> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přípravu na novou sezónu zahájí....

vloženo: 02.07.2016           komentářů: 0

Přípravu na novou sezónu zahájí naše ženy první srpnový den

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho ani vy. Slavnou píseň legendárního zlatého slavíka Karla Gotta si mohou pobrukovat (samozřejmě jen pokud ji znají) volejbalistky VK AGEL Prostějov v souvislosti s tím, jak rychle se blíží start jejich společné přípravy na příští soutěžní ročník. Hanačky do ní vstoupí už za měsíc a den.

„Začínáme v pondělí 1. srpna. Luboš Petráš ještě před svým odjezdem na dovolenou vytvořil tréninkový plán pro první měsíc přípravy, který jsme obratem poslali holkám mailem, aby i samotné hráčky měly představu, co je během prvního pracovního měsíce všechno čeká,“ informoval sportovní ředitel VK a nový kouč našich žen Peter Goga.
A jak tedy bude srpnová náplň Agelek vypadat? „Celý tento měsíc věnujeme především obnově fyzické formy a nabírání síly pod vedením nové kondiční trenérky Solange Soares. Luboš i já s ní budeme tréninky zaměřené na kondici průběžně konzultovat, aby celý tenhle přípravný blok měl hlavu a patu,“ vyložil Goga.
Zahajovací týdny tréninkového procesu totiž mají značnou důležitost pro další fáze přípravy, v níž přijdou na řadu ve větší míře herní prvky. „Ale už hned od začátku hodláme každý den aspoň částečně trávit s balónem, ať je náplň pro holky při nezbytně vysoké náročnosti také záživná. Žádné běhání po horách a úmorné drilování, místo toho navážeme na moderní metody kondiční práce z minulých let,“ ujistil Goga.
Opět není v plánu ani žádné soustředění mimo Prostějov, volejbalistky vékáčka tak celou dobu stráví doma. Kromě většiny přípravných turnajů a přátelských zápasů, jejichž přesný rozpis se právě nyní postupně vytváří. „Do srpna bychom měli kompletně vědět, s kým, kde a kdy se tréninkově utkáme. Zatím je čas, neboť přáteláky stejně nebudou – snad až na možné výjimky - dříve než v září,“ upřesnil Peter Goga.
Do UNIQA extraligy žen ČR 2016/17 pak obhájkyně osmi mistrovských titulů za sebou vstoupí 15. října doma proti Šternberku.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.