozšířeném objemu celého stávajícího plechového oplocení, to znamená také podél východní strany areálu. Očekáváme tím úsporu investičních nákladů, doplnil náměstek Zdeněk Fišer.

Mapka: MMPv

autor: MMPv

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.