> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

vloženo: 07.08.2016           komentářů: 0


Lukáš Duba vyzývá fanoušky: Fanděte naplno!

Lukáš Duba patřil dlouhá léta k oporám prostějovských Jestřábů a hlavně mezi největší oblíbence fanoušků. Nebylo tedy žádným překvapením, že po ukončení své hokejové kariéry zůstal v Prostějově v roli kustoda. V následujícím rozhovoru jsme se Lukáše Duby zeptali například na to, jestli stále má chuť nazout brusle a vyjet na led, nebo jak se mu líbí rekonstrukce šaten.

dnes | Dominik Liška

„Kabina je super! Místa máme dost, určitě více než v té staré kabině. Třeba masérna je luxusní. Celkově musím říct, že se to velice povedlo," pochvaluje si nové prostory Duba.
Přibyly vám na vaše pracoviště nějaké nové přístroje, které vám pomáhají při práci?

Třeba k regeneraci máme nový ultrazvuk, nebo saunu. Přibyla nám také crio mašina na ledování různých naraženin, je to super věc. Takže všechny tady ty pomůcky nám pomůžou.
Je pro vás tohle období, kdy si všichni hráči musí zvykat na nové brusle a na novou výstroj nejtěžší?

Pro nás ne, ale pro kluky je toto období nejtěžší, než si všechno sedne, hlavně brusle a někomu rukavice.
Jak vidíte letošní sezónu, věříte, že Prostějov naváže na loňský úspěch?

Věřím, že sezóna bude minimálně stejná. Chceme udělat zase o ten krůček víc. Budeme pro to dělat všichni maximum.
Lukáš Duba se chystá na druhou sezónu v roli prostějovského kustoda.
Myslíte si, že i přes velkou konkurenci máte šanci atakovat první příčky, přeci jenom Slavia nebo Kladno budou chtít už zpátky do extraligy?

Tady tyto týmy budou určitě silné a mají ambice se vrátit do extraligy, ale víme, že je to sport a ve sportu je všechno možné. Určitě chceme hrát v horních patrech tabulky.

Co říkáte na posily?

Posily máme, ale to ukáže čas, jak velké budou.

Věříte, že Pavel Kantor a Jakub Neužil vytvoří vyrovnanou brankářskou dvojici? Myslím si, že gólmanskou dvojici máme dobrou. Hlavně i Kuba Neužil sbírá zkušenosti a do budoucna to bude velice slušný brankář.
Chtěl byste něco vzkázat fanouškům?

Fanouškům chci určitě vzkázat jen to, ať nás podporují pořád stejně skvěle, ať už v zápasech, kdy budeme vyhrávat, nebo v zápasech, kdy budeme prohrávat. Vždycky nám pomůžou a je super, když je plný dum. TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.