> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Letní kino v Mostkovicích

vloženo: 24.07.2016           komentářů: 0

Pozvánka pro děti - přijďte s dětmi dřív společnost ZÁBAVNÉ ATRAKCE.CZ si pro Vás připravila překvapení před filmemStředa 27.7. Celebrity s.r.o.

ve 21,30 Česká komedie ze zákulisí natáčení televizního seriálu.Hrají:J.Mádl,M.Horvathová,V.Cibulková,Z.Bydžovská a další. 103 minut.

Vstupné: 80,- Kč

Mládeži přístupnoPátek 29.7. Star Wars: síla se probouzí

ve 21,30 Akční sci-fi nás znovu přenese do vzdálené galaxie. Český dabing, 12O minut.

Vstupné: 80,- Kč

Mládeži přístupnoSobota 30.7. Teorie Tygra

ve 21,30 Česká tragikomedie s J.Bartoškou, I.Janžurovou, E.Balzerovou,T.Vilhelmovou a dalšími. 101 minut.

Vstupné: 80,- Kč

Mládeži přístupnoNeděle 31.7. Mimoni

ve 21,30 Proč slouží Mimoni padouchovi Gruovi dobrovolně? Odpoví vám animovaná komedie s českým dabingem. 91 minut.

Vstupné: 80,- Kč

Mládeži přístupno

http://www.letnikino.cz/programcervenec.html

Přijeďte do kina na kole, zdarma si jej můžete bezpečně uložit do stojanů v areálu kina!!!

Změna programu vyhrazena!!!

autor: http://www.letnikino.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.