> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V předposledním domácím utkání

vloženo: 28.10.2016           komentářů: 0

V předposledním domácím utkání podzimu přivítáme Táborsko

A ve hře bude opravdu hodně - tři body a možné odpoutání se ode dna ligové tabulky.

Novodobá klubová historie Táborska se začíná psát v roce 2011, kdy většinový vlastník FK Spartaku MAS Sezimovo Ústí koupil konkurenční FK Tábor. Proto také klub hraje své domácí zápasy na „Soukeníku“ v Sezimově Ústí, počítá ale s přesunem do Tábora, kde na bývalé „umělce“ vyrůstá postupně nový fotbalový stánek.

Tým se musel vyrovnat s odchodem dlouholeté opory Martina Sladkého, jehož post v záloze zaujal jediný hráč na hostování v základní sestavě, Martin Kučera. Ostatní jsou kmenoví hráči, včetně letních posil útočníka Mrázka či obránce Landovského. Zkušenou oporou týmu je také brankář Toma. Cíle byly před sezónou stanoveny jasně: hrát na špici tabulky a pokračovat ve výstavbě stadionu v Táboře.

Táborsko patří v druhé lize k remízovým králům, když během dvanácti kol hned pětkrát uhrálo pověstnou plichtu. Pětka má pro tento tým i hořký nádech, právě tolik branek totiž dostalo v jediném utkání v Opavě. Z tohoto debaklu se nepodařilo o právě uplynulém víkendu oklepat ani doma, když svěřenci trenéra Frňky podlehli trápícím se Pardubicím 0:2 a na vítězství čekají už od konce srpna. V tomto posledním utkání nastoupila sestava Toma – Cíferský, Hanzlík, Landovský, Navrátil – Ciku (83. Presl), Džafić, Kalvach, Nešický, Fulnek – Mrázek (71. Froněk).

Vzhledem k nečekanému bodovému zisku Pardubic bude nezbytné, abychom doma bodovali i my. K dispozici by už měli být Skwarczek se Susem, start kapitána Kroupy bude asi až do posledních chvil nejistý.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.