> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi v prvním utkání sezony

vloženo: 07.09.2016           komentářů: 0

Jestřábi v prvním utkání nové sezony ukořistili bod z ledu Jihlavy

První zářijovou středu se fanoušci prostějovského hokeje dočkali úvodního kola WSM ligy, ve kterém Jestřábi zajížděli na led jihlavské Dukly. A prvním týmem, jenž v tomto souboji jako první skóroval, byli právě Hanáci, konkrétně jejich kapitán Matouš Venkrbec. Ještě do konce první třetiny však Jihlava dokázala srovnat, Jestřábi pak v dalším průběhu utkání vedli ještě dvakrát po gólech Holíka - 1:2 a Nováka - 2:3. O vítězství prostějovští hokejisté ovšem přišli díky velkému množství faulů během konce druhé a v průběhu třetí třetiny. Jen díky skvělému Kantorovi v brance Prostějova skončil zápas po šedesáti minutách hry nerozhodně 3:3. Prodloužení se pak dle nových regulí hrálo pouze v počtu tří hráčů na každé straně, a šance v nastaveném čase tak měla obě mužstva, dostat puk mezi tři tyče se však dříve podařilo domácím a získali bonusový bod navíc. V příštím zápase se utkají Jestřábi na svém ledě s Třebíčí, a to v pátek od 18 hodin.

dnes | Lubomír Tesař
1., středa 7.9.2016
HC Dukla Jihlava
4:3p(1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 16. Skořepa (Jergl, Stoklasa), 31. Březina (Dundáček), 39. Skořepa (TS), 63. F. Seman (Stoklasa) – 8. Venkrbec (Rudovský), 24. A. Holík, 33. M. Novák (J. Káňa). Rozhodčí: Veselý – Kis, Lučan. Vyloučení: 4:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1162. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
HC Dukla Jihlava: Škarek – Kajínek, Kaláb, Bilčík, Říha, Grebeňuk, Dundáček, Marcel – Stoklasa, Skořepa, Důras – Diviš, Zeman, Čachotský – Anděl, F. Seman, Jergl – Síkela, Jícha, Březina
LHK Jestřábi Prostějov: Kantor – T. Kvapil, A. Holík, D. Kolář, Protivný, V. Zadražil, Šafář – Rudovský, Venkrbec, Augustin – J. Káňa, Moskal, M. Novák – Půhoný, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Korhoň, Švec

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.