> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábům se na domácím ledě

vloženo: 13.11.2016           komentářů: 0


Jestřábům se na domácím ledě proti Benátkám bodovat nepodařilo

V rámci třiadvacátého kola zavítaly do jestřábího hnízda Benátky. Druhé vzájemné utkání přineslo hned devět branek. Po první třetině odcházely týmy do kabin za stavu 1:2. Druhá dvacetiminutovka pak nabídla všem přítomným fanouškům rovnou pět gólů. I po prostřední části však měli větší důvod k radosti hostující hráči. V poslední třetině se pak Jestřábům podařilo už jenom snížit stav utkání díky trefě Matouše Venkrbce na konečných 4:5.

LHK Jestřábi Prostějov
4:5(1:2, 2:3, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou

Branky a nahrávky: 16. Hozák (Půhoný), 22. Korhoň (Augustin, Hozák), 35. L. Krejčík (Venkrbec, D. Kolář), 60. Venkrbec (Moskal, L. Krejčík) – 2. J. Mikyska (Víšek, Chlapík), 7. J. Mikyska (Chlapík), 21. Plodek (A. Dlouhý), 26. Plodek (Kolmann), 27. J. Mikyska (Mikliš). Rozhodčí: Kopeček – Polák, Zídek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5.
LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (7. Neužil) – A. Holík, Vokurka, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Korhoň, Martin Novák, Moskal – Luňák, Venkrbec, Švec – Rudovský, Šlahař, L. Krejčík – Půhoný, Hozák, Zabloudil – Augustin.
HC Benátky nad Jizerou: Kváča – Husa, Kolmann, Kočí, Mikliš, Havlín, Pyrochta, Holub – A. Dlouhý, Plodek, Hrníčko – Víšek, J. Mikyska, Chlapík – Bittner, Prokeš, Da. Svoboda – J. Havel, Janele, Ďurač.
Komentář k zápasu

Vstup do druhého vzájemného utkání se lépe vydařil hostujícímu týmu. Pouhou minutu a patnáct vteřin po úvodním bully se k puku dostal Josef Mikyska, který na nic nečekal a poslal jej přesně do pravého horního růžku Kantorovy brány. A tlak Benátek před prostějovskou bránou pokračoval i nadále. Druhou branku hostí přidal v sedmé minutě opět Josef Mikyska, jenž dokázal protlačit kotouč mezi betony prostějovského brankáře i přesto, že byl hákovaný. Nový trenér Hanáků Pavel Arnošt zareagoval na druhý gól Benátek odvoláním Pavla Kantora. Místo něj se do brány postavil Jakub Neužil. V šestnácté minutě se poprvé z gólu radovali také domácí. Jiří Půhoný našel v útočném pásmu Jiřího Hozáka, jenž nedal svou střelou brankáři Benátek nejmenší šanci. Deset vteřin před závěrečnou sirénou první dvacetiminutovky mohl srovnat stav utkání Lukáš Krejčík. Jeho střela však těsně minula Kváčovu bránu. Po první třetině tak odcházeli hráči do kabin za stavu 1:2.

Prostřední část utkání začali opět lépe Středočeši. Pouhých devatenáct vteřin po začátku druhé dvacetiminutovky zvýšil stav utkání na 1:3 Jan Plodek, jenž dokázal vměstnat puk přesně mezi Neužilovo rameno a horní tyč. Jestřábům se však podařilo záhy opět snížit. Ve dvaadvacáté minutě našel Vojtěch Augustin přihrávkou Lubomíra Korhoně, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Radost domácích fanoušků ale neměla bohužel příliš dlouhého trvání, neboť se Benátkám podařilo v následujících minutách vstřelit dva rychlé góly po sobě. Nejprve zvýšil v šestadvacáté minutě na 2:4 Jan Plodek a o pouhou minutu později přidal další branku Středočechů Josef Mikyska, jenž tak po této trefě zaznamenal v dnešním utkání hattrick. Další gól utkání přišel v pětatřicáté minutě. Na 3:5 snížil Lukáš Krejčík, který uklidil puk do téměř odkryté brány hostujícího týmu. Po třetí vstřelené brance jako by domácí ožili. I přes velký tlak v posledních minutách druhé třetiny se však Hanákům další branka přidat nepodařila.

Úvod poslední dvacetiminutovky vyšel tentokrát lépe Jestřábům, kteří se ihned po bully hnali před Kváčovu svatyni. Vytěžit branku z rychlého útoku však nedokázali. Ve šestačtyřicáté minutě se faulu dopustil Vojtěch Zadražil. Středočeši ale nabídnutou početní výhodu nezužitkovali. Následně si přesilovou hru po faulu Svobody zahráli rovněž Hanáci. Ale ani ti potrestat svého soupeře nedokázali. Sotva se dostali hostující do plného počtu, usedl na trestnou lavici opět hráč domácích. Nicméně ani tentokrát gól nepadl. Poslední branku utkání vsítil pouhých sedm vteřin před závěrečnou sirénou Matouš Venkrbec, jenž tak upravil stav utkání na konečných 4:5 pro Benátky.
Fotogalerie:http://www.lhkjestrabi.cz/fotogalerie.asp?id_zapas=&zobraz=sezona&kategorie=653&slovo=&typ=&sezona=2017&poslano=true

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.