> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Blíží se poslední domácí vystoupení

vloženo: 10.11.2016           komentářů: 0

Sobotní domácí měření sil našich fotbalistů s Třincem má hned několik přídomků. Kromě posledního domácího zápasu sezóny budou mít také všichni účastníci druhé ligy za sebou přesnou polovinu zápasů.

Slezané rozhodně nebudou na podzimní sezónu vzpomínat v dobrém. Jejich nevýrazné výkony projevující se umístěním ve spodních patrech tabulky přiměly vedení klubu k výměně trenéra. Téměř přesně v polovině podzimu, konkrétně po odehraném 8. kole, nahradil dvojici Martin Zbončák a Lubomír Vašek v Třinci známý Jiří Neček.

Kádr přes léto opustila především dlouholetá opora Miroslav Ceplák, který ukončil kariéru, a dalších sedm hráčů. Brněnský Janoščín se stal z hostujícího kmenovým hráčem, na hostování z třetiligového Vyškova přišel krajní obránce Stříž. Ze Slavie posílil kádr útočník Hošek, z nedalekého Baníku Tobiáš, z Dunajské Stredy dorazil další záložník Krišto. Všichni na jaře působili v sousedním Frýdku-Místku.

Právě uplynulé 14. kolo posadilo našeho příštího soupeře opět do sedla. Po mizerné sérii tří porážek v řadě si Třinečtí spravili chuť na Pardubicích, které doma sice šťastným, ale velmi důležitým gólem porazili 1:0. Domácí kouč dal důvěru sestavě Paleček - Stříž, Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín - Joukl, Krišto, Motyčka (67. Malcharek), Janošík (90+1. Hloch) - Dedič (89. Hošek).

Matematika je neúprosná. Aby bylo na jaře o co hrát, je nezbytné v sobotu bodovat naplno.

Hosté:http://www.fotbaltrinec.cz/ nebo https://www.facebook.com/fk.fotbal.trinec

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.