> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Naší redakci se podařilo získat

vloženo: 27.09.2016           komentářů: 0

Naší redakci se podařilo získat tento e-mail co šel z Blesku , Kauza Čech

> > > PROSTĚJOV EXTRA - články a příspěvky občanů - BEZ CENZURY!!!

Od: Mihalik, Marcel
Odesláno: 8. září 2016 11:41
Komu: Tatarkovičová Jaroslava; Gáborová Jana; Kajlíková Anna
Kopie: Rašková Alena; Fišer Zdeněk; Smetana Pavel
Předmět: Kauza Čech

Dobrý den!

Bohužel jsem na Vašich stránkách nenašel označení zaměstnance pozicí tiskový mluvčí. A tak trochu netradičně posílám své dotazy na vícero zaměstnanců prostějovského magistrátu, a to včetně politiků, jichž se to týká.

Obracím se na Vás ve věci kauzy vašich občanů, nezl. Jakuba Čecha a jeho rodičů, adresou Přikrylovo náměstí 3694/5. Jeho občansko-aktivistický příběh je už národu znám, nicméně dle dostupných informací může být ještě známější, až se pravidelně začne objevovat na stránkách našeho nejčtenějšího deníku Blesk. Jak víte, máme heslo "Síla na Vaší straně" a disponujeme silným zázemím právníků, kteří našim čtenářům v případě nesnází radí. Pokud jde o příběh dítěte, které zastrašují politici, sami jistě cítíte, že jde o zajímavý příběh. Ačkoli by tato lokální kauza celostní deník a vedení celostátních stran možná nezajímala, tím, že účastníkem kauzy je dítě a protřelí politici, určitě se tomu věnovat budu. A nyní k otázkám na paní primátorku a oba její náměstky ze strany ČSSD.

1. Pokud byste neměli politickou funkci, nechali byste se zastupovat právníkem u přestupkové komise?

2. Připadá vám z morálního hlediska (nehovořte prosím o právu a o tom, co umožňuje zákon, protože na to přirozeně a nepochybně být zastoupeni právo máte) přijatelné nechat se zastupovat právníkem a následně účet za jeho služby zaslat rodičům oznamovatele domnělého přestupku?

3. Předžalobní výzva působí jako zastrašování. Nemáte na to stejný názor?

4. Až se pro náš deník vyjádří předsednictvo ČSSD, bude pro vás jejich názor závazný?

Vaše reakce požádám zaslat do zítřka, tedy pátku 9. září 2016 do 12:00 hodin.

S pozdravem a přáním krásného dne,

--

Marcel Mihalik

REDAKTOR POLITICKÉHO ODDĚLENÍ

pro deníky BLESK a AHA!

CZECH NEWS CENTER a. s.

Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
marcel.mihalik@cncenter.cz
www.blesk.cz, www.ahaonline.cz
www.cncenter.cz

Facebook Marcel Mihalik

Studio BLESK

Zprávy zasílané prostřednictvím elektronické pošty nejsou návrhem společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. na uzavření či změnu smlouvy ani přijetím takového návrhu, s výjimkou případů, kdy je výslovně ujednáno nebo v obchodních podmínkách vztahujících se k produktům a/nebo službám společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. výslovně stanoveno, že smlouva může být uzavřena i prostřednictvím elektronické pošty.

Společnost CZECH NEWS CENTER a.s. si vyhrazuje právo kdykoli ukončit jednání o uzavření nebo změně smlouvy bez ohledu na četnost vzájemné komunikace a míru shody stran na textu projednávané smlouvy.

https://lh6.googleusercontent.com/…/w195-…/CNC_logo_mail.jpg
http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697000_facebook-ico.jpg http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697002_twitter-ico.jpg http://img.cncenter.cz/img/9/full/2697001_linkedin-ico.jpg

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a více než 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.
Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.

autor: red

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.