> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V dalším domácím utkání hostíme

vloženo: 07.10.2016           komentářů: 0

V dalším domácím utkání hostíme severočeské Ústí

Dvě domácí utkání stojí jako velká výzva před našimi fotbalisty. Tím prvním je tuto sobotu od 16 hodin Ústí nad Labem. Nově budované mužstvo pod novým trenérem Jiřím Skálou nezastírá bodové ambice.

Nadcházející soupeř našich fotbalistů nakoukl v nedávné historii i do první ligy, byť měl také potíže se svým stadionem. Úspěchy jsou spjaté především se současným trenérem Zbrojovky Svatoplukem Habancem.

„Arma“ angažovala před sezónou nového trenéra Jiřího Skálu a po avizovaném odchodu útočníka Smoly do Opavy se soustředila na doplnění ofenzivy. Odešlo ale také dalších sedm hráčů, mezi nimi dlouholetý hráč Richard Veverka, jejichž místa obsadilo osm nových. Ze sousedních Teplic přišel útočník Jindráček, z Olomouce Moulis a ze Sparty Pouček, do zálohy z Litoměřicka mladík Výborný a z Mladé Boleslavi Kateřiňák.

„Hodně se těším na novou sezónu a doufám, že nám vyjde začátek a budeme se pohybovat v horních patrech tabulky. Je pro mě cílem, hrát v horní polovině tabulky,“ přál si předsezónní tiskovce první místopředseda představenstva „Army“ Jiří Dušek. Klub ovšem podle těchto představ do nového ročníku nevstoupil.

Po porážce ve Frýdku-Místku sice přišlo domácí jednoznačné vítězství nad Sokolovem, z dalších čtyř zápasů ovšem vytěžil pouhý bod. Až sedmé kolo „přihrálo“ Ústí rovněž potácející se Pardubice, nad nimiž vyhrálo 2:0 a stejný výsledek si přivezlo z předposledního Třince. Zatím poslední kolo přineslo domácí bezgólovou remízu s Táborskem, na níž se podílela sestava Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka, Zukič, Šnirc – Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák – Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) – Pouček.

Naši trenéři by měli mít k dispozici až na Petrželu všechny hráče, otázkou zůstává, jestli opět dostane důvěru sestava z uplynulého týdne. Připomínat důležitost utkání asi není třeba. Snad si nasazení a disciplinovanost hráčů konečně zaslouží i ten pověstný kousek štěstí.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.