> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábi v prvním utkání sezony

vloženo: 07.09.2016           komentářů: 0

Jestřábi v prvním utkání nové sezony ukořistili bod z ledu Jihlavy

První zářijovou středu se fanoušci prostějovského hokeje dočkali úvodního kola WSM ligy, ve kterém Jestřábi zajížděli na led jihlavské Dukly. A prvním týmem, jenž v tomto souboji jako první skóroval, byli právě Hanáci, konkrétně jejich kapitán Matouš Venkrbec. Ještě do konce první třetiny však Jihlava dokázala srovnat, Jestřábi pak v dalším průběhu utkání vedli ještě dvakrát po gólech Holíka - 1:2 a Nováka - 2:3. O vítězství prostějovští hokejisté ovšem přišli díky velkému množství faulů během konce druhé a v průběhu třetí třetiny. Jen díky skvělému Kantorovi v brance Prostějova skončil zápas po šedesáti minutách hry nerozhodně 3:3. Prodloužení se pak dle nových regulí hrálo pouze v počtu tří hráčů na každé straně, a šance v nastaveném čase tak měla obě mužstva, dostat puk mezi tři tyče se však dříve podařilo domácím a získali bonusový bod navíc. V příštím zápase se utkají Jestřábi na svém ledě s Třebíčí, a to v pátek od 18 hodin.

dnes | Lubomír Tesař
1., středa 7.9.2016
HC Dukla Jihlava
4:3p(1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov

Branky a nahrávky: 16. Skořepa (Jergl, Stoklasa), 31. Březina (Dundáček), 39. Skořepa (TS), 63. F. Seman (Stoklasa) – 8. Venkrbec (Rudovský), 24. A. Holík, 33. M. Novák (J. Káňa). Rozhodčí: Veselý – Kis, Lučan. Vyloučení: 4:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1162. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
HC Dukla Jihlava: Škarek – Kajínek, Kaláb, Bilčík, Říha, Grebeňuk, Dundáček, Marcel – Stoklasa, Skořepa, Důras – Diviš, Zeman, Čachotský – Anděl, F. Seman, Jergl – Síkela, Jícha, Březina
LHK Jestřábi Prostějov: Kantor – T. Kvapil, A. Holík, D. Kolář, Protivný, V. Zadražil, Šafář – Rudovský, Venkrbec, Augustin – J. Káňa, Moskal, M. Novák – Půhoný, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Korhoň, Švec

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.