> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Sokol Určice - Jiskra Rapotín 1:2

vloženo: 16.08.2016           komentářů: 0

Koncovku jsme v deseti nezvládli


Sestava Určic: Běhalík - Zelina, Menšík, M. Trajer, Plajner, Halouzka, Vaněk, Krajíček (69. Bureš), Němčík (86. Slezák), Šlajs, Drmola.

Rozhodčí: Konečný - Sedláček, Vrba.

Branky: 20. Halouzka - 85. Maňka, 94. Valenta.

ŽK: M. Trajer, Plajner, Vaněk, Šlajs - Hudec, Michal Kocourek, Maňka.

ČK: M. Trajer.

Diváků: 106.

V utkání 2. kola KP proti sobě nastoupily celky, které v prvním utkání bodovat nedokázaly. První poločas byl oboustraně opatrný. Rapotín hrozil většinou pouze ze standardních situací, nebo z rohů. Jedinou branku úvodní půle vstřelil Halouzka po rohovém kopu Menšíka 1:0. Za zmínku ještě stála příležitost Menšíka z poslední minuty, ale byl tísněn obránci a ti mu dobře zakončit nedovolili. Hned po změně stran šel M. Trajer nešetrně do souboje s hostujícím brankářem za což viděl žlutou kartu. Žlutou kartu viděl i hostující Michal Kocourek, který běžel zákrok na brankáře pomstít a srazil Trajera na zem. Bohužel brankář byl zraněn a hosté museli nuceně střídat. V 60. minutě M. Trajer vystřelil ze střední vzdáleností a míč prosvištěl těsně kolem tyče do zámezí. Do akcí se dostávali i hosté. S nebezpečnými střelami Březiny i Martina Kocourka si gólman Běhalík poradil. V 83. minutě viděl druhou žlutou kartu M. Trajer a byl vyloučen. Od tohoto okamžiku se hosté chopili příležitosti a trestali. V 86. minutě vyrovnal Maňka. Určice v té době byly pod obrovským tlakem. Dílo zkázy dokončil v 94. minutě Valenta, díky čemuž si Rapotín zajistil prémiové vítězství v krajském přeboru.

autor: http://www.tjsokolurcice.cz/

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.