> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Prostějově gól nepadl

vloženo: 12.11.2016           komentářů: 0


Znovu bez inkasovaného gólu. Třinečtí opustili Prostějov s druhým čistým kontem v řadě. Bohužel oproti Pardubicím se nedokázali prosadit v útočné fázi a z Hané vyvezli pouze bod.
15.kolo, sobota 12.11.2016

1. SK Prostějov
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec

Rozhodčí: Pavel Orel – Zdeněk Dobrovolný, Zdeněk Arnošt. Žluté karty: Martin Motyčka, Dario Krišto (oba Třinec).
1. SK Prostějov: Zdeněk Kofroň – Martin Hirsch, Aleš Rus, Aleš Schuster, Josef Pančochář – David Píchal (63. Jan Šteigl), Michal Skwarczek, Martin Sus, Lukáš Petržela – Petr Nekuda, Karel Kroupa. Trenér: Miroslav Takáč.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Michal Stříž, Marek Čelůstka, Mikk Reintam, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Petr Joukl (65. Jakub Teplý), Dario Krišto, Martin Motyčka, Martin Janošík – René Dedič. Trenér: Jiří Neček.
Počet diváků: 390
Komentář k zápasu

Třinečtí vstoupili do utkání aktivně a brzy po úvodním výkopu se zjevil sám před brankářem Kofroněm Stříž, jenže prostějovský gólman byl příliš blízko třineckého hráče a nepovolil Střížovi nic jiného, než ho nastřelit.

Ve 12. minutě měl Kofroň spoustu práce s dalekonosnou střelou Bedecse, která zamířila do levého rohu prostějovské brány. Kofroň se vyznamenal i o chvíli později, kdy zlikvidoval gólovou hlavičku Joukla z bezprostřední blízkosti.

Hanáci v první půli Palečka téměř neohrozili. Po změně stran přidali na bojovnosti a pro třineckého gólmana byli o něco nebezpečnější. Ne však natolik, aby dokázali vstřelit kýžený gól. Nejblíže k tomu byli v závěru zápasu, kdy z chumlu hráčů před třineckou bránou zkoušel vystřelit Hirsch, ale neuspěl.

Hosty mohl ve druhé polovině zápasu spasit Dedič a také Joukl. Třinecký útočník před šestnáctkou prošel přes brankáře Kofroně, ale vzápětí o míč přišel. Záložník se čtyřkou na dresu zkusil štěstí střelou přes hlavu, bohužel ani on nerozradostnil čtveřici fanoušků v třineckém kotli, která si za svůj výkon zaslouží obrovskou pochvalu.


autor: FK Fotbal Třinec

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.