> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Frýdek-Místek utrpěl další prohru

vloženo: 26.10.2016           komentářů: 0
HC Prostějov
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
HC Frýdek-Místek

HC Frýdek-Místek

, diváci: 2168
Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 9. L. Krejčík (Švec, Grebeňuk), 25. Půhoný (Martin Novák, Venkrbec), 47. Venkrbec (Půhoný, T. Kvapil) – 31. Chmielewski (Kania), 46. Miloš Roman (L. Doudera). Rozhodčí: Obadal – Lukš, Hanzlík. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2168. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

HC Prostějov: Kantor – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec, Půhoný – Martin Novák, Moskal, Korhoň – Švec, L. Krejčík, Fiala – Hozák, Šlahař, Augustin.

HC Frýdek-Místek: Šimboch – Kania, Matyáš, Štebih, Adámek, L. Doudera, Roupec, Zahradníček – Luka, Kanko, Cienciala – J. Sýkora, Chmielewski, M. Kovařčík – O. Kovařčík, Jašek, Miloš Roman – Klimša, R. Meidl, Samiec – Franek.
Další prohra, Frýdek-Místek nestačil na první ProstějovFrýdek-Místek utrpěl další prohru, tentokrát na ledě lídra tabulky. Frýdecko-místečtí sice bojovali a dokázali dotáhnout dvoubrankové manko, o výhru domácích se však ve 47. minutě postaral Matouš Venkrbec.

Úvodní buly druhého vzájemného utkání vyhráli hráči hostujícího týmu. Jestřábům se však podařilo puk poměrně rychle vybojovat, neboť pouhých čtyřiapadesát vteřin po úvodním vhazování se do šance dostal Lubomír Korhoň, který se ocitl sám před frýdecko-místeckou bránou. Šimboch se však nachytat nenechal. Nicméně i přes tuto nevyužitou šanci to byli právě domácí, kteří se jako první radovali z gólu. V deváté minutě otevřel stav utkání Lukáš Krejčík. Čtyři minuty před koncem první třetiny se faulu dopustil Alexander Grebenyuk, který si šel na trestnou lavici odpykat dvě minuty za vražení na hrazení. První velkou příležitost měli hostující hráči paradoxně až po skončení přesilové hry. Štebihovu dělovku od modré čáry vyrazil Kantor pouze do míst, kde se nacházel Miloš Roman. Ten ale puk do odkryté prostějovské brány dopravit nedokázal. Poslední minuty první dvacetiminutovky se pak nesly ve znamení hanáckých faulů.

Stejně jako konec úvodní třetiny, tak i začátek druhé části utkání nabídl hostujícím několik početních výhod. Ani jednu z nabídnutých příležitostí však Frýdecko-místečtí využít nedokázali. To se naopak nedá říct o domácím týmu. V čtyřiadvacáté minutě se hákování dopustil Michal Kovařčík. Jeho faul ho přišel draho. Na 2:0 pro Prostějov zvýšil v pětadvacáté minutě Jiří Půhoný. V následujících minutách mohli hosté snížit stav utkání, nicméně Pavel Kantor vytáhl další skvělý zákrok. A stejně tak jako Hanáci druhou třetinu začali, tak v ní i pokračovali. Dalšího domácího faulu se dopustil vůbec nejtrestanější hráč Jestřábů Aleš Holík. A nebyl sám, kdo si šel sednout na trestnou lavici. Po pouhých pár vteřinách ho následoval hostující Jan Sýkora, který si vykoledoval čtyři minuty za vysokou hůl. Ve hře čtyři na čtyři se Frýdecko-místeckým dařilo. První branku hostujících vsítil Aron Chmielewski, jenž snížil stav utkání na 2:1. Po jeho vyrovnávacím gólů následovalo opět několik vyloučení na obou stranách. K závěru druhé dvacetiminutovky měli Jestřábi dvě velké šance zvýšit stav utkání a utéci tak svému soupeřovi na dvoubrankový rozdíl, ale brankář Šimboch vychytal jak Holíkův, tak i Šlahařův pokus.

Na začátku poslední části utkání se diváci dočkali další přesilové hry. Ve čtyřiačtyřicáté minutě se faulu dopustil frýdecko-místecký Lukáš Doudera, který si šel na trestnou lavici odsedět dvě minuty za hru vysokou holí. V následující přesilovce se do veliké šance dostal opět Aleš Holík, nicméně tomu střela příliš nesedla. Sotva se hosté dostali do plného počtu, zaútočili na prostějovskou svatyni. A tentokrát se jim to vyplatilo. Na 2:2 srovnal v šestačtyřicáté minutě Miloš Roman. Hosté se však z gólu příliš dlouho neradovali, neboť pouhou minutu na to, zvýšil na 3:2 prostějovský kapitán Matouš Venkrbec. Frýdecko-místečtí sice mohli ještě v závěru zápasu utkání opět srovnat, ale Jestřábům se nakonec jednogólový náskok povedlo ubránit. Body tak pro tentokrát zůstávají v jestřábím hnízdě.

autor: HC Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.