> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Do jestřábího hnízda zavítají lvi

vloženo: 20.09.2016           komentářů: 0Prostějov vstoupil do nové sezóny až nečekaně úspěšně. Po pěti odehraných zápasech jsou Jestřábi na krásném třetím místě. Nejkrásnější statistikou na celé situaci je, že Prostějov zůstává v základní hrací době neporažen, jelikož prohrál jen po prodloužení, v prvním utkání sezóny podlehl Jihlavě a v zatím posledním zápase Frýdku-Místku.

dnes | Dominik Liška

Prostějovské Jestřáby může také těšit fakt, že Aleš Holík je zatím nejproduktivnějším obráncem ligy. Holík nasbíral v pěti zápasech sedm bodů za pět asistencí a dvě branky. Jestřábi tedy zažívají vskutku povedený vstup do sezóny.
Aleš Holík je po pěti odehraných zápasech nejproduktivnějším obráncem WSM ligy.

V opačné situaci se ale nachází tým, který do srdce Hané vycestuje ve středu, tedy Ústí nad Labem. Ústečtí lvi k prvnímu zápasu vyjeli do Mostu, ze kterého si nakonec odvezli body dva, což nikoho z Ústí uspokojit nemohlo, jelikož Most opět patří mezi největší outsidery WSM ligy. V dalším kole si Slovan spravil chuť v Kadani, kde si otevřel střelnici a nasázel tamnímu celku 9 branek. Poté ale přišli tři nepříjemné porážky. Nejprve Slovan neuspěl v přestřelce s Frýdkem-Místkem, ve které mu ani šest gólů nestačilo na vítězství. Následně Ústí podlehlo Litoměřicím, jednalo se asi o nejbolestivější porážku, jelikož pro Litoměřice to bylo zatím jediné vítězství. V zatím posledním utkání sezóny se ústečtí lvi utkali s přerovskými zubry, z tohoto utkání si Slovan nakonec odnesl jeden bod.

V loňské sezóně ze vzájemných utkání lépe vyšli prostějovští, kteří Slovan dokázali porazit hned třikrát, Ústí na Prostějov vyzrálo jen jednou a to až po samostatných nájezdech. Pro Prostějov tohle bude třetí domácí zápas, předchozí dva dokázal vyhrát. Jestli se Prostějovu tuto sérii podaří prodloužit, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči ve středu 21.9 v 18:00.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.