> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Podívejte se, kdo je kdo

vloženo: 14.08.2016           komentářů: 0

Je znám téměř celý hráčský kádr Agelek pro sezónu 2016/17.

Díky čerstvému příchodu dvou posil z volejbalově vyspělých zemí Itálie a Turecka dostala hráčská soupiska A-družstva žen VK AGEL Prostějov téměř definitivní podobu. Pojďme si tedy zrekapitulovat, kdo všechno bude patřit do hanáckého týmu v nadcházející sezóně 2016/17.

Současný kádr tvoří nahrávačky Mareike Hindriksen (Německo) a Veronika Tinklová (Česko), blokařky Laura Frigo (Itálie), Nina Herelová (Slovensko) a Veronika Trnková (Česko), smečařky Laura Weihenmaier (Německo) a Barbora Gambová (Česko), univerzálky Yeliz Basa (Turecko) a Lucie Nová (Česko), libero Julie Kovářová (Česko).
Z uplynulého ročníku zůstaly Tinklová, Herelová, Gambová a Kovářová, novými akvizicemi jsou Hindriksen, Frigo, Trnková, Weihenmaier, Basa a Nová. Kdykoliv využít mohou koučové i mladé odchovankyně, které se s dospělým áčkem připravují. Jsou jimi Lucie Zatloukalová, Viktorie Gogová, Sarah Cruz, Vendula Valášková a Tereza Slavíková.
Poslední otazníky už se pak vznášejí nad kubánskými volejbalistkami. V minulé sezóně za prostějovský kolektiv nastupovaly smečařka Sulian Matienzo a univerzálka Melissa Vargas, ale které dvě plejerky z Kuby se k výběru vékáčka připojí nyní bude oficiálně oznámeno až po jejich příletu do České republiky koncem srpna.
FOTOGRAFIE
Horní řada zleva: hlavní trenér Peter Goga, Laura Weihenmaier, Laura Frigo, Julie Kovářová, Mareike Hindriksen, Sarah Cruz, Lucie Nová, Viktorie Gogová, Nina Herelová a asistent trenéra Lubomír Petráš.
Spodní řada zleva: Veronika Tinklová, Yeliz Basa, Barbora Gambová a Vendula Valášková.
Chybí: Veronika Trnková (v přípravě s reprezentací žen ČR), Lucie Zatloukalová a Tereza Slavíková (na soustředění mládeže VK).

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.