> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Orli Prostějov - BC GEOSAN KOLÍN

vloženo: 25.09.2016           komentářů: 0

Orli Prostějov - BC GEOSAN KOLÍN 96:94 p.p.

Predrag Benáček (trenér BC Geosan Kolín): Gratuluji Prostějovu, zasloužil si vítězství, odehrál skvěle poslední tři minuty před koncem základní hrací doby a také závěr prodloužení. My jsme nedali šestky, hráči se asi lekli toho vítězství.

Zbyněk Choleva (trenér Orli Prostějov): Myslím si, že to byl pěkný basketbal, oba týmy hráli útočně. Celý zápas se to tahalo, měl jsem strach, že to v té užší rotaci nezvládneme, ale Kolín na tom byl podobně. Hosté hráli v nižší sestavě, proto jsem musel stáhnout Marka Součka, který nestíhal v obraně. Nakonec asi rozhodlo to, že Hunt hrál spoustu minut a na ty závěrečné šestky pár vteřin do konce neměl síly a nedal je. Každopádně to bylo rozhodující. Škoda Ličartovského trojky v závěru základní hrací doby, nemuselo to jít do prodloužení. Úvod prodloužení nám nevyšel, už to vypadalo zle, ale nevzdali jsme to a bojovností jsme to táhli k vítězství. V poslední akci jsme to hrnuli dopředu a našli Lukáše Palyzu, který zase dobře střílel.

Body Kolín:
Bakić Bojan 26, Skinner Lee Edward 18, Ličartovský Štefan 15, Vocetka Michal 14, Machač David 10, Kerr Garret 6, Hunt Jimmie 5, Bálek David 0, Harčár Pavel 0, Rovenský Lukáš 0

Body Prostějov:
Palyza Lukáš 26, Tomanec Jan 19, Dokoupil Petr 17, Marko Roman 12, Novák Martin 12, Norwa Michal 8, Kulon Maksym Mikolaj 2, Goga Adam 0, Choleva Adam 0, Slezák Pavel 0, Souček Marek 0, Vašát Viktor 0

STŘELBA 3B. 30/12:21/12
STŘELBA 2B. 50/26:55/24
TH 11/8:13/10
doskoky 40:38
CHYBY 16:17
ROZHODČÍ Dolinek Ivo, Blahout Petr, Kec Jakub
KOMISAŘ Hlaváček Pavel
POČET DIVÁKŮ 670
nejlepší hráč: Lukáš Palyzaautor: www.bckolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.