> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mezinárodní sportovní událost!

vloženo: 05.09.2016           komentářů: 0


Na dva dny se 3. a 4. září promění areál DTJ Prostějov a Prostějovského Aquaparku na středobod sportovního a kulturního vyžití.


DTJ Prostějov má tu čest být letošním pořadatelem již tradičních všesportovních her Dělnických Tělocvičných Jednot. Nejde však „jen o další ročník“. Letos poprvé jsou všesportovní hry DTJ připravovány na mezinárodní úrovni.

Díky tomu budeme svědky setkání nejen Robotnických Telovýchovných Jednot ze Slovenska spolu s Českými Dělnickými Tělocvičnými Jednotami. Svou účast přislíbili i členové z DTJ Taborville v Ohiu USA, kteří jsou důkazem toho, že myšlenka DTJ může žít a vzkvétat i na různých kontinentech světa díky prapůvodní myšlence zdravotního, duchovního a morálního povznesení dělnické třídy.

sports

Spolu s programem samotných her obsahujícím celkem 15 sportovních disciplín jak pro děti, tak i pro dospělé je tak připraven i bohatý doprovodný program obsahující nejen živé moderované vstupy, ukázky BOXu a workshopy, ale i vyladěnou večerní zábavu spolu s např. karaoke, foto stěnou apod.

Foto zde:http://hry.dtjprostejov.cz/fotky/

Děkujeme všem sponzorům a podporovatelům VŠESPORTOVNÍCH HER SDTJ 2016!

autor: DTJ Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.