> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Orli Prostějov - BC GEOSAN KOLÍN

vloženo: 25.09.2016           komentářů: 0

Orli Prostějov - BC GEOSAN KOLÍN 96:94 p.p.

Predrag Benáček (trenér BC Geosan Kolín): Gratuluji Prostějovu, zasloužil si vítězství, odehrál skvěle poslední tři minuty před koncem základní hrací doby a také závěr prodloužení. My jsme nedali šestky, hráči se asi lekli toho vítězství.

Zbyněk Choleva (trenér Orli Prostějov): Myslím si, že to byl pěkný basketbal, oba týmy hráli útočně. Celý zápas se to tahalo, měl jsem strach, že to v té užší rotaci nezvládneme, ale Kolín na tom byl podobně. Hosté hráli v nižší sestavě, proto jsem musel stáhnout Marka Součka, který nestíhal v obraně. Nakonec asi rozhodlo to, že Hunt hrál spoustu minut a na ty závěrečné šestky pár vteřin do konce neměl síly a nedal je. Každopádně to bylo rozhodující. Škoda Ličartovského trojky v závěru základní hrací doby, nemuselo to jít do prodloužení. Úvod prodloužení nám nevyšel, už to vypadalo zle, ale nevzdali jsme to a bojovností jsme to táhli k vítězství. V poslední akci jsme to hrnuli dopředu a našli Lukáše Palyzu, který zase dobře střílel.

Body Kolín:
Bakić Bojan 26, Skinner Lee Edward 18, Ličartovský Štefan 15, Vocetka Michal 14, Machač David 10, Kerr Garret 6, Hunt Jimmie 5, Bálek David 0, Harčár Pavel 0, Rovenský Lukáš 0

Body Prostějov:
Palyza Lukáš 26, Tomanec Jan 19, Dokoupil Petr 17, Marko Roman 12, Novák Martin 12, Norwa Michal 8, Kulon Maksym Mikolaj 2, Goga Adam 0, Choleva Adam 0, Slezák Pavel 0, Souček Marek 0, Vašát Viktor 0

STŘELBA 3B. 30/12:21/12
STŘELBA 2B. 50/26:55/24
TH 11/8:13/10
doskoky 40:38
CHYBY 16:17
ROZHODČÍ Dolinek Ivo, Blahout Petr, Kec Jakub
KOMISAŘ Hlaváček Pavel
POČET DIVÁKŮ 670
nejlepší hráč: Lukáš Palyzaautor: www.bckolin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.