> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Soutěže o ceny zahájeny!

vloženo: 01.07.2016           komentářů: 0Hurá! Prázdniny jsou tu a zároveň jsme i my zahájili naši cyklosoutěž a fotosoutěž.
Pravidla najdete na našich internetových stránkách i facebooku.

Ve zkratce:

Cyklosoutěž
V okolí Prostějova jsou rozmístěné tzv. QR kódy. Stačí mít mobilní telefon s aplikací pro čtení těchto kódu. Stačí se poté přímo na mobilu přihlásit a Vaše kilomentry se budou automaticky sčítat. Pak stačí jen navštívit co nejvíce výletních míst a oscanovat co nejvíce QR kódů.

Kdo vyhrává?
Ten nasbírá nejvíce kilometrů, vyhrává!

Vyhlášení soutěže proběhne na společném dni s Čistým Prostějovem v září. A ceny jsou lákavé. Na nejvášnivější jezdce, cyklisty, koloběžkáře čeká jízdní kolo, vstupenky na sportovní utkání. Nakoupit novou výbavičku si budete moci díky poukázce do sportovních shopů. Ti nejlepší mohou získat ale i zapůjčení trendy elektrokola na celý víkend.

Fotosoutěž
Stačí mít dobrý nápad a Vaše toulky krajem zachytit na fotoaparát/mobilní telefon.
Fotku jednoduše nahrajte zde na naše stránky.

Kdo vyhrává?
Ten z Vás, který nasbírá nejvíce hlasů, získává zajímavé ceny od našich partnerů. Každý měsíci vybíráme až tři výherce s největším počtem hlasů.

Kdo soutěží, ten jede! A kdo jede, ten vyhrává!
Cestujte a vyhrávejte s Čistým Prostějovem!

Více zde... http://cistyprostejov.cz/souteze-o-ceny-zahajeny/

autor: cistyprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.