> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Naší redakci se podařilo získat

vloženo: 27.09.2016           komentářů: 0

Naší redakci se podařilo získat tento e-mail co šel z Blesku , Kauza Čech

> > > PROSTĚJOV EXTRA - články a příspěvky občanů - BEZ CENZURY!!!

Od: Mihalik, Marcel
Odesláno: 8. září 2016 11:41
Komu: Tatarkovičová Jaroslava; Gáborová Jana; Kajlíková Anna
Kopie: Rašková Alena; Fišer Zdeněk; Smetana Pavel
Předmět: Kauza Čech

Dobrý den!

Bohužel jsem na Vašich stránkách nenašel označení zaměstnance pozicí tiskový mluvčí. A tak trochu netradičně posílám své dotazy na vícero zaměstnanců prostějovského magistrátu, a to včetně politiků, jichž se to týká.

Obracím se na Vás ve věci kauzy vašich občanů, nezl. Jakuba Čecha a jeho rodičů, adresou Přikrylovo náměstí 3694/5. Jeho občansko-aktivistický příběh je už národu znám, nicméně dle dostupných informací může být ještě známější, až se pravidelně začne objevovat na stránkách našeho nejčtenějšího deníku Blesk. Jak víte, máme heslo "Síla na Vaší straně" a disponujeme silným zázemím právníků, kteří našim čtenářům v případě nesnází radí. Pokud jde o příběh dítěte, které zastrašují politici, sami jistě cítíte, že jde o zajímavý příběh. Ačkoli by tato lokální kauza celostní deník a vedení celostátních stran možná nezajímala, tím, že účastníkem kauzy je dítě a protřelí politici, určitě se tomu věnovat budu. A nyní k otázkám na paní primátorku a oba její náměstky ze strany ČSSD.

1. Pokud byste neměli politickou funkci, nechali byste se zastupovat právníkem u přestupkové komise?

2. Připadá vám z morálního hlediska (nehovořte prosím o právu a o tom, co umožňuje zákon, protože na to přirozeně a nepochybně být zastoupeni právo máte) přijatelné nechat se zastupovat právníkem a následně účet za jeho služby zaslat rodičům oznamovatele domnělého přestupku?

3. Předžalobní výzva působí jako zastrašování. Nemáte na to stejný názor?

4. Až se pro náš deník vyjádří předsednictvo ČSSD, bude pro vás jejich názor závazný?

Vaše reakce požádám zaslat do zítřka, tedy pátku 9. září 2016 do 12:00 hodin.

S pozdravem a přáním krásného dne,

--

Marcel Mihalik

REDAKTOR POLITICKÉHO ODDĚLENÍ

pro deníky BLESK a AHA!

CZECH NEWS CENTER a. s.

Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
marcel.mihalik@cncenter.cz
www.blesk.cz, www.ahaonline.cz
www.cncenter.cz

Facebook Marcel Mihalik

Studio BLESK

Zprávy zasílané prostřednictvím elektronické pošty nejsou návrhem společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. na uzavření či změnu smlouvy ani přijetím takového návrhu, s výjimkou případů, kdy je výslovně ujednáno nebo v obchodních podmínkách vztahujících se k produktům a/nebo službám společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. výslovně stanoveno, že smlouva může být uzavřena i prostřednictvím elektronické pošty.

Společnost CZECH NEWS CENTER a.s. si vyhrazuje právo kdykoli ukončit jednání o uzavření nebo změně smlouvy bez ohledu na četnost vzájemné komunikace a míru shody stran na textu projednávané smlouvy.

https://lh6.googleusercontent.com/…/w195-…/CNC_logo_mail.jpg
http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697000_facebook-ico.jpg http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697002_twitter-ico.jpg http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697001_linkedin-ico.jpg

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a více než 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.
Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.