> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Blíží se poslední domácí vystoupení

vloženo: 10.11.2016           komentářů: 0

Sobotní domácí měření sil našich fotbalistů s Třincem má hned několik přídomků. Kromě posledního domácího zápasu sezóny budou mít také všichni účastníci druhé ligy za sebou přesnou polovinu zápasů.

Slezané rozhodně nebudou na podzimní sezónu vzpomínat v dobrém. Jejich nevýrazné výkony projevující se umístěním ve spodních patrech tabulky přiměly vedení klubu k výměně trenéra. Téměř přesně v polovině podzimu, konkrétně po odehraném 8. kole, nahradil dvojici Martin Zbončák a Lubomír Vašek v Třinci známý Jiří Neček.

Kádr přes léto opustila především dlouholetá opora Miroslav Ceplák, který ukončil kariéru, a dalších sedm hráčů. Brněnský Janoščín se stal z hostujícího kmenovým hráčem, na hostování z třetiligového Vyškova přišel krajní obránce Stříž. Ze Slavie posílil kádr útočník Hošek, z nedalekého Baníku Tobiáš, z Dunajské Stredy dorazil další záložník Krišto. Všichni na jaře působili v sousedním Frýdku-Místku.

Právě uplynulé 14. kolo posadilo našeho příštího soupeře opět do sedla. Po mizerné sérii tří porážek v řadě si Třinečtí spravili chuť na Pardubicích, které doma sice šťastným, ale velmi důležitým gólem porazili 1:0. Domácí kouč dal důvěru sestavě Paleček - Stříž, Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín - Joukl, Krišto, Motyčka (67. Malcharek), Janošík (90+1. Hloch) - Dedič (89. Hošek).

Matematika je neúprosná. Aby bylo na jaře o co hrát, je nezbytné v sobotu bodovat naplno.

Hosté:http://www.fotbaltrinec.cz/ nebo https://www.facebook.com/fk.fotbal.trinec

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.