> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábům se na domácím ledě

vloženo: 13.11.2016           komentářů: 0


Jestřábům se na domácím ledě proti Benátkám bodovat nepodařilo

V rámci třiadvacátého kola zavítaly do jestřábího hnízda Benátky. Druhé vzájemné utkání přineslo hned devět branek. Po první třetině odcházely týmy do kabin za stavu 1:2. Druhá dvacetiminutovka pak nabídla všem přítomným fanouškům rovnou pět gólů. I po prostřední části však měli větší důvod k radosti hostující hráči. V poslední třetině se pak Jestřábům podařilo už jenom snížit stav utkání díky trefě Matouše Venkrbce na konečných 4:5.

LHK Jestřábi Prostějov
4:5(1:2, 2:3, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou

Branky a nahrávky: 16. Hozák (Půhoný), 22. Korhoň (Augustin, Hozák), 35. L. Krejčík (Venkrbec, D. Kolář), 60. Venkrbec (Moskal, L. Krejčík) – 2. J. Mikyska (Víšek, Chlapík), 7. J. Mikyska (Chlapík), 21. Plodek (A. Dlouhý), 26. Plodek (Kolmann), 27. J. Mikyska (Mikliš). Rozhodčí: Kopeček – Polák, Zídek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5.
LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (7. Neužil) – A. Holík, Vokurka, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Korhoň, Martin Novák, Moskal – Luňák, Venkrbec, Švec – Rudovský, Šlahař, L. Krejčík – Půhoný, Hozák, Zabloudil – Augustin.
HC Benátky nad Jizerou: Kváča – Husa, Kolmann, Kočí, Mikliš, Havlín, Pyrochta, Holub – A. Dlouhý, Plodek, Hrníčko – Víšek, J. Mikyska, Chlapík – Bittner, Prokeš, Da. Svoboda – J. Havel, Janele, Ďurač.
Komentář k zápasu

Vstup do druhého vzájemného utkání se lépe vydařil hostujícímu týmu. Pouhou minutu a patnáct vteřin po úvodním bully se k puku dostal Josef Mikyska, který na nic nečekal a poslal jej přesně do pravého horního růžku Kantorovy brány. A tlak Benátek před prostějovskou bránou pokračoval i nadále. Druhou branku hostí přidal v sedmé minutě opět Josef Mikyska, jenž dokázal protlačit kotouč mezi betony prostějovského brankáře i přesto, že byl hákovaný. Nový trenér Hanáků Pavel Arnošt zareagoval na druhý gól Benátek odvoláním Pavla Kantora. Místo něj se do brány postavil Jakub Neužil. V šestnácté minutě se poprvé z gólu radovali také domácí. Jiří Půhoný našel v útočném pásmu Jiřího Hozáka, jenž nedal svou střelou brankáři Benátek nejmenší šanci. Deset vteřin před závěrečnou sirénou první dvacetiminutovky mohl srovnat stav utkání Lukáš Krejčík. Jeho střela však těsně minula Kváčovu bránu. Po první třetině tak odcházeli hráči do kabin za stavu 1:2.

Prostřední část utkání začali opět lépe Středočeši. Pouhých devatenáct vteřin po začátku druhé dvacetiminutovky zvýšil stav utkání na 1:3 Jan Plodek, jenž dokázal vměstnat puk přesně mezi Neužilovo rameno a horní tyč. Jestřábům se však podařilo záhy opět snížit. Ve dvaadvacáté minutě našel Vojtěch Augustin přihrávkou Lubomíra Korhoně, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Radost domácích fanoušků ale neměla bohužel příliš dlouhého trvání, neboť se Benátkám podařilo v následujících minutách vstřelit dva rychlé góly po sobě. Nejprve zvýšil v šestadvacáté minutě na 2:4 Jan Plodek a o pouhou minutu později přidal další branku Středočechů Josef Mikyska, jenž tak po této trefě zaznamenal v dnešním utkání hattrick. Další gól utkání přišel v pětatřicáté minutě. Na 3:5 snížil Lukáš Krejčík, který uklidil puk do téměř odkryté brány hostujícího týmu. Po třetí vstřelené brance jako by domácí ožili. I přes velký tlak v posledních minutách druhé třetiny se však Hanákům další branka přidat nepodařila.

Úvod poslední dvacetiminutovky vyšel tentokrát lépe Jestřábům, kteří se ihned po bully hnali před Kváčovu svatyni. Vytěžit branku z rychlého útoku však nedokázali. Ve šestačtyřicáté minutě se faulu dopustil Vojtěch Zadražil. Středočeši ale nabídnutou početní výhodu nezužitkovali. Následně si přesilovou hru po faulu Svobody zahráli rovněž Hanáci. Ale ani ti potrestat svého soupeře nedokázali. Sotva se dostali hostující do plného počtu, usedl na trestnou lavici opět hráč domácích. Nicméně ani tentokrát gól nepadl. Poslední branku utkání vsítil pouhých sedm vteřin před závěrečnou sirénou Matouš Venkrbec, jenž tak upravil stav utkání na konečných 4:5 pro Benátky.
Fotogalerie:http://www.lhkjestrabi.cz/fotogalerie.asp?id_zapas=&zobraz=sezona&kategorie=653&slovo=&typ=&sezona=2017&poslano=true

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.