> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Podívejte se, kdo je kdo

vloženo: 14.08.2016           komentářů: 0

Je znám téměř celý hráčský kádr Agelek pro sezónu 2016/17.

Díky čerstvému příchodu dvou posil z volejbalově vyspělých zemí Itálie a Turecka dostala hráčská soupiska A-družstva žen VK AGEL Prostějov téměř definitivní podobu. Pojďme si tedy zrekapitulovat, kdo všechno bude patřit do hanáckého týmu v nadcházející sezóně 2016/17.

Současný kádr tvoří nahrávačky Mareike Hindriksen (Německo) a Veronika Tinklová (Česko), blokařky Laura Frigo (Itálie), Nina Herelová (Slovensko) a Veronika Trnková (Česko), smečařky Laura Weihenmaier (Německo) a Barbora Gambová (Česko), univerzálky Yeliz Basa (Turecko) a Lucie Nová (Česko), libero Julie Kovářová (Česko).
Z uplynulého ročníku zůstaly Tinklová, Herelová, Gambová a Kovářová, novými akvizicemi jsou Hindriksen, Frigo, Trnková, Weihenmaier, Basa a Nová. Kdykoliv využít mohou koučové i mladé odchovankyně, které se s dospělým áčkem připravují. Jsou jimi Lucie Zatloukalová, Viktorie Gogová, Sarah Cruz, Vendula Valášková a Tereza Slavíková.
Poslední otazníky už se pak vznášejí nad kubánskými volejbalistkami. V minulé sezóně za prostějovský kolektiv nastupovaly smečařka Sulian Matienzo a univerzálka Melissa Vargas, ale které dvě plejerky z Kuby se k výběru vékáčka připojí nyní bude oficiálně oznámeno až po jejich příletu do České republiky koncem srpna.
FOTOGRAFIE
Horní řada zleva: hlavní trenér Peter Goga, Laura Weihenmaier, Laura Frigo, Julie Kovářová, Mareike Hindriksen, Sarah Cruz, Lucie Nová, Viktorie Gogová, Nina Herelová a asistent trenéra Lubomír Petráš.
Spodní řada zleva: Veronika Tinklová, Yeliz Basa, Barbora Gambová a Vendula Valášková.
Chybí: Veronika Trnková (v přípravě s reprezentací žen ČR), Lucie Zatloukalová a Tereza Slavíková (na soustředění mládeže VK).

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.