> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mezinárodní sportovní událost!

vloženo: 05.09.2016           komentářů: 0


Na dva dny se 3. a 4. září promění areál DTJ Prostějov a Prostějovského Aquaparku na středobod sportovního a kulturního vyžití.


DTJ Prostějov má tu čest být letošním pořadatelem již tradičních všesportovních her Dělnických Tělocvičných Jednot. Nejde však „jen o další ročník“. Letos poprvé jsou všesportovní hry DTJ připravovány na mezinárodní úrovni.

Díky tomu budeme svědky setkání nejen Robotnických Telovýchovných Jednot ze Slovenska spolu s Českými Dělnickými Tělocvičnými Jednotami. Svou účast přislíbili i členové z DTJ Taborville v Ohiu USA, kteří jsou důkazem toho, že myšlenka DTJ může žít a vzkvétat i na různých kontinentech světa díky prapůvodní myšlence zdravotního, duchovního a morálního povznesení dělnické třídy.

sports

Spolu s programem samotných her obsahujícím celkem 15 sportovních disciplín jak pro děti, tak i pro dospělé je tak připraven i bohatý doprovodný program obsahující nejen živé moderované vstupy, ukázky BOXu a workshopy, ale i vyladěnou večerní zábavu spolu s např. karaoke, foto stěnou apod.

Foto zde:http://hry.dtjprostejov.cz/fotky/

Děkujeme všem sponzorům a podporovatelům VŠESPORTOVNÍCH HER SDTJ 2016!

autor: DTJ Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.