> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Prostějově gól nepadl

vloženo: 12.11.2016           komentářů: 0


Znovu bez inkasovaného gólu. Třinečtí opustili Prostějov s druhým čistým kontem v řadě. Bohužel oproti Pardubicím se nedokázali prosadit v útočné fázi a z Hané vyvezli pouze bod.
15.kolo, sobota 12.11.2016

1. SK Prostějov
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec

Rozhodčí: Pavel Orel – Zdeněk Dobrovolný, Zdeněk Arnošt. Žluté karty: Martin Motyčka, Dario Krišto (oba Třinec).
1. SK Prostějov: Zdeněk Kofroň – Martin Hirsch, Aleš Rus, Aleš Schuster, Josef Pančochář – David Píchal (63. Jan Šteigl), Michal Skwarczek, Martin Sus, Lukáš Petržela – Petr Nekuda, Karel Kroupa. Trenér: Miroslav Takáč.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Michal Stříž, Marek Čelůstka, Mikk Reintam, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Petr Joukl (65. Jakub Teplý), Dario Krišto, Martin Motyčka, Martin Janošík – René Dedič. Trenér: Jiří Neček.
Počet diváků: 390
Komentář k zápasu

Třinečtí vstoupili do utkání aktivně a brzy po úvodním výkopu se zjevil sám před brankářem Kofroněm Stříž, jenže prostějovský gólman byl příliš blízko třineckého hráče a nepovolil Střížovi nic jiného, než ho nastřelit.

Ve 12. minutě měl Kofroň spoustu práce s dalekonosnou střelou Bedecse, která zamířila do levého rohu prostějovské brány. Kofroň se vyznamenal i o chvíli později, kdy zlikvidoval gólovou hlavičku Joukla z bezprostřední blízkosti.

Hanáci v první půli Palečka téměř neohrozili. Po změně stran přidali na bojovnosti a pro třineckého gólmana byli o něco nebezpečnější. Ne však natolik, aby dokázali vstřelit kýžený gól. Nejblíže k tomu byli v závěru zápasu, kdy z chumlu hráčů před třineckou bránou zkoušel vystřelit Hirsch, ale neuspěl.

Hosty mohl ve druhé polovině zápasu spasit Dedič a také Joukl. Třinecký útočník před šestnáctkou prošel přes brankáře Kofroně, ale vzápětí o míč přišel. Záložník se čtyřkou na dresu zkusil štěstí střelou přes hlavu, bohužel ani on nerozradostnil čtveřici fanoušků v třineckém kotli, která si za svůj výkon zaslouží obrovskou pochvalu.


autor: FK Fotbal Třinec

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.