> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V předposledním domácím utkání

vloženo: 28.10.2016           komentářů: 0

V předposledním domácím utkání podzimu přivítáme Táborsko

A ve hře bude opravdu hodně - tři body a možné odpoutání se ode dna ligové tabulky.

Novodobá klubová historie Táborska se začíná psát v roce 2011, kdy většinový vlastník FK Spartaku MAS Sezimovo Ústí koupil konkurenční FK Tábor. Proto také klub hraje své domácí zápasy na „Soukeníku“ v Sezimově Ústí, počítá ale s přesunem do Tábora, kde na bývalé „umělce“ vyrůstá postupně nový fotbalový stánek.

Tým se musel vyrovnat s odchodem dlouholeté opory Martina Sladkého, jehož post v záloze zaujal jediný hráč na hostování v základní sestavě, Martin Kučera. Ostatní jsou kmenoví hráči, včetně letních posil útočníka Mrázka či obránce Landovského. Zkušenou oporou týmu je také brankář Toma. Cíle byly před sezónou stanoveny jasně: hrát na špici tabulky a pokračovat ve výstavbě stadionu v Táboře.

Táborsko patří v druhé lize k remízovým králům, když během dvanácti kol hned pětkrát uhrálo pověstnou plichtu. Pětka má pro tento tým i hořký nádech, právě tolik branek totiž dostalo v jediném utkání v Opavě. Z tohoto debaklu se nepodařilo o právě uplynulém víkendu oklepat ani doma, když svěřenci trenéra Frňky podlehli trápícím se Pardubicím 0:2 a na vítězství čekají už od konce srpna. V tomto posledním utkání nastoupila sestava Toma – Cíferský, Hanzlík, Landovský, Navrátil – Ciku (83. Presl), Džafić, Kalvach, Nešický, Fulnek – Mrázek (71. Froněk).

Vzhledem k nečekanému bodovému zisku Pardubic bude nezbytné, abychom doma bodovali i my. K dispozici by už měli být Skwarczek se Susem, start kapitána Kroupy bude asi až do posledních chvil nejistý.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.