> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Orli Prostějov - BC GEOSAN KOLÍN

vloženo: 25.09.2016           komentářů: 0

Orli Prostějov - BC GEOSAN KOLÍN 96:94 p.p.

Predrag Benáček (trenér BC Geosan Kolín): Gratuluji Prostějovu, zasloužil si vítězství, odehrál skvěle poslední tři minuty před koncem základní hrací doby a také závěr prodloužení. My jsme nedali šestky, hráči se asi lekli toho vítězství.

Zbyněk Choleva (trenér Orli Prostějov): Myslím si, že to byl pěkný basketbal, oba týmy hráli útočně. Celý zápas se to tahalo, měl jsem strach, že to v té užší rotaci nezvládneme, ale Kolín na tom byl podobně. Hosté hráli v nižší sestavě, proto jsem musel stáhnout Marka Součka, který nestíhal v obraně. Nakonec asi rozhodlo to, že Hunt hrál spoustu minut a na ty závěrečné šestky pár vteřin do konce neměl síly a nedal je. Každopádně to bylo rozhodující. Škoda Ličartovského trojky v závěru základní hrací doby, nemuselo to jít do prodloužení. Úvod prodloužení nám nevyšel, už to vypadalo zle, ale nevzdali jsme to a bojovností jsme to táhli k vítězství. V poslední akci jsme to hrnuli dopředu a našli Lukáše Palyzu, který zase dobře střílel.

Body Kolín:
Bakić Bojan 26, Skinner Lee Edward 18, Ličartovský Štefan 15, Vocetka Michal 14, Machač David 10, Kerr Garret 6, Hunt Jimmie 5, Bálek David 0, Harčár Pavel 0, Rovenský Lukáš 0

Body Prostějov:
Palyza Lukáš 26, Tomanec Jan 19, Dokoupil Petr 17, Marko Roman 12, Novák Martin 12, Norwa Michal 8, Kulon Maksym Mikolaj 2, Goga Adam 0, Choleva Adam 0, Slezák Pavel 0, Souček Marek 0, Vašát Viktor 0

STŘELBA 3B. 30/12:21/12
STŘELBA 2B. 50/26:55/24
TH 11/8:13/10
doskoky 40:38
CHYBY 16:17
ROZHODČÍ Dolinek Ivo, Blahout Petr, Kec Jakub
KOMISAŘ Hlaváček Pavel
POČET DIVÁKŮ 670
nejlepší hráč: Lukáš Palyzaautor: www.bckolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.