> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

vloženo: 07.08.2016           komentářů: 0


Lukáš Duba vyzývá fanoušky: Fanděte naplno!

Lukáš Duba patřil dlouhá léta k oporám prostějovských Jestřábů a hlavně mezi největší oblíbence fanoušků. Nebylo tedy žádným překvapením, že po ukončení své hokejové kariéry zůstal v Prostějově v roli kustoda. V následujícím rozhovoru jsme se Lukáše Duby zeptali například na to, jestli stále má chuť nazout brusle a vyjet na led, nebo jak se mu líbí rekonstrukce šaten.

dnes | Dominik Liška

„Kabina je super! Místa máme dost, určitě více než v té staré kabině. Třeba masérna je luxusní. Celkově musím říct, že se to velice povedlo," pochvaluje si nové prostory Duba.
Přibyly vám na vaše pracoviště nějaké nové přístroje, které vám pomáhají při práci?

Třeba k regeneraci máme nový ultrazvuk, nebo saunu. Přibyla nám také crio mašina na ledování různých naraženin, je to super věc. Takže všechny tady ty pomůcky nám pomůžou.
Je pro vás tohle období, kdy si všichni hráči musí zvykat na nové brusle a na novou výstroj nejtěžší?

Pro nás ne, ale pro kluky je toto období nejtěžší, než si všechno sedne, hlavně brusle a někomu rukavice.
Jak vidíte letošní sezónu, věříte, že Prostějov naváže na loňský úspěch?

Věřím, že sezóna bude minimálně stejná. Chceme udělat zase o ten krůček víc. Budeme pro to dělat všichni maximum.
Lukáš Duba se chystá na druhou sezónu v roli prostějovského kustoda.
Myslíte si, že i přes velkou konkurenci máte šanci atakovat první příčky, přeci jenom Slavia nebo Kladno budou chtít už zpátky do extraligy?

Tady tyto týmy budou určitě silné a mají ambice se vrátit do extraligy, ale víme, že je to sport a ve sportu je všechno možné. Určitě chceme hrát v horních patrech tabulky.

Co říkáte na posily?

Posily máme, ale to ukáže čas, jak velké budou.

Věříte, že Pavel Kantor a Jakub Neužil vytvoří vyrovnanou brankářskou dvojici? Myslím si, že gólmanskou dvojici máme dobrou. Hlavně i Kuba Neužil sbírá zkušenosti a do budoucna to bude velice slušný brankář.
Chtěl byste něco vzkázat fanouškům?

Fanouškům chci určitě vzkázat jen to, ať nás podporují pořád stejně skvěle, ať už v zápasech, kdy budeme vyhrávat, nebo v zápasech, kdy budeme prohrávat. Vždycky nám pomůžou a je super, když je plný dum. TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.