> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

vloženo: 07.08.2016           komentářů: 0


Lukáš Duba vyzývá fanoušky: Fanděte naplno!

Lukáš Duba patřil dlouhá léta k oporám prostějovských Jestřábů a hlavně mezi největší oblíbence fanoušků. Nebylo tedy žádným překvapením, že po ukončení své hokejové kariéry zůstal v Prostějově v roli kustoda. V následujícím rozhovoru jsme se Lukáše Duby zeptali například na to, jestli stále má chuť nazout brusle a vyjet na led, nebo jak se mu líbí rekonstrukce šaten.

dnes | Dominik Liška

„Kabina je super! Místa máme dost, určitě více než v té staré kabině. Třeba masérna je luxusní. Celkově musím říct, že se to velice povedlo," pochvaluje si nové prostory Duba.
Přibyly vám na vaše pracoviště nějaké nové přístroje, které vám pomáhají při práci?

Třeba k regeneraci máme nový ultrazvuk, nebo saunu. Přibyla nám také crio mašina na ledování různých naraženin, je to super věc. Takže všechny tady ty pomůcky nám pomůžou.
Je pro vás tohle období, kdy si všichni hráči musí zvykat na nové brusle a na novou výstroj nejtěžší?

Pro nás ne, ale pro kluky je toto období nejtěžší, než si všechno sedne, hlavně brusle a někomu rukavice.
Jak vidíte letošní sezónu, věříte, že Prostějov naváže na loňský úspěch?

Věřím, že sezóna bude minimálně stejná. Chceme udělat zase o ten krůček víc. Budeme pro to dělat všichni maximum.
Lukáš Duba se chystá na druhou sezónu v roli prostějovského kustoda.
Myslíte si, že i přes velkou konkurenci máte šanci atakovat první příčky, přeci jenom Slavia nebo Kladno budou chtít už zpátky do extraligy?

Tady tyto týmy budou určitě silné a mají ambice se vrátit do extraligy, ale víme, že je to sport a ve sportu je všechno možné. Určitě chceme hrát v horních patrech tabulky.

Co říkáte na posily?

Posily máme, ale to ukáže čas, jak velké budou.

Věříte, že Pavel Kantor a Jakub Neužil vytvoří vyrovnanou brankářskou dvojici? Myslím si, že gólmanskou dvojici máme dobrou. Hlavně i Kuba Neužil sbírá zkušenosti a do budoucna to bude velice slušný brankář.
Chtěl byste něco vzkázat fanouškům?

Fanouškům chci určitě vzkázat jen to, ať nás podporují pořád stejně skvěle, ať už v zápasech, kdy budeme vyhrávat, nebo v zápasech, kdy budeme prohrávat. Vždycky nám pomůžou a je super, když je plný dum. TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.