> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi

vloženo: 10.08.2016           komentářů: 1

Po dvou polských soupeřích čeká Jestřáby derby

Prostějovští Jestřábi mají za sebou tři zápasy s jedními z nejkvalitnějších soupeřů, které může nabídnout nejvyšší polská soutěž, z nich se jim povedlo vytěžit jedno vítězství a nyní je čeká duel s týmem, na který jsou už velmi dobře zvyklí. Ve středu se totiž střetnou v tradičním Hanáckém derby s HC Zubr Přerov.

Přerovští dosud stihli dva zápasy, oba odehráli na domácí půdě, nejprve padli s Kometou Brno 1:5 a následně se v rámci Zubr cupu, stejně jako Jestřábi, potkali s Cracovií Kraków, kterou přehráli 6:2. Nyní je čeká třetí zápas v MEO Aréně za sebou, když přivítají prostějovské Jestřáby.
Zubrům se povedlo zajistit si pro nadcházející ročník služby talentovaného odchovance Komety Lukáše Klimeše.

Co se týče kádru Zubrů, ten oproti loňskému ročníku mnoho změn nedoznal, modrožlutou kombinaci budou nadále hájit hráči jako Radomír Pala, Jakub Ferenc, kanonýr Vlastimil Dostálek, Marek Sikory či Jiří Goiš. Zubrům se také povedlo si udržet pro nadcházející sezónu talentovaného Lukáše Klimeše, který jim byl uvolněn z Komety Brno. Zlepšit sílu útoku by měl týmu z Přerova pomoci Karel Plášek, tento dvaačtyřicetiletý forvard se k Zubrům přesunul poté, co Šumperk, v němž odehrál poslední sezónu, nedokázal dokonat svou pouť za záchranou ve WSM lize a sestoupil o soutěž níž.
Jakub Bartoň v prvním duelu za Jestřáby skóroval, jeho tým však na Kraków nestačil.
http://www.hokejprerov.cz/clanek.asp…
Jestřábi stále zkouší několik nových hráčů, zatím posledním přírůstkem do sestavy červenobílých byl Jakub Bartoň, kterého si vyhlédli při vzájemném měření sil s GKS Tychy, netrvalo dlouho a zkušený pětatřicetiletý zadák, jenž loni bojoval v dresu Horácké Slavie Třebíč, se stěhoval do Prostějova, za nějž nastoupil už proti Cracovii Kraków. Ve svém debutu dokázal hned vsítit branku, to nicméně Jestřábům k vítězství nestačilo a s úřadujícím polským mistrem padli 3:5.

ONLAJNY ZDE:http://www.onlajny.com/match/index/date/2016-08-10/id/183979

autor: LHK Jestřábi Prostějov/ Radim Nemel

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.