> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábům se na domácím ledě

vloženo: 13.11.2016           komentářů: 0


Jestřábům se na domácím ledě proti Benátkám bodovat nepodařilo

V rámci třiadvacátého kola zavítaly do jestřábího hnízda Benátky. Druhé vzájemné utkání přineslo hned devět branek. Po první třetině odcházely týmy do kabin za stavu 1:2. Druhá dvacetiminutovka pak nabídla všem přítomným fanouškům rovnou pět gólů. I po prostřední části však měli větší důvod k radosti hostující hráči. V poslední třetině se pak Jestřábům podařilo už jenom snížit stav utkání díky trefě Matouše Venkrbce na konečných 4:5.

LHK Jestřábi Prostějov
4:5(1:2, 2:3, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou

Branky a nahrávky: 16. Hozák (Půhoný), 22. Korhoň (Augustin, Hozák), 35. L. Krejčík (Venkrbec, D. Kolář), 60. Venkrbec (Moskal, L. Krejčík) – 2. J. Mikyska (Víšek, Chlapík), 7. J. Mikyska (Chlapík), 21. Plodek (A. Dlouhý), 26. Plodek (Kolmann), 27. J. Mikyska (Mikliš). Rozhodčí: Kopeček – Polák, Zídek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5.
LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (7. Neužil) – A. Holík, Vokurka, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Korhoň, Martin Novák, Moskal – Luňák, Venkrbec, Švec – Rudovský, Šlahař, L. Krejčík – Půhoný, Hozák, Zabloudil – Augustin.
HC Benátky nad Jizerou: Kváča – Husa, Kolmann, Kočí, Mikliš, Havlín, Pyrochta, Holub – A. Dlouhý, Plodek, Hrníčko – Víšek, J. Mikyska, Chlapík – Bittner, Prokeš, Da. Svoboda – J. Havel, Janele, Ďurač.
Komentář k zápasu

Vstup do druhého vzájemného utkání se lépe vydařil hostujícímu týmu. Pouhou minutu a patnáct vteřin po úvodním bully se k puku dostal Josef Mikyska, který na nic nečekal a poslal jej přesně do pravého horního růžku Kantorovy brány. A tlak Benátek před prostějovskou bránou pokračoval i nadále. Druhou branku hostí přidal v sedmé minutě opět Josef Mikyska, jenž dokázal protlačit kotouč mezi betony prostějovského brankáře i přesto, že byl hákovaný. Nový trenér Hanáků Pavel Arnošt zareagoval na druhý gól Benátek odvoláním Pavla Kantora. Místo něj se do brány postavil Jakub Neužil. V šestnácté minutě se poprvé z gólu radovali také domácí. Jiří Půhoný našel v útočném pásmu Jiřího Hozáka, jenž nedal svou střelou brankáři Benátek nejmenší šanci. Deset vteřin před závěrečnou sirénou první dvacetiminutovky mohl srovnat stav utkání Lukáš Krejčík. Jeho střela však těsně minula Kváčovu bránu. Po první třetině tak odcházeli hráči do kabin za stavu 1:2.

Prostřední část utkání začali opět lépe Středočeši. Pouhých devatenáct vteřin po začátku druhé dvacetiminutovky zvýšil stav utkání na 1:3 Jan Plodek, jenž dokázal vměstnat puk přesně mezi Neužilovo rameno a horní tyč. Jestřábům se však podařilo záhy opět snížit. Ve dvaadvacáté minutě našel Vojtěch Augustin přihrávkou Lubomíra Korhoně, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Radost domácích fanoušků ale neměla bohužel příliš dlouhého trvání, neboť se Benátkám podařilo v následujících minutách vstřelit dva rychlé góly po sobě. Nejprve zvýšil v šestadvacáté minutě na 2:4 Jan Plodek a o pouhou minutu později přidal další branku Středočechů Josef Mikyska, jenž tak po této trefě zaznamenal v dnešním utkání hattrick. Další gól utkání přišel v pětatřicáté minutě. Na 3:5 snížil Lukáš Krejčík, který uklidil puk do téměř odkryté brány hostujícího týmu. Po třetí vstřelené brance jako by domácí ožili. I přes velký tlak v posledních minutách druhé třetiny se však Hanákům další branka přidat nepodařila.

Úvod poslední dvacetiminutovky vyšel tentokrát lépe Jestřábům, kteří se ihned po bully hnali před Kváčovu svatyni. Vytěžit branku z rychlého útoku však nedokázali. Ve šestačtyřicáté minutě se faulu dopustil Vojtěch Zadražil. Středočeši ale nabídnutou početní výhodu nezužitkovali. Následně si přesilovou hru po faulu Svobody zahráli rovněž Hanáci. Ale ani ti potrestat svého soupeře nedokázali. Sotva se dostali hostující do plného počtu, usedl na trestnou lavici opět hráč domácích. Nicméně ani tentokrát gól nepadl. Poslední branku utkání vsítil pouhých sedm vteřin před závěrečnou sirénou Matouš Venkrbec, jenž tak upravil stav utkání na konečných 4:5 pro Benátky.
Fotogalerie:http://www.lhkjestrabi.cz/fotogalerie.asp?id_zapas=&zobraz=sezona&kategorie=653&slovo=&typ=&sezona=2017&poslano=true

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.