> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soutěže o ceny zahájeny!

vloženo: 01.07.2016           komentářů: 0Hurá! Prázdniny jsou tu a zároveň jsme i my zahájili naši cyklosoutěž a fotosoutěž.
Pravidla najdete na našich internetových stránkách i facebooku.

Ve zkratce:

Cyklosoutěž
V okolí Prostějova jsou rozmístěné tzv. QR kódy. Stačí mít mobilní telefon s aplikací pro čtení těchto kódu. Stačí se poté přímo na mobilu přihlásit a Vaše kilomentry se budou automaticky sčítat. Pak stačí jen navštívit co nejvíce výletních míst a oscanovat co nejvíce QR kódů.

Kdo vyhrává?
Ten nasbírá nejvíce kilometrů, vyhrává!

Vyhlášení soutěže proběhne na společném dni s Čistým Prostějovem v září. A ceny jsou lákavé. Na nejvášnivější jezdce, cyklisty, koloběžkáře čeká jízdní kolo, vstupenky na sportovní utkání. Nakoupit novou výbavičku si budete moci díky poukázce do sportovních shopů. Ti nejlepší mohou získat ale i zapůjčení trendy elektrokola na celý víkend.

Fotosoutěž
Stačí mít dobrý nápad a Vaše toulky krajem zachytit na fotoaparát/mobilní telefon.
Fotku jednoduše nahrajte zde na naše stránky.

Kdo vyhrává?
Ten z Vás, který nasbírá nejvíce hlasů, získává zajímavé ceny od našich partnerů. Každý měsíci vybíráme až tři výherce s největším počtem hlasů.

Kdo soutěží, ten jede! A kdo jede, ten vyhrává!
Cestujte a vyhrávejte s Čistým Prostějovem!

Více zde... http://cistyprostejov.cz/souteze-o-ceny-zahajeny/

autor: cistyprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.