> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Podívejte se, kdo je kdo

vloženo: 14.08.2016           komentářů: 0

Je znám téměř celý hráčský kádr Agelek pro sezónu 2016/17.

Díky čerstvému příchodu dvou posil z volejbalově vyspělých zemí Itálie a Turecka dostala hráčská soupiska A-družstva žen VK AGEL Prostějov téměř definitivní podobu. Pojďme si tedy zrekapitulovat, kdo všechno bude patřit do hanáckého týmu v nadcházející sezóně 2016/17.

Současný kádr tvoří nahrávačky Mareike Hindriksen (Německo) a Veronika Tinklová (Česko), blokařky Laura Frigo (Itálie), Nina Herelová (Slovensko) a Veronika Trnková (Česko), smečařky Laura Weihenmaier (Německo) a Barbora Gambová (Česko), univerzálky Yeliz Basa (Turecko) a Lucie Nová (Česko), libero Julie Kovářová (Česko).
Z uplynulého ročníku zůstaly Tinklová, Herelová, Gambová a Kovářová, novými akvizicemi jsou Hindriksen, Frigo, Trnková, Weihenmaier, Basa a Nová. Kdykoliv využít mohou koučové i mladé odchovankyně, které se s dospělým áčkem připravují. Jsou jimi Lucie Zatloukalová, Viktorie Gogová, Sarah Cruz, Vendula Valášková a Tereza Slavíková.
Poslední otazníky už se pak vznášejí nad kubánskými volejbalistkami. V minulé sezóně za prostějovský kolektiv nastupovaly smečařka Sulian Matienzo a univerzálka Melissa Vargas, ale které dvě plejerky z Kuby se k výběru vékáčka připojí nyní bude oficiálně oznámeno až po jejich příletu do České republiky koncem srpna.
FOTOGRAFIE
Horní řada zleva: hlavní trenér Peter Goga, Laura Weihenmaier, Laura Frigo, Julie Kovářová, Mareike Hindriksen, Sarah Cruz, Lucie Nová, Viktorie Gogová, Nina Herelová a asistent trenéra Lubomír Petráš.
Spodní řada zleva: Veronika Tinklová, Yeliz Basa, Barbora Gambová a Vendula Valášková.
Chybí: Veronika Trnková (v přípravě s reprezentací žen ČR), Lucie Zatloukalová a Tereza Slavíková (na soustředění mládeže VK).

autor: VK AGEL

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.