> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Memoriál Otmara Malečka 2016

vloženo: 11.08.2016           komentářů: 1

Grand Prix Prostějov – Memoriál Otmara Malečka 2016

Velodrom Prostějov, 25.- 26. srpen 2016
Memoriál Otmara Malečka je za dveřmi

V tradičním termínu závěru srpna se letos již po sedmnácté otevřou brány prostějovského velodromu těm nejlepším dráhařům z celého světa. Program od loňského roku dostal určitých změn, z několika důvodů vynecháme omnium mužů a žen, nicméně fanoušci se obávat nemusí, v programu závodů se tak vytvoří místo pro tradiční bodovačku, scratch a eliminaci, a to jak pro kategorii muži ELITE, tak pro kategorii ženy, dodává ke změnám ředitel závodu Michal Mráček. Fanoušci se také mohou těšit na souboje sprinterů, kteří dostanou prostor ve všech svých disciplínách, tedy sprintu, team sprintu a keirinu. Závody vyvrcholí v pátek večer v tradičním madisonu – Memoriálu Otmara Malečka.

Prostějovská Grand Prix si i v letošním roce drží punc závodů první kategorie UCI, tedy Class. I, navzdory termínu po OH v Riu de Janieru se fanoušci mohou těšit na světovou konkurenci, postupně budeme poodkrývat jednotlivé účastníky, ale už teď můžeme fanoušky potěšit potvrzenou účastí silné italské ekipy, z jejichž středu vyzvednu jen jedno jméno a to Alexe Buttazzoniho, který bude letos usilovat již o třetí vítězství v madisonu, poodkrývá Michal Mráček.
http://www.skcprostejov.cz/…/memorial-otmara-malecka-je-za…/
Jako každým rokem jsou závody pořádány za významné podpory Statutárního města Prostějova, Olomouckého Kraje a řady dalších partnerů. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude tradičně věnován onkologickému oddělení FN Olomouc, záštitu nad závody převzala primátorka Statutárního města Prostějova paní RNDr. Alena Rašková. V letošním roce poprvé jsou závody zařazeny do programu Evropského fondu pro regionální rozvoj „překračujeme hranice“, který je zaměřen na Česko – Polskou spolupráci, která na cyklistické úrovni funguje již řadu let.

program závodů:http://www.skcprostejov.cz/…/pu…/MOM_brozura_2016_online.pdf

autor: www.skcprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.