> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi

vloženo: 10.08.2016           komentářů: 1

Po dvou polských soupeřích čeká Jestřáby derby

Prostějovští Jestřábi mají za sebou tři zápasy s jedními z nejkvalitnějších soupeřů, které může nabídnout nejvyšší polská soutěž, z nich se jim povedlo vytěžit jedno vítězství a nyní je čeká duel s týmem, na který jsou už velmi dobře zvyklí. Ve středu se totiž střetnou v tradičním Hanáckém derby s HC Zubr Přerov.

Přerovští dosud stihli dva zápasy, oba odehráli na domácí půdě, nejprve padli s Kometou Brno 1:5 a následně se v rámci Zubr cupu, stejně jako Jestřábi, potkali s Cracovií Kraków, kterou přehráli 6:2. Nyní je čeká třetí zápas v MEO Aréně za sebou, když přivítají prostějovské Jestřáby.
Zubrům se povedlo zajistit si pro nadcházející ročník služby talentovaného odchovance Komety Lukáše Klimeše.

Co se týče kádru Zubrů, ten oproti loňskému ročníku mnoho změn nedoznal, modrožlutou kombinaci budou nadále hájit hráči jako Radomír Pala, Jakub Ferenc, kanonýr Vlastimil Dostálek, Marek Sikory či Jiří Goiš. Zubrům se také povedlo si udržet pro nadcházející sezónu talentovaného Lukáše Klimeše, který jim byl uvolněn z Komety Brno. Zlepšit sílu útoku by měl týmu z Přerova pomoci Karel Plášek, tento dvaačtyřicetiletý forvard se k Zubrům přesunul poté, co Šumperk, v němž odehrál poslední sezónu, nedokázal dokonat svou pouť za záchranou ve WSM lize a sestoupil o soutěž níž.
Jakub Bartoň v prvním duelu za Jestřáby skóroval, jeho tým však na Kraków nestačil.
http://www.hokejprerov.cz/clanek.asp…
Jestřábi stále zkouší několik nových hráčů, zatím posledním přírůstkem do sestavy červenobílých byl Jakub Bartoň, kterého si vyhlédli při vzájemném měření sil s GKS Tychy, netrvalo dlouho a zkušený pětatřicetiletý zadák, jenž loni bojoval v dresu Horácké Slavie Třebíč, se stěhoval do Prostějova, za nějž nastoupil už proti Cracovii Kraków. Ve svém debutu dokázal hned vsítit branku, to nicméně Jestřábům k vítězství nestačilo a s úřadujícím polským mistrem padli 3:5.

ONLAJNY ZDE:http://www.onlajny.com/match/index/date/2016-08-10/id/183979

autor: LHK Jestřábi Prostějov/ Radim Nemel

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.