> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Naší redakci se podařilo získat

vloženo: 27.09.2016           komentářů: 0

Naší redakci se podařilo získat tento e-mail co šel z Blesku , Kauza Čech

> > > PROSTĚJOV EXTRA - články a příspěvky občanů - BEZ CENZURY!!!

Od: Mihalik, Marcel
Odesláno: 8. září 2016 11:41
Komu: Tatarkovičová Jaroslava; Gáborová Jana; Kajlíková Anna
Kopie: Rašková Alena; Fišer Zdeněk; Smetana Pavel
Předmět: Kauza Čech

Dobrý den!

Bohužel jsem na Vašich stránkách nenašel označení zaměstnance pozicí tiskový mluvčí. A tak trochu netradičně posílám své dotazy na vícero zaměstnanců prostějovského magistrátu, a to včetně politiků, jichž se to týká.

Obracím se na Vás ve věci kauzy vašich občanů, nezl. Jakuba Čecha a jeho rodičů, adresou Přikrylovo náměstí 3694/5. Jeho občansko-aktivistický příběh je už národu znám, nicméně dle dostupných informací může být ještě známější, až se pravidelně začne objevovat na stránkách našeho nejčtenějšího deníku Blesk. Jak víte, máme heslo "Síla na Vaší straně" a disponujeme silným zázemím právníků, kteří našim čtenářům v případě nesnází radí. Pokud jde o příběh dítěte, které zastrašují politici, sami jistě cítíte, že jde o zajímavý příběh. Ačkoli by tato lokální kauza celostní deník a vedení celostátních stran možná nezajímala, tím, že účastníkem kauzy je dítě a protřelí politici, určitě se tomu věnovat budu. A nyní k otázkám na paní primátorku a oba její náměstky ze strany ČSSD.

1. Pokud byste neměli politickou funkci, nechali byste se zastupovat právníkem u přestupkové komise?

2. Připadá vám z morálního hlediska (nehovořte prosím o právu a o tom, co umožňuje zákon, protože na to přirozeně a nepochybně být zastoupeni právo máte) přijatelné nechat se zastupovat právníkem a následně účet za jeho služby zaslat rodičům oznamovatele domnělého přestupku?

3. Předžalobní výzva působí jako zastrašování. Nemáte na to stejný názor?

4. Až se pro náš deník vyjádří předsednictvo ČSSD, bude pro vás jejich názor závazný?

Vaše reakce požádám zaslat do zítřka, tedy pátku 9. září 2016 do 12:00 hodin.

S pozdravem a přáním krásného dne,

--

Marcel Mihalik

REDAKTOR POLITICKÉHO ODDĚLENÍ

pro deníky BLESK a AHA!

CZECH NEWS CENTER a. s.

Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
marcel.mihalik@cncenter.cz
www.blesk.cz, www.ahaonline.cz
www.cncenter.cz

Facebook Marcel Mihalik

Studio BLESK

Zprávy zasílané prostřednictvím elektronické pošty nejsou návrhem společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. na uzavření či změnu smlouvy ani přijetím takového návrhu, s výjimkou případů, kdy je výslovně ujednáno nebo v obchodních podmínkách vztahujících se k produktům a/nebo službám společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. výslovně stanoveno, že smlouva může být uzavřena i prostřednictvím elektronické pošty.

Společnost CZECH NEWS CENTER a.s. si vyhrazuje právo kdykoli ukončit jednání o uzavření nebo změně smlouvy bez ohledu na četnost vzájemné komunikace a míru shody stran na textu projednávané smlouvy.

https://lh6.googleusercontent.com/…/w195-…/CNC_logo_mail.jpg
http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697000_facebook-ico.jpg http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697002_twitter-ico.jpg http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697001_linkedin-ico.jpg

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a více než 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.
Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.