> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přípravu na novou sezónu zahájí....

vloženo: 02.07.2016           komentářů: 0

Přípravu na novou sezónu zahájí naše ženy první srpnový den

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho ani vy. Slavnou píseň legendárního zlatého slavíka Karla Gotta si mohou pobrukovat (samozřejmě jen pokud ji znají) volejbalistky VK AGEL Prostějov v souvislosti s tím, jak rychle se blíží start jejich společné přípravy na příští soutěžní ročník. Hanačky do ní vstoupí už za měsíc a den.

„Začínáme v pondělí 1. srpna. Luboš Petráš ještě před svým odjezdem na dovolenou vytvořil tréninkový plán pro první měsíc přípravy, který jsme obratem poslali holkám mailem, aby i samotné hráčky měly představu, co je během prvního pracovního měsíce všechno čeká,“ informoval sportovní ředitel VK a nový kouč našich žen Peter Goga.
A jak tedy bude srpnová náplň Agelek vypadat? „Celý tento měsíc věnujeme především obnově fyzické formy a nabírání síly pod vedením nové kondiční trenérky Solange Soares. Luboš i já s ní budeme tréninky zaměřené na kondici průběžně konzultovat, aby celý tenhle přípravný blok měl hlavu a patu,“ vyložil Goga.
Zahajovací týdny tréninkového procesu totiž mají značnou důležitost pro další fáze přípravy, v níž přijdou na řadu ve větší míře herní prvky. „Ale už hned od začátku hodláme každý den aspoň částečně trávit s balónem, ať je náplň pro holky při nezbytně vysoké náročnosti také záživná. Žádné běhání po horách a úmorné drilování, místo toho navážeme na moderní metody kondiční práce z minulých let,“ ujistil Goga.
Opět není v plánu ani žádné soustředění mimo Prostějov, volejbalistky vékáčka tak celou dobu stráví doma. Kromě většiny přípravných turnajů a přátelských zápasů, jejichž přesný rozpis se právě nyní postupně vytváří. „Do srpna bychom měli kompletně vědět, s kým, kde a kdy se tréninkově utkáme. Zatím je čas, neboť přáteláky stejně nebudou – snad až na možné výjimky - dříve než v září,“ upřesnil Peter Goga.
Do UNIQA extraligy žen ČR 2016/17 pak obhájkyně osmi mistrovských titulů za sebou vstoupí 15. října doma proti Šternberku.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.