> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Tribuna a sociální zázemí pro fotba

vloženo: 29.06.2016           komentářů: 2

Tribuna a sociální zázemí pro fotbalisty má být hotova v červenci


Zcela podle regulí Českého fotbalového svazu bude nové zázemí pro fotbalové fanoušky hostů stadionu za místním nádražím.
Veřejnou zakázku malého rozsahu - novou tribunu a sociální zázemí, které získá Středisko mládeže kopané Prostějov, vybuduje firma HANAKOV, spol. s r.o. Prostějov. Záměr potvrdila Rada města Prostějova. Nabídka firmy splnila všechny podmínky a požadavky a hotovo by mělo být v červenci tohoto roku.

„Uchazeč, se kterým bude uzavřena smlouva, nabídl celkovou nabídkovou cenu za realizaci díla „Středisko mládeže kopané Prostějov – tribuna a sociální zázemí“ ve výši 4, 47 milionu korun (bez DPH) a záruku za jakost díla v délce šedesát měsíců,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer a dodal, že realizace bude nakonec rozdělena na dvě části. Z nabídky byl vyčleněn stavební objekt rekonstrukce starého plechového oplocení podél ulice E. Valenty.

„Rekonstrukce oplocení není v termínu do zahájení fotbalové sezóny v červenci nezbytně nutná. Rada města se proto rozhodla soutěžit tento stavební objekt jako samostatnou akci, a to v rozšířeném objemu celého stávajícího plechového oplocení, to znamená také podél východní strany areálu. Očekáváme tím úsporu investičních nákladů, doplnil náměstek Zdeněk Fišer.

Mapka: MMPv

autor: MMPv

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.