> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi

vloženo: 10.08.2016           komentářů: 1

Po dvou polských soupeřích čeká Jestřáby derby

Prostějovští Jestřábi mají za sebou tři zápasy s jedními z nejkvalitnějších soupeřů, které může nabídnout nejvyšší polská soutěž, z nich se jim povedlo vytěžit jedno vítězství a nyní je čeká duel s týmem, na který jsou už velmi dobře zvyklí. Ve středu se totiž střetnou v tradičním Hanáckém derby s HC Zubr Přerov.

Přerovští dosud stihli dva zápasy, oba odehráli na domácí půdě, nejprve padli s Kometou Brno 1:5 a následně se v rámci Zubr cupu, stejně jako Jestřábi, potkali s Cracovií Kraków, kterou přehráli 6:2. Nyní je čeká třetí zápas v MEO Aréně za sebou, když přivítají prostějovské Jestřáby.
Zubrům se povedlo zajistit si pro nadcházející ročník služby talentovaného odchovance Komety Lukáše Klimeše.

Co se týče kádru Zubrů, ten oproti loňskému ročníku mnoho změn nedoznal, modrožlutou kombinaci budou nadále hájit hráči jako Radomír Pala, Jakub Ferenc, kanonýr Vlastimil Dostálek, Marek Sikory či Jiří Goiš. Zubrům se také povedlo si udržet pro nadcházející sezónu talentovaného Lukáše Klimeše, který jim byl uvolněn z Komety Brno. Zlepšit sílu útoku by měl týmu z Přerova pomoci Karel Plášek, tento dvaačtyřicetiletý forvard se k Zubrům přesunul poté, co Šumperk, v němž odehrál poslední sezónu, nedokázal dokonat svou pouť za záchranou ve WSM lize a sestoupil o soutěž níž.
Jakub Bartoň v prvním duelu za Jestřáby skóroval, jeho tým však na Kraków nestačil.
http://www.hokejprerov.cz/clanek.asp…
Jestřábi stále zkouší několik nových hráčů, zatím posledním přírůstkem do sestavy červenobílých byl Jakub Bartoň, kterého si vyhlédli při vzájemném měření sil s GKS Tychy, netrvalo dlouho a zkušený pětatřicetiletý zadák, jenž loni bojoval v dresu Horácké Slavie Třebíč, se stěhoval do Prostějova, za nějž nastoupil už proti Cracovii Kraków. Ve svém debutu dokázal hned vsítit branku, to nicméně Jestřábům k vítězství nestačilo a s úřadujícím polským mistrem padli 3:5.

ONLAJNY ZDE:http://www.onlajny.com/match/index/date/2016-08-10/id/183979

autor: LHK Jestřábi Prostějov/ Radim Nemel

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.