> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Memoriál Otmara Malečka 2016

vloženo: 11.08.2016           komentářů: 1

Grand Prix Prostějov – Memoriál Otmara Malečka 2016

Velodrom Prostějov, 25.- 26. srpen 2016
Memoriál Otmara Malečka je za dveřmi

V tradičním termínu závěru srpna se letos již po sedmnácté otevřou brány prostějovského velodromu těm nejlepším dráhařům z celého světa. Program od loňského roku dostal určitých změn, z několika důvodů vynecháme omnium mužů a žen, nicméně fanoušci se obávat nemusí, v programu závodů se tak vytvoří místo pro tradiční bodovačku, scratch a eliminaci, a to jak pro kategorii muži ELITE, tak pro kategorii ženy, dodává ke změnám ředitel závodu Michal Mráček. Fanoušci se také mohou těšit na souboje sprinterů, kteří dostanou prostor ve všech svých disciplínách, tedy sprintu, team sprintu a keirinu. Závody vyvrcholí v pátek večer v tradičním madisonu – Memoriálu Otmara Malečka.

Prostějovská Grand Prix si i v letošním roce drží punc závodů první kategorie UCI, tedy Class. I, navzdory termínu po OH v Riu de Janieru se fanoušci mohou těšit na světovou konkurenci, postupně budeme poodkrývat jednotlivé účastníky, ale už teď můžeme fanoušky potěšit potvrzenou účastí silné italské ekipy, z jejichž středu vyzvednu jen jedno jméno a to Alexe Buttazzoniho, který bude letos usilovat již o třetí vítězství v madisonu, poodkrývá Michal Mráček.
http://www.skcprostejov.cz/…/memorial-otmara-malecka-je-za…/
Jako každým rokem jsou závody pořádány za významné podpory Statutárního města Prostějova, Olomouckého Kraje a řady dalších partnerů. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude tradičně věnován onkologickému oddělení FN Olomouc, záštitu nad závody převzala primátorka Statutárního města Prostějova paní RNDr. Alena Rašková. V letošním roce poprvé jsou závody zařazeny do programu Evropského fondu pro regionální rozvoj „překračujeme hranice“, který je zaměřen na Česko – Polskou spolupráci, která na cyklistické úrovni funguje již řadu let.

program závodů:http://www.skcprostejov.cz/…/pu…/MOM_brozura_2016_online.pdf

autor: www.skcprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.