> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dny otevřených dveří.

vloženo: 17.08.2016           komentářů: 0

Mateřské centrum vyhlašuje zápisy do programů
SAM 2768

Zapište se do akcí Mateřského centra Cipísek. Nabídku doplní Dny otevřených dveří.


Zápisy do programů s Cipískem v cyklu září - prosinec a Dny otevřených dveří proběhnou od 5.9. do 16.9. ve všední dny 8.30 - 12.00 hodin.

„Mateřské centrum Cipísek nabízí programy pro rodiče s dětmi od tří měsíců do pěti let. V podzimním cyklu připravují besedy, semináře a kurzy o výchově dětí, rodičovská setkávání, besedy pro maminky s miminky, besedy pro tatínky, individuální poradenství i akce pro celou rodinu. Aktuální rozpis všech jednorázových akcí, které jsou určeny veřejnosti a nejen pravidelným návštěvníkům centra, zveřejňuje centrum na svých webových a facebookových stránkách,“ uvedla náměstkyně primátorky Ivana Hemerková. Pravidelné programy budou probíhat od 19.9. 2016 podle rozpisu skupin.

Komu jsou programy centra konkrétně určeny? Mimiklub je pro děti od 3 do 9 měsíců, Broučci 9 - 18 měsíců, Motýlci 1 - 2 roky, Zajíčci 1,5 - 2,5 roku, Méďové od 2 let, Cipískova školička adaptační program před vstupem do školky, Hrátky s pohádkou pro předškoláky.

Bližší informace o programech a volných místech v jednotlivých skupinách získají zájemci na: www.facebook.com/cipisekprostejov.

Bližší informace a přihlášky: www.mcprostejov.cz, www.facebook.com/cipisekprostejov, email: mcprostejov@centrum.cz

Aktivity MC Cipísek jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV ČR a Statutárním městem Prostějov.

Foto: MC Cipísek

autor: MC Cipísek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.