> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

vloženo: 07.08.2016           komentářů: 0


Lukáš Duba vyzývá fanoušky: Fanděte naplno!

Lukáš Duba patřil dlouhá léta k oporám prostějovských Jestřábů a hlavně mezi největší oblíbence fanoušků. Nebylo tedy žádným překvapením, že po ukončení své hokejové kariéry zůstal v Prostějově v roli kustoda. V následujícím rozhovoru jsme se Lukáše Duby zeptali například na to, jestli stále má chuť nazout brusle a vyjet na led, nebo jak se mu líbí rekonstrukce šaten.

dnes | Dominik Liška

„Kabina je super! Místa máme dost, určitě více než v té staré kabině. Třeba masérna je luxusní. Celkově musím říct, že se to velice povedlo," pochvaluje si nové prostory Duba.
Přibyly vám na vaše pracoviště nějaké nové přístroje, které vám pomáhají při práci?

Třeba k regeneraci máme nový ultrazvuk, nebo saunu. Přibyla nám také crio mašina na ledování různých naraženin, je to super věc. Takže všechny tady ty pomůcky nám pomůžou.
Je pro vás tohle období, kdy si všichni hráči musí zvykat na nové brusle a na novou výstroj nejtěžší?

Pro nás ne, ale pro kluky je toto období nejtěžší, než si všechno sedne, hlavně brusle a někomu rukavice.
Jak vidíte letošní sezónu, věříte, že Prostějov naváže na loňský úspěch?

Věřím, že sezóna bude minimálně stejná. Chceme udělat zase o ten krůček víc. Budeme pro to dělat všichni maximum.
Lukáš Duba se chystá na druhou sezónu v roli prostějovského kustoda.
Myslíte si, že i přes velkou konkurenci máte šanci atakovat první příčky, přeci jenom Slavia nebo Kladno budou chtít už zpátky do extraligy?

Tady tyto týmy budou určitě silné a mají ambice se vrátit do extraligy, ale víme, že je to sport a ve sportu je všechno možné. Určitě chceme hrát v horních patrech tabulky.

Co říkáte na posily?

Posily máme, ale to ukáže čas, jak velké budou.

Věříte, že Pavel Kantor a Jakub Neužil vytvoří vyrovnanou brankářskou dvojici? Myslím si, že gólmanskou dvojici máme dobrou. Hlavně i Kuba Neužil sbírá zkušenosti a do budoucna to bude velice slušný brankář.
Chtěl byste něco vzkázat fanouškům?

Fanouškům chci určitě vzkázat jen to, ať nás podporují pořád stejně skvěle, ať už v zápasech, kdy budeme vyhrávat, nebo v zápasech, kdy budeme prohrávat. Vždycky nám pomůžou a je super, když je plný dum. TAK FANDĚTE NAPLNO!!!

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.