> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi

vloženo: 10.08.2016           komentářů: 1

Po dvou polských soupeřích čeká Jestřáby derby

Prostějovští Jestřábi mají za sebou tři zápasy s jedními z nejkvalitnějších soupeřů, které může nabídnout nejvyšší polská soutěž, z nich se jim povedlo vytěžit jedno vítězství a nyní je čeká duel s týmem, na který jsou už velmi dobře zvyklí. Ve středu se totiž střetnou v tradičním Hanáckém derby s HC Zubr Přerov.

Přerovští dosud stihli dva zápasy, oba odehráli na domácí půdě, nejprve padli s Kometou Brno 1:5 a následně se v rámci Zubr cupu, stejně jako Jestřábi, potkali s Cracovií Kraków, kterou přehráli 6:2. Nyní je čeká třetí zápas v MEO Aréně za sebou, když přivítají prostějovské Jestřáby.
Zubrům se povedlo zajistit si pro nadcházející ročník služby talentovaného odchovance Komety Lukáše Klimeše.

Co se týče kádru Zubrů, ten oproti loňskému ročníku mnoho změn nedoznal, modrožlutou kombinaci budou nadále hájit hráči jako Radomír Pala, Jakub Ferenc, kanonýr Vlastimil Dostálek, Marek Sikory či Jiří Goiš. Zubrům se také povedlo si udržet pro nadcházející sezónu talentovaného Lukáše Klimeše, který jim byl uvolněn z Komety Brno. Zlepšit sílu útoku by měl týmu z Přerova pomoci Karel Plášek, tento dvaačtyřicetiletý forvard se k Zubrům přesunul poté, co Šumperk, v němž odehrál poslední sezónu, nedokázal dokonat svou pouť za záchranou ve WSM lize a sestoupil o soutěž níž.
Jakub Bartoň v prvním duelu za Jestřáby skóroval, jeho tým však na Kraków nestačil.
http://www.hokejprerov.cz/clanek.asp…
Jestřábi stále zkouší několik nových hráčů, zatím posledním přírůstkem do sestavy červenobílých byl Jakub Bartoň, kterého si vyhlédli při vzájemném měření sil s GKS Tychy, netrvalo dlouho a zkušený pětatřicetiletý zadák, jenž loni bojoval v dresu Horácké Slavie Třebíč, se stěhoval do Prostějova, za nějž nastoupil už proti Cracovii Kraków. Ve svém debutu dokázal hned vsítit branku, to nicméně Jestřábům k vítězství nestačilo a s úřadujícím polským mistrem padli 3:5.

ONLAJNY ZDE:http://www.onlajny.com/match/index/date/2016-08-10/id/183979

autor: LHK Jestřábi Prostějov/ Radim Nemel

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.