> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Do jestřábího hnízda zavítají lvi

vloženo: 20.09.2016           komentářů: 0Prostějov vstoupil do nové sezóny až nečekaně úspěšně. Po pěti odehraných zápasech jsou Jestřábi na krásném třetím místě. Nejkrásnější statistikou na celé situaci je, že Prostějov zůstává v základní hrací době neporažen, jelikož prohrál jen po prodloužení, v prvním utkání sezóny podlehl Jihlavě a v zatím posledním zápase Frýdku-Místku.

dnes | Dominik Liška

Prostějovské Jestřáby může také těšit fakt, že Aleš Holík je zatím nejproduktivnějším obráncem ligy. Holík nasbíral v pěti zápasech sedm bodů za pět asistencí a dvě branky. Jestřábi tedy zažívají vskutku povedený vstup do sezóny.
Aleš Holík je po pěti odehraných zápasech nejproduktivnějším obráncem WSM ligy.

V opačné situaci se ale nachází tým, který do srdce Hané vycestuje ve středu, tedy Ústí nad Labem. Ústečtí lvi k prvnímu zápasu vyjeli do Mostu, ze kterého si nakonec odvezli body dva, což nikoho z Ústí uspokojit nemohlo, jelikož Most opět patří mezi největší outsidery WSM ligy. V dalším kole si Slovan spravil chuť v Kadani, kde si otevřel střelnici a nasázel tamnímu celku 9 branek. Poté ale přišli tři nepříjemné porážky. Nejprve Slovan neuspěl v přestřelce s Frýdkem-Místkem, ve které mu ani šest gólů nestačilo na vítězství. Následně Ústí podlehlo Litoměřicím, jednalo se asi o nejbolestivější porážku, jelikož pro Litoměřice to bylo zatím jediné vítězství. V zatím posledním utkání sezóny se ústečtí lvi utkali s přerovskými zubry, z tohoto utkání si Slovan nakonec odnesl jeden bod.

V loňské sezóně ze vzájemných utkání lépe vyšli prostějovští, kteří Slovan dokázali porazit hned třikrát, Ústí na Prostějov vyzrálo jen jednou a to až po samostatných nájezdech. Pro Prostějov tohle bude třetí domácí zápas, předchozí dva dokázal vyhrát. Jestli se Prostějovu tuto sérii podaří prodloužit, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči ve středu 21.9 v 18:00.

autor: www.lhkjestrabi.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.