> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soutěže o ceny zahájeny!

vloženo: 01.07.2016           komentářů: 0Hurá! Prázdniny jsou tu a zároveň jsme i my zahájili naši cyklosoutěž a fotosoutěž.
Pravidla najdete na našich internetových stránkách i facebooku.

Ve zkratce:

Cyklosoutěž
V okolí Prostějova jsou rozmístěné tzv. QR kódy. Stačí mít mobilní telefon s aplikací pro čtení těchto kódu. Stačí se poté přímo na mobilu přihlásit a Vaše kilomentry se budou automaticky sčítat. Pak stačí jen navštívit co nejvíce výletních míst a oscanovat co nejvíce QR kódů.

Kdo vyhrává?
Ten nasbírá nejvíce kilometrů, vyhrává!

Vyhlášení soutěže proběhne na společném dni s Čistým Prostějovem v září. A ceny jsou lákavé. Na nejvášnivější jezdce, cyklisty, koloběžkáře čeká jízdní kolo, vstupenky na sportovní utkání. Nakoupit novou výbavičku si budete moci díky poukázce do sportovních shopů. Ti nejlepší mohou získat ale i zapůjčení trendy elektrokola na celý víkend.

Fotosoutěž
Stačí mít dobrý nápad a Vaše toulky krajem zachytit na fotoaparát/mobilní telefon.
Fotku jednoduše nahrajte zde na naše stránky.

Kdo vyhrává?
Ten z Vás, který nasbírá nejvíce hlasů, získává zajímavé ceny od našich partnerů. Každý měsíci vybíráme až tři výherce s největším počtem hlasů.

Kdo soutěží, ten jede! A kdo jede, ten vyhrává!
Cestujte a vyhrávejte s Čistým Prostějovem!

Více zde... http://cistyprostejov.cz/souteze-o-ceny-zahajeny/

autor: cistyprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.