> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vyjeďte Jestřáby na půdu soupeřů!

vloženo: 05.09.2016           komentářů: 0

Informace o výjezdech do Jihlavy, Frýdku-Místku a Přerova

Liga se nám kvapem blíží a prostějovské Jestřáby čeká další rok zápasů se třinácti silnými soupeři, podporu svých fanoušků tak budou potřebovat nejen ve svém hnízdě, ale také na půdě nejrůznějších soků WSM ligy. Proto vám přinášíme informace o třech výjezdech, které pořádají Fans of Prostějov v první čtvrtině sezóny!

HC Dukla Jihlava : LHK Jestřábi Prostějov, středa 7. září 2016

Podobně jako před dvěma lety čeká Hanáky první výjezd sezóny na Vysočinu, konkrétně do Jihlavy, tentokrát to však bude úplně první duel sezóny. Dukla nepatří mezi nejoblíbenější výjezdové destinace, co se výsledků týče, od postupu tam Jestřábi ještě nezvítězili, ale všechno je jednou poprvé, tak pojeďme společně dohnat Jestřáby k první vítězství v sezóně!

Sraz: středa 8. září ve 14:45 u ZS, odjezd v 15:00.

Návrat: cca ve 22:00.

Uzávěrka: pondělí 6. září ve 20:00.

Přihlášky: na čísle 792 218 272 nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov.

Cena: 220 Kč, mládež do 15 let včetně zdarma.

V autobuse budou tradičně prodávána piva za 20 Kč.
Po posledním utkání přípravy s Frýdkem měli Hanáci důvod k radosti, pojďme je dohnat k další na půdě Slezanů!
HC Frýdek-Místek : LHK Jestřábi Prostějov, sobota 17. září 2016

Frýdek-Místek je atraktivní destinací z mnoha důvodů, hokejově půjde bezpochyby o velmi kvalitního soupeře, jak jsme se již mohli přesvědčit v přípravě a také má nový stadion, na němž Jestřábi ještě nikdy nehráli! Jak tedy lépe strávit sobotní odpoledne, než vyjet podpořit svůj milovaný klub na půdu nováčka WSM ligy a pomoct jim se porvat o další cenné body? Na tento výjezd je vyhlášena mobilizace fanoušků a do Frýdku se vydají všichni v černém, jelikož se jedná o víkendový výjezd, Prostějov se opustí o hodinu dříve, než by tomu bylo jinak a po cestě se udělá zastávka na osvěžení zlatavým mokem.

Sraz: sobota 17. září ve 13:15 u ZS, odjezd v 13:30.

Návrat: cca ve 21:00.

Uzávěrka: čtvrtek 15. září ve 20:00.

Přihlášky: ve fanshopu na domácích zápasech proti Třebíči a Kadani, na čísle 792 218 272 nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov.

Cena: pouze 120 Kč (!!!), mládež do 15 let včetně zdarma.

V autobuse budou tradičně prodávána piva za 20 Kč.
Do Přerova se pojede vlakem a všichni v červené!
HC Zubr Přerov : LHK Jestřábi Prostějov, sobota 24. září 2016

K tomuto utkání snad netřeba velkých komentářů, snad jen, že termínem vyšlo velmi povedeně a v sobotu se na třicetikilometrovou cestu do Přerova může vydat snad každý. Na půdu našeho největšího rivala fanoušci vyjedou všichni v červeném, aby v naplněném sektoru pro hosty, kromě jistě skvělé hlasové podpory, udělali i pěkný vizuální efekt. O zábavu a zážitky jistě nebude nouze, jelikož půjde o vlakový výjezd, proto neváhejte a na konci září hezky všichni do Přerova!

Sraz: sobota 24. září ve 14:15 na hlavním nádraží, odjezd vlaku v 14:35.

Návrat: ve 21:23.

Ve vlaku nebudou prodávána piva!

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.