> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Do jestřábího hnízda zavítají lvi

vloženo: 20.09.2016           komentářů: 0Prostějov vstoupil do nové sezóny až nečekaně úspěšně. Po pěti odehraných zápasech jsou Jestřábi na krásném třetím místě. Nejkrásnější statistikou na celé situaci je, že Prostějov zůstává v základní hrací době neporažen, jelikož prohrál jen po prodloužení, v prvním utkání sezóny podlehl Jihlavě a v zatím posledním zápase Frýdku-Místku.

dnes | Dominik Liška

Prostějovské Jestřáby může také těšit fakt, že Aleš Holík je zatím nejproduktivnějším obráncem ligy. Holík nasbíral v pěti zápasech sedm bodů za pět asistencí a dvě branky. Jestřábi tedy zažívají vskutku povedený vstup do sezóny.
Aleš Holík je po pěti odehraných zápasech nejproduktivnějším obráncem WSM ligy.

V opačné situaci se ale nachází tým, který do srdce Hané vycestuje ve středu, tedy Ústí nad Labem. Ústečtí lvi k prvnímu zápasu vyjeli do Mostu, ze kterého si nakonec odvezli body dva, což nikoho z Ústí uspokojit nemohlo, jelikož Most opět patří mezi největší outsidery WSM ligy. V dalším kole si Slovan spravil chuť v Kadani, kde si otevřel střelnici a nasázel tamnímu celku 9 branek. Poté ale přišli tři nepříjemné porážky. Nejprve Slovan neuspěl v přestřelce s Frýdkem-Místkem, ve které mu ani šest gólů nestačilo na vítězství. Následně Ústí podlehlo Litoměřicím, jednalo se asi o nejbolestivější porážku, jelikož pro Litoměřice to bylo zatím jediné vítězství. V zatím posledním utkání sezóny se ústečtí lvi utkali s přerovskými zubry, z tohoto utkání si Slovan nakonec odnesl jeden bod.

V loňské sezóně ze vzájemných utkání lépe vyšli prostějovští, kteří Slovan dokázali porazit hned třikrát, Ústí na Prostějov vyzrálo jen jednou a to až po samostatných nájezdech. Pro Prostějov tohle bude třetí domácí zápas, předchozí dva dokázal vyhrát. Jestli se Prostějovu tuto sérii podaří prodloužit, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči ve středu 21.9 v 18:00.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.