> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Prostějově gól nepadl

vloženo: 12.11.2016           komentářů: 0


Znovu bez inkasovaného gólu. Třinečtí opustili Prostějov s druhým čistým kontem v řadě. Bohužel oproti Pardubicím se nedokázali prosadit v útočné fázi a z Hané vyvezli pouze bod.
15.kolo, sobota 12.11.2016

1. SK Prostějov
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec

Rozhodčí: Pavel Orel – Zdeněk Dobrovolný, Zdeněk Arnošt. Žluté karty: Martin Motyčka, Dario Krišto (oba Třinec).
1. SK Prostějov: Zdeněk Kofroň – Martin Hirsch, Aleš Rus, Aleš Schuster, Josef Pančochář – David Píchal (63. Jan Šteigl), Michal Skwarczek, Martin Sus, Lukáš Petržela – Petr Nekuda, Karel Kroupa. Trenér: Miroslav Takáč.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Michal Stříž, Marek Čelůstka, Mikk Reintam, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Petr Joukl (65. Jakub Teplý), Dario Krišto, Martin Motyčka, Martin Janošík – René Dedič. Trenér: Jiří Neček.
Počet diváků: 390
Komentář k zápasu

Třinečtí vstoupili do utkání aktivně a brzy po úvodním výkopu se zjevil sám před brankářem Kofroněm Stříž, jenže prostějovský gólman byl příliš blízko třineckého hráče a nepovolil Střížovi nic jiného, než ho nastřelit.

Ve 12. minutě měl Kofroň spoustu práce s dalekonosnou střelou Bedecse, která zamířila do levého rohu prostějovské brány. Kofroň se vyznamenal i o chvíli později, kdy zlikvidoval gólovou hlavičku Joukla z bezprostřední blízkosti.

Hanáci v první půli Palečka téměř neohrozili. Po změně stran přidali na bojovnosti a pro třineckého gólmana byli o něco nebezpečnější. Ne však natolik, aby dokázali vstřelit kýžený gól. Nejblíže k tomu byli v závěru zápasu, kdy z chumlu hráčů před třineckou bránou zkoušel vystřelit Hirsch, ale neuspěl.

Hosty mohl ve druhé polovině zápasu spasit Dedič a také Joukl. Třinecký útočník před šestnáctkou prošel přes brankáře Kofroně, ale vzápětí o míč přišel. Záložník se čtyřkou na dresu zkusil štěstí střelou přes hlavu, bohužel ani on nerozradostnil čtveřici fanoušků v třineckém kotli, která si za svůj výkon zaslouží obrovskou pochvalu.


autor: FK Fotbal Třinec

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.