> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V předposledním domácím utkání

vloženo: 28.10.2016           komentářů: 0

V předposledním domácím utkání podzimu přivítáme Táborsko

A ve hře bude opravdu hodně - tři body a možné odpoutání se ode dna ligové tabulky.

Novodobá klubová historie Táborska se začíná psát v roce 2011, kdy většinový vlastník FK Spartaku MAS Sezimovo Ústí koupil konkurenční FK Tábor. Proto také klub hraje své domácí zápasy na „Soukeníku“ v Sezimově Ústí, počítá ale s přesunem do Tábora, kde na bývalé „umělce“ vyrůstá postupně nový fotbalový stánek.

Tým se musel vyrovnat s odchodem dlouholeté opory Martina Sladkého, jehož post v záloze zaujal jediný hráč na hostování v základní sestavě, Martin Kučera. Ostatní jsou kmenoví hráči, včetně letních posil útočníka Mrázka či obránce Landovského. Zkušenou oporou týmu je také brankář Toma. Cíle byly před sezónou stanoveny jasně: hrát na špici tabulky a pokračovat ve výstavbě stadionu v Táboře.

Táborsko patří v druhé lize k remízovým králům, když během dvanácti kol hned pětkrát uhrálo pověstnou plichtu. Pětka má pro tento tým i hořký nádech, právě tolik branek totiž dostalo v jediném utkání v Opavě. Z tohoto debaklu se nepodařilo o právě uplynulém víkendu oklepat ani doma, když svěřenci trenéra Frňky podlehli trápícím se Pardubicím 0:2 a na vítězství čekají už od konce srpna. V tomto posledním utkání nastoupila sestava Toma – Cíferský, Hanzlík, Landovský, Navrátil – Ciku (83. Presl), Džafić, Kalvach, Nešický, Fulnek – Mrázek (71. Froněk).

Vzhledem k nečekanému bodovému zisku Pardubic bude nezbytné, abychom doma bodovali i my. K dispozici by už měli být Skwarczek se Susem, start kapitána Kroupy bude asi až do posledních chvil nejistý.

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.