> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přípravu na novou sezónu zahájí....

vloženo: 02.07.2016           komentářů: 0

Přípravu na novou sezónu zahájí naše ženy první srpnový den

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho ani vy. Slavnou píseň legendárního zlatého slavíka Karla Gotta si mohou pobrukovat (samozřejmě jen pokud ji znají) volejbalistky VK AGEL Prostějov v souvislosti s tím, jak rychle se blíží start jejich společné přípravy na příští soutěžní ročník. Hanačky do ní vstoupí už za měsíc a den.

„Začínáme v pondělí 1. srpna. Luboš Petráš ještě před svým odjezdem na dovolenou vytvořil tréninkový plán pro první měsíc přípravy, který jsme obratem poslali holkám mailem, aby i samotné hráčky měly představu, co je během prvního pracovního měsíce všechno čeká,“ informoval sportovní ředitel VK a nový kouč našich žen Peter Goga.
A jak tedy bude srpnová náplň Agelek vypadat? „Celý tento měsíc věnujeme především obnově fyzické formy a nabírání síly pod vedením nové kondiční trenérky Solange Soares. Luboš i já s ní budeme tréninky zaměřené na kondici průběžně konzultovat, aby celý tenhle přípravný blok měl hlavu a patu,“ vyložil Goga.
Zahajovací týdny tréninkového procesu totiž mají značnou důležitost pro další fáze přípravy, v níž přijdou na řadu ve větší míře herní prvky. „Ale už hned od začátku hodláme každý den aspoň částečně trávit s balónem, ať je náplň pro holky při nezbytně vysoké náročnosti také záživná. Žádné běhání po horách a úmorné drilování, místo toho navážeme na moderní metody kondiční práce z minulých let,“ ujistil Goga.
Opět není v plánu ani žádné soustředění mimo Prostějov, volejbalistky vékáčka tak celou dobu stráví doma. Kromě většiny přípravných turnajů a přátelských zápasů, jejichž přesný rozpis se právě nyní postupně vytváří. „Do srpna bychom měli kompletně vědět, s kým, kde a kdy se tréninkově utkáme. Zatím je čas, neboť přáteláky stejně nebudou – snad až na možné výjimky - dříve než v září,“ upřesnil Peter Goga.
Do UNIQA extraligy žen ČR 2016/17 pak obhájkyně osmi mistrovských titulů za sebou vstoupí 15. října doma proti Šternberku.

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.