> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vyjeďte Jestřáby na půdu soupeřů!

vloženo: 05.09.2016           komentářů: 0

Informace o výjezdech do Jihlavy, Frýdku-Místku a Přerova

Liga se nám kvapem blíží a prostějovské Jestřáby čeká další rok zápasů se třinácti silnými soupeři, podporu svých fanoušků tak budou potřebovat nejen ve svém hnízdě, ale také na půdě nejrůznějších soků WSM ligy. Proto vám přinášíme informace o třech výjezdech, které pořádají Fans of Prostějov v první čtvrtině sezóny!

HC Dukla Jihlava : LHK Jestřábi Prostějov, středa 7. září 2016

Podobně jako před dvěma lety čeká Hanáky první výjezd sezóny na Vysočinu, konkrétně do Jihlavy, tentokrát to však bude úplně první duel sezóny. Dukla nepatří mezi nejoblíbenější výjezdové destinace, co se výsledků týče, od postupu tam Jestřábi ještě nezvítězili, ale všechno je jednou poprvé, tak pojeďme společně dohnat Jestřáby k první vítězství v sezóně!

Sraz: středa 8. září ve 14:45 u ZS, odjezd v 15:00.

Návrat: cca ve 22:00.

Uzávěrka: pondělí 6. září ve 20:00.

Přihlášky: na čísle 792 218 272 nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov.

Cena: 220 Kč, mládež do 15 let včetně zdarma.

V autobuse budou tradičně prodávána piva za 20 Kč.
Po posledním utkání přípravy s Frýdkem měli Hanáci důvod k radosti, pojďme je dohnat k další na půdě Slezanů!
HC Frýdek-Místek : LHK Jestřábi Prostějov, sobota 17. září 2016

Frýdek-Místek je atraktivní destinací z mnoha důvodů, hokejově půjde bezpochyby o velmi kvalitního soupeře, jak jsme se již mohli přesvědčit v přípravě a také má nový stadion, na němž Jestřábi ještě nikdy nehráli! Jak tedy lépe strávit sobotní odpoledne, než vyjet podpořit svůj milovaný klub na půdu nováčka WSM ligy a pomoct jim se porvat o další cenné body? Na tento výjezd je vyhlášena mobilizace fanoušků a do Frýdku se vydají všichni v černém, jelikož se jedná o víkendový výjezd, Prostějov se opustí o hodinu dříve, než by tomu bylo jinak a po cestě se udělá zastávka na osvěžení zlatavým mokem.

Sraz: sobota 17. září ve 13:15 u ZS, odjezd v 13:30.

Návrat: cca ve 21:00.

Uzávěrka: čtvrtek 15. září ve 20:00.

Přihlášky: ve fanshopu na domácích zápasech proti Třebíči a Kadani, na čísle 792 218 272 nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov.

Cena: pouze 120 Kč (!!!), mládež do 15 let včetně zdarma.

V autobuse budou tradičně prodávána piva za 20 Kč.
Do Přerova se pojede vlakem a všichni v červené!
HC Zubr Přerov : LHK Jestřábi Prostějov, sobota 24. září 2016

K tomuto utkání snad netřeba velkých komentářů, snad jen, že termínem vyšlo velmi povedeně a v sobotu se na třicetikilometrovou cestu do Přerova může vydat snad každý. Na půdu našeho největšího rivala fanoušci vyjedou všichni v červeném, aby v naplněném sektoru pro hosty, kromě jistě skvělé hlasové podpory, udělali i pěkný vizuální efekt. O zábavu a zážitky jistě nebude nouze, jelikož půjde o vlakový výjezd, proto neváhejte a na konci září hezky všichni do Přerova!

Sraz: sobota 24. září ve 14:15 na hlavním nádraží, odjezd vlaku v 14:35.

Návrat: ve 21:23.

Ve vlaku nebudou prodávána piva!

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.