> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Blíží se poslední domácí vystoupení

vloženo: 10.11.2016           komentářů: 0

Sobotní domácí měření sil našich fotbalistů s Třincem má hned několik přídomků. Kromě posledního domácího zápasu sezóny budou mít také všichni účastníci druhé ligy za sebou přesnou polovinu zápasů.

Slezané rozhodně nebudou na podzimní sezónu vzpomínat v dobrém. Jejich nevýrazné výkony projevující se umístěním ve spodních patrech tabulky přiměly vedení klubu k výměně trenéra. Téměř přesně v polovině podzimu, konkrétně po odehraném 8. kole, nahradil dvojici Martin Zbončák a Lubomír Vašek v Třinci známý Jiří Neček.

Kádr přes léto opustila především dlouholetá opora Miroslav Ceplák, který ukončil kariéru, a dalších sedm hráčů. Brněnský Janoščín se stal z hostujícího kmenovým hráčem, na hostování z třetiligového Vyškova přišel krajní obránce Stříž. Ze Slavie posílil kádr útočník Hošek, z nedalekého Baníku Tobiáš, z Dunajské Stredy dorazil další záložník Krišto. Všichni na jaře působili v sousedním Frýdku-Místku.

Právě uplynulé 14. kolo posadilo našeho příštího soupeře opět do sedla. Po mizerné sérii tří porážek v řadě si Třinečtí spravili chuť na Pardubicích, které doma sice šťastným, ale velmi důležitým gólem porazili 1:0. Domácí kouč dal důvěru sestavě Paleček - Stříž, Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín - Joukl, Krišto, Motyčka (67. Malcharek), Janošík (90+1. Hloch) - Dedič (89. Hošek).

Matematika je neúprosná. Aby bylo na jaře o co hrát, je nezbytné v sobotu bodovat naplno.

Hosté:http://www.fotbaltrinec.cz/ nebo https://www.facebook.com/fk.fotbal.trinec

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.