> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V předposledním domácím utkání

vloženo: 28.10.2016           komentářů: 0

V předposledním domácím utkání podzimu přivítáme Táborsko

A ve hře bude opravdu hodně - tři body a možné odpoutání se ode dna ligové tabulky.

Novodobá klubová historie Táborska se začíná psát v roce 2011, kdy většinový vlastník FK Spartaku MAS Sezimovo Ústí koupil konkurenční FK Tábor. Proto také klub hraje své domácí zápasy na „Soukeníku“ v Sezimově Ústí, počítá ale s přesunem do Tábora, kde na bývalé „umělce“ vyrůstá postupně nový fotbalový stánek.

Tým se musel vyrovnat s odchodem dlouholeté opory Martina Sladkého, jehož post v záloze zaujal jediný hráč na hostování v základní sestavě, Martin Kučera. Ostatní jsou kmenoví hráči, včetně letních posil útočníka Mrázka či obránce Landovského. Zkušenou oporou týmu je také brankář Toma. Cíle byly před sezónou stanoveny jasně: hrát na špici tabulky a pokračovat ve výstavbě stadionu v Táboře.

Táborsko patří v druhé lize k remízovým králům, když během dvanácti kol hned pětkrát uhrálo pověstnou plichtu. Pětka má pro tento tým i hořký nádech, právě tolik branek totiž dostalo v jediném utkání v Opavě. Z tohoto debaklu se nepodařilo o právě uplynulém víkendu oklepat ani doma, když svěřenci trenéra Frňky podlehli trápícím se Pardubicím 0:2 a na vítězství čekají už od konce srpna. V tomto posledním utkání nastoupila sestava Toma – Cíferský, Hanzlík, Landovský, Navrátil – Ciku (83. Presl), Džafić, Kalvach, Nešický, Fulnek – Mrázek (71. Froněk).

Vzhledem k nečekanému bodovému zisku Pardubic bude nezbytné, abychom doma bodovali i my. K dispozici by už měli být Skwarczek se Susem, start kapitána Kroupy bude asi až do posledních chvil nejistý.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.