> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mezinárodní sportovní událost!

vloženo: 05.09.2016           komentářů: 0


Na dva dny se 3. a 4. září promění areál DTJ Prostějov a Prostějovského Aquaparku na středobod sportovního a kulturního vyžití.


DTJ Prostějov má tu čest být letošním pořadatelem již tradičních všesportovních her Dělnických Tělocvičných Jednot. Nejde však „jen o další ročník“. Letos poprvé jsou všesportovní hry DTJ připravovány na mezinárodní úrovni.

Díky tomu budeme svědky setkání nejen Robotnických Telovýchovných Jednot ze Slovenska spolu s Českými Dělnickými Tělocvičnými Jednotami. Svou účast přislíbili i členové z DTJ Taborville v Ohiu USA, kteří jsou důkazem toho, že myšlenka DTJ může žít a vzkvétat i na různých kontinentech světa díky prapůvodní myšlence zdravotního, duchovního a morálního povznesení dělnické třídy.

sports

Spolu s programem samotných her obsahujícím celkem 15 sportovních disciplín jak pro děti, tak i pro dospělé je tak připraven i bohatý doprovodný program obsahující nejen živé moderované vstupy, ukázky BOXu a workshopy, ale i vyladěnou večerní zábavu spolu s např. karaoke, foto stěnou apod.

Foto zde:http://hry.dtjprostejov.cz/fotky/

Děkujeme všem sponzorům a podporovatelům VŠESPORTOVNÍCH HER SDTJ 2016!

autor: DTJ Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.