> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vyjeďte Jestřáby na půdu soupeřů!

vloženo: 05.09.2016           komentářů: 0

Informace o výjezdech do Jihlavy, Frýdku-Místku a Přerova

Liga se nám kvapem blíží a prostějovské Jestřáby čeká další rok zápasů se třinácti silnými soupeři, podporu svých fanoušků tak budou potřebovat nejen ve svém hnízdě, ale také na půdě nejrůznějších soků WSM ligy. Proto vám přinášíme informace o třech výjezdech, které pořádají Fans of Prostějov v první čtvrtině sezóny!

HC Dukla Jihlava : LHK Jestřábi Prostějov, středa 7. září 2016

Podobně jako před dvěma lety čeká Hanáky první výjezd sezóny na Vysočinu, konkrétně do Jihlavy, tentokrát to však bude úplně první duel sezóny. Dukla nepatří mezi nejoblíbenější výjezdové destinace, co se výsledků týče, od postupu tam Jestřábi ještě nezvítězili, ale všechno je jednou poprvé, tak pojeďme společně dohnat Jestřáby k první vítězství v sezóně!

Sraz: středa 8. září ve 14:45 u ZS, odjezd v 15:00.

Návrat: cca ve 22:00.

Uzávěrka: pondělí 6. září ve 20:00.

Přihlášky: na čísle 792 218 272 nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov.

Cena: 220 Kč, mládež do 15 let včetně zdarma.

V autobuse budou tradičně prodávána piva za 20 Kč.
Po posledním utkání přípravy s Frýdkem měli Hanáci důvod k radosti, pojďme je dohnat k další na půdě Slezanů!
HC Frýdek-Místek : LHK Jestřábi Prostějov, sobota 17. září 2016

Frýdek-Místek je atraktivní destinací z mnoha důvodů, hokejově půjde bezpochyby o velmi kvalitního soupeře, jak jsme se již mohli přesvědčit v přípravě a také má nový stadion, na němž Jestřábi ještě nikdy nehráli! Jak tedy lépe strávit sobotní odpoledne, než vyjet podpořit svůj milovaný klub na půdu nováčka WSM ligy a pomoct jim se porvat o další cenné body? Na tento výjezd je vyhlášena mobilizace fanoušků a do Frýdku se vydají všichni v černém, jelikož se jedná o víkendový výjezd, Prostějov se opustí o hodinu dříve, než by tomu bylo jinak a po cestě se udělá zastávka na osvěžení zlatavým mokem.

Sraz: sobota 17. září ve 13:15 u ZS, odjezd v 13:30.

Návrat: cca ve 21:00.

Uzávěrka: čtvrtek 15. září ve 20:00.

Přihlášky: ve fanshopu na domácích zápasech proti Třebíči a Kadani, na čísle 792 218 272 nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov.

Cena: pouze 120 Kč (!!!), mládež do 15 let včetně zdarma.

V autobuse budou tradičně prodávána piva za 20 Kč.
Do Přerova se pojede vlakem a všichni v červené!
HC Zubr Přerov : LHK Jestřábi Prostějov, sobota 24. září 2016

K tomuto utkání snad netřeba velkých komentářů, snad jen, že termínem vyšlo velmi povedeně a v sobotu se na třicetikilometrovou cestu do Přerova může vydat snad každý. Na půdu našeho největšího rivala fanoušci vyjedou všichni v červeném, aby v naplněném sektoru pro hosty, kromě jistě skvělé hlasové podpory, udělali i pěkný vizuální efekt. O zábavu a zážitky jistě nebude nouze, jelikož půjde o vlakový výjezd, proto neváhejte a na konci září hezky všichni do Přerova!

Sraz: sobota 24. září ve 14:15 na hlavním nádraží, odjezd vlaku v 14:35.

Návrat: ve 21:23.

Ve vlaku nebudou prodávána piva!

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.