> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V dalším domácím utkání hostíme

vloženo: 07.10.2016           komentářů: 0

V dalším domácím utkání hostíme severočeské Ústí

Dvě domácí utkání stojí jako velká výzva před našimi fotbalisty. Tím prvním je tuto sobotu od 16 hodin Ústí nad Labem. Nově budované mužstvo pod novým trenérem Jiřím Skálou nezastírá bodové ambice.

Nadcházející soupeř našich fotbalistů nakoukl v nedávné historii i do první ligy, byť měl také potíže se svým stadionem. Úspěchy jsou spjaté především se současným trenérem Zbrojovky Svatoplukem Habancem.

„Arma“ angažovala před sezónou nového trenéra Jiřího Skálu a po avizovaném odchodu útočníka Smoly do Opavy se soustředila na doplnění ofenzivy. Odešlo ale také dalších sedm hráčů, mezi nimi dlouholetý hráč Richard Veverka, jejichž místa obsadilo osm nových. Ze sousedních Teplic přišel útočník Jindráček, z Olomouce Moulis a ze Sparty Pouček, do zálohy z Litoměřicka mladík Výborný a z Mladé Boleslavi Kateřiňák.

„Hodně se těším na novou sezónu a doufám, že nám vyjde začátek a budeme se pohybovat v horních patrech tabulky. Je pro mě cílem, hrát v horní polovině tabulky,“ přál si předsezónní tiskovce první místopředseda představenstva „Army“ Jiří Dušek. Klub ovšem podle těchto představ do nového ročníku nevstoupil.

Po porážce ve Frýdku-Místku sice přišlo domácí jednoznačné vítězství nad Sokolovem, z dalších čtyř zápasů ovšem vytěžil pouhý bod. Až sedmé kolo „přihrálo“ Ústí rovněž potácející se Pardubice, nad nimiž vyhrálo 2:0 a stejný výsledek si přivezlo z předposledního Třince. Zatím poslední kolo přineslo domácí bezgólovou remízu s Táborskem, na níž se podílela sestava Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka, Zukič, Šnirc – Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák – Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) – Pouček.

Naši trenéři by měli mít k dispozici až na Petrželu všechny hráče, otázkou zůstává, jestli opět dostane důvěru sestava z uplynulého týdne. Připomínat důležitost utkání asi není třeba. Snad si nasazení a disciplinovanost hráčů konečně zaslouží i ten pověstný kousek štěstí.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.