> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dny otevřených dveří.

vloženo: 17.08.2016           komentářů: 0

Mateřské centrum vyhlašuje zápisy do programů
SAM 2768

Zapište se do akcí Mateřského centra Cipísek. Nabídku doplní Dny otevřených dveří.


Zápisy do programů s Cipískem v cyklu září - prosinec a Dny otevřených dveří proběhnou od 5.9. do 16.9. ve všední dny 8.30 - 12.00 hodin.

„Mateřské centrum Cipísek nabízí programy pro rodiče s dětmi od tří měsíců do pěti let. V podzimním cyklu připravují besedy, semináře a kurzy o výchově dětí, rodičovská setkávání, besedy pro maminky s miminky, besedy pro tatínky, individuální poradenství i akce pro celou rodinu. Aktuální rozpis všech jednorázových akcí, které jsou určeny veřejnosti a nejen pravidelným návštěvníkům centra, zveřejňuje centrum na svých webových a facebookových stránkách,“ uvedla náměstkyně primátorky Ivana Hemerková. Pravidelné programy budou probíhat od 19.9. 2016 podle rozpisu skupin.

Komu jsou programy centra konkrétně určeny? Mimiklub je pro děti od 3 do 9 měsíců, Broučci 9 - 18 měsíců, Motýlci 1 - 2 roky, Zajíčci 1,5 - 2,5 roku, Méďové od 2 let, Cipískova školička adaptační program před vstupem do školky, Hrátky s pohádkou pro předškoláky.

Bližší informace o programech a volných místech v jednotlivých skupinách získají zájemci na: www.facebook.com/cipisekprostejov.

Bližší informace a přihlášky: www.mcprostejov.cz, www.facebook.com/cipisekprostejov, email: mcprostejov@centrum.cz

Aktivity MC Cipísek jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV ČR a Statutárním městem Prostějov.

Foto: MC Cipísek

autor: MC Cipísek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.