> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V dalším domácím utkání hostíme

vloženo: 07.10.2016           komentářů: 0

V dalším domácím utkání hostíme severočeské Ústí

Dvě domácí utkání stojí jako velká výzva před našimi fotbalisty. Tím prvním je tuto sobotu od 16 hodin Ústí nad Labem. Nově budované mužstvo pod novým trenérem Jiřím Skálou nezastírá bodové ambice.

Nadcházející soupeř našich fotbalistů nakoukl v nedávné historii i do první ligy, byť měl také potíže se svým stadionem. Úspěchy jsou spjaté především se současným trenérem Zbrojovky Svatoplukem Habancem.

„Arma“ angažovala před sezónou nového trenéra Jiřího Skálu a po avizovaném odchodu útočníka Smoly do Opavy se soustředila na doplnění ofenzivy. Odešlo ale také dalších sedm hráčů, mezi nimi dlouholetý hráč Richard Veverka, jejichž místa obsadilo osm nových. Ze sousedních Teplic přišel útočník Jindráček, z Olomouce Moulis a ze Sparty Pouček, do zálohy z Litoměřicka mladík Výborný a z Mladé Boleslavi Kateřiňák.

„Hodně se těším na novou sezónu a doufám, že nám vyjde začátek a budeme se pohybovat v horních patrech tabulky. Je pro mě cílem, hrát v horní polovině tabulky,“ přál si předsezónní tiskovce první místopředseda představenstva „Army“ Jiří Dušek. Klub ovšem podle těchto představ do nového ročníku nevstoupil.

Po porážce ve Frýdku-Místku sice přišlo domácí jednoznačné vítězství nad Sokolovem, z dalších čtyř zápasů ovšem vytěžil pouhý bod. Až sedmé kolo „přihrálo“ Ústí rovněž potácející se Pardubice, nad nimiž vyhrálo 2:0 a stejný výsledek si přivezlo z předposledního Třince. Zatím poslední kolo přineslo domácí bezgólovou remízu s Táborskem, na níž se podílela sestava Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka, Zukič, Šnirc – Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák – Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) – Pouček.

Naši trenéři by měli mít k dispozici až na Petrželu všechny hráče, otázkou zůstává, jestli opět dostane důvěru sestava z uplynulého týdne. Připomínat důležitost utkání asi není třeba. Snad si nasazení a disciplinovanost hráčů konečně zaslouží i ten pověstný kousek štěstí.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.