> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Memoriál Otmara Malečka 2016

vloženo: 11.08.2016           komentářů: 1

Grand Prix Prostějov – Memoriál Otmara Malečka 2016

Velodrom Prostějov, 25.- 26. srpen 2016
Memoriál Otmara Malečka je za dveřmi

V tradičním termínu závěru srpna se letos již po sedmnácté otevřou brány prostějovského velodromu těm nejlepším dráhařům z celého světa. Program od loňského roku dostal určitých změn, z několika důvodů vynecháme omnium mužů a žen, nicméně fanoušci se obávat nemusí, v programu závodů se tak vytvoří místo pro tradiční bodovačku, scratch a eliminaci, a to jak pro kategorii muži ELITE, tak pro kategorii ženy, dodává ke změnám ředitel závodu Michal Mráček. Fanoušci se také mohou těšit na souboje sprinterů, kteří dostanou prostor ve všech svých disciplínách, tedy sprintu, team sprintu a keirinu. Závody vyvrcholí v pátek večer v tradičním madisonu – Memoriálu Otmara Malečka.

Prostějovská Grand Prix si i v letošním roce drží punc závodů první kategorie UCI, tedy Class. I, navzdory termínu po OH v Riu de Janieru se fanoušci mohou těšit na světovou konkurenci, postupně budeme poodkrývat jednotlivé účastníky, ale už teď můžeme fanoušky potěšit potvrzenou účastí silné italské ekipy, z jejichž středu vyzvednu jen jedno jméno a to Alexe Buttazzoniho, který bude letos usilovat již o třetí vítězství v madisonu, poodkrývá Michal Mráček.
http://www.skcprostejov.cz/…/memorial-otmara-malecka-je-za…/
Jako každým rokem jsou závody pořádány za významné podpory Statutárního města Prostějova, Olomouckého Kraje a řady dalších partnerů. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude tradičně věnován onkologickému oddělení FN Olomouc, záštitu nad závody převzala primátorka Statutárního města Prostějova paní RNDr. Alena Rašková. V letošním roce poprvé jsou závody zařazeny do programu Evropského fondu pro regionální rozvoj „překračujeme hranice“, který je zaměřen na Česko – Polskou spolupráci, která na cyklistické úrovni funguje již řadu let.

program závodů:http://www.skcprostejov.cz/…/pu…/MOM_brozura_2016_online.pdf

autor: www.skcprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.